Skocz do zawartości
EgzeF

 zamknięty PROOOPOZYCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak tu by to napisać ale na serwerze jest od dawna naprawdę pustka nie wiem czy to wina że słaba reklama lub wgl jej nie ma nie wiem

ale wiem że jeżeli coś z tym nie zrobicie to serwer bd z dnia na dzień coraz mnie grany ponieważ z tego co zauważyłem Go Mod #1 jak i Go Mod #3 mają to samo niczym się nie różnią i pewnie na innych go modach na naszej sieci jest to samo 

dlatego nie wiem wprowadźcie jakieś nowości na ten serwer bo tak to nie ma sensu go nawet utrzymywać...

Nie wiem może jakieś propozycje macie co zmienić?

 

Zapraszam do wypowiedzi

@VisTeR.'

@PsYcI-I0

@DennyS

@kG.

oraz resztę Administracji Serwera, Forum oraz graczy serwera do wypisania się co można tu zmienić żeby serwer był bardziej grywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co reset jest praktycznie to samo, tylko są nowe skiny i roundsoundy możliwe ze to jest przyczyna tak malej ilości graczy lub brak jej. Ja bym zmienił wygląd huda,  wprowadził konkursy to co kolega wyżej napisal. Darmowy VIP w wyznaczonych godzinach lub losowanie na  SVIP'a na jedna mape. Również zmienil bym system rang na punkty ELO (gracz za zabójstwo dostaje np. 1 punkt ELO, za HS 2, podłożenie /rozbrojenie paki 3, MVP rudny 5, za śmierć -2). Ale z tego co wiemy, to szef czasu nie ma, a tych propozycji trochę jest :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z tym panem ----> @kG. @EgzeF 

reklama+losowanie svipa na mape 

ja bym może wprowadził te pkt i za nie wymiane na jakiegoś skina np: od 100-300pkt los na jakis skin niskiej. Takto zbieraja po 1500st,kupi losa i takie mp5 Bob szkoda wtedy czasu zbierania a takto ktos pogra na losa do legend :D 

 

 

Edytowane przez PsYcI-I0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkursy nic nie dadzą jeśli zobaczą lepszego gracza od sb to tak szybko jak przyszli tak odejdą jedynie co może pomóc to reklama serwera ale to już decyzja Malu ,Aquaxa i VIstera.

@kG. takie jak top15 pierwsze 3 osoby dostają nagrody itp

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Psycholog banan napisał:

Konkursy nic nie dadzą jeśli zobaczą lepszego gracza od sb to tak szybko jak przyszli tak odejdą jedynie co może pomóc to reklama serwera ale to już decyzja Malu ,Aquaxa i VIstera.

Zalezy o jakich konkursach mówimy. 

@Psycholog banan to chyba powinny dawać motywacje do grania i wbijania topki, a gdy Administracja by nie brała w tym udziału to tym bardziej. 

Edytowane przez kG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rok - dwa lata temu gdy był reset przyrost graczy był największy.  W ostatnim roku cs spadł bardzo w dól i za reklamę trzeba na prawdę sporo zapłacić. 

Aktualnie przygotowuję nowe skiny i być może skrzynie z broniami. Gdy wszystko będzie gotowe zwiększę reklamę podwójnie i powinno to dać dobry efekt.

Dodam jeszcze, że zbliżają się zimne dni, więc będzie więcej graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...