Skocz do zawartości
Gustaw

[ODRZUCONE]I cyk Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gustaw

Wiek: 19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Jest, byłem moderatorem w dalekiej przeszłości. 

Posiadasz mikrofon?: Jak najbardziej 

Dlaczego własnie Ty?: Jestem dość aktywnym użytkownikiem naszego ts'a. Tak wiem tutaj będzie duża ilość głosów mówiących że mnie nie widać ;) Ale to dlatego,że gram z poszczególnymi osobami.  Myślę, że w poprzedniej kadencji nie było tak źle.  Kulturalny oraz miły.Chętny do pomocy. Mam nadzieję, że uda mi się podołać pełnieniu owej funkcji po raz drugi :)  

Staż na sieci: 16 październik 2015 :D

Co wprowadzisz na naszego Ts?  Eventy? To już nie to samo :) kiedyś to było :D   Teraz jedynie mogę napisać ,że jedynie co mogę zaoferować to pomocna dłoń oraz pilnowanie porządku :D 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Pamiętam jak raz @Bene  dał mi bana na kilka milionów lat ale nie wiem za co :/

Za wszystkie głosy dziękuje i uszanowanko dla każdego  

Pjona! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Gustaw napisał:

Tak wiem tutaj będzie duża ilość głosów mówiących że mnie nie widać ;) Ale to dlatego,że gram z poszczególnymi osobami. 

Typowe pie****enie ludzi którzy próbują na siłę się o coś przywalić :wind_up_la_by_burgerbunny:Także Gustaw, nie warto nawet czytać takich wypowiedzi, bo moderator to nie celebryta, że ma być wszędzie i o każdej porze :kappa:/

Ja dzisiaj krótko to napiszę, dla mnie Gustaw to bardzo dobry kandydat. Pomocny, miły, ogarnięty, bezkonfliktowy (w csie tylko toxic)
Fajnie by było jakby wrócił na stare śmieci

Pozdrawiam

Screenshot_169.png.ae5d92664ec9affa1deb4cd23f6fc8d5.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczona osoba na tym stanowisku, ponadto jest bezkonfliktowy i jakąś kulturę osobistą posiada, przyda się taki Gustawo do pomocy.
Pozdro

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem oczywiście na Tak.

Doświadczona, opanowana osoba, która nie da sobie wejść na głowę.  Na ts3 widzę Cię zazwyczaj codziennie, problemów większych raczej z Tobą nie ma (przynajmniej ja nic nie słyszałem ostatnio :D ) kultura na poziomie, 

powodzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...