Skocz do zawartości
Born

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: B2K

Wiek: 18+

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Kiedyś to było kurła. Jakieś podstawowe funkcje na ts'ie pełniłem.

Posiadasz mikrofon?: Jasne, że tak

Dlaczego właśnie Ty?: A dlaczego nie? Na ts'ie przesiaduję często, potrafię być obiektywny w odpowiednim momencie, obecnie nie posiadam żadnych konfliktów, a jeżeli takowy by nastąpił -> staram się go rozwiązać. Potrafię czasem wybuchnąć, lecz nie odpierdalam żadnej maniany odnośnie funkcji pełnionej przeze mnie. Pilnowanie + pomoc m.in. ludziom siedzącym na helpdesk'u nie będą dla mnie problemem.

Staż na sieci: 23 Kwiecień 2011

Co wprowadzisz na naszego Ts? : A ktoś coś wprowadził? Nie mam zamiaru nic nowego wprowadzać. Obowiązkiem będzie dla mnie wszystko powyżej oraz wiadomo pomoc przy eventach lub innych pierdołach.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2x za kulturę, z czego pierwszy wyjaśniłem, a drugi został nadany tak jakby na moje życzenie. ;) 

Eldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Born,

Nie bede owijać w bawełne.

Z plusów aktywność, nie dajesz sobie wejść na głowę, byłeś modem forum i wywiązywałeś sie idełolo z obowiązków do tego jesteś obiektywny i nie było od dłuższego czasu żadnych skarg na Ciebie

Jeżeli chodzi o minusy to tylko czasem dasz się sprowokować jednak to jest do wypracowania.

Dodatkowo nie masz żadnej rangi, więc wiadomo, że swoje obowiązki wykonywał byś w 100%

Masz moje tak

Powodzenia. :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż jak to jest wszyscy dobrze wiemy  :)  @BORN2KILL.  wszyscy go znają :D aktywny na ts ;) pomocny, kulturalny.  Jeden z lepszych kandydatów do pełnienia owej funkcji. 

P.S  co najważniejsze pamiętajcie o tym użytkownicy że RANGA NIE GRA ;)

Strzałka @BORN2KILL. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Born to mój ziomek  :) wiec TAK 

+aktywny

+wiek 

+potrafi rozwiązywać konflikty

+nie daję sobie wejść na głowę 

+wiek +18 wiecie legalne strony typu czerwoneTube 

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


u hu hu :) Co to za Kandydat :D >> oczywiście ze na Tak

-Wymagania wszystkie spełnia

+aktywny

+pomocny

+ z tego co wiem jakiej rangi by nie miał to wywiązuje się z niej bardzo dobrze

- szokiem jest to że nie ma rangi żadnej ( ale go męczyliście to wiadomo odszedł) bo to twardy człowiek i dobrze stoi na nogach nigdy się one nie uginają

Powodzenia @BORN2KILL. tylko nie serduszko proszę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...