Skocz do zawartości
BeNt

Propozycja zmian na serwerze !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zmienić większość rzeczy na serwerze,

- Chciałbym by zmienić level , np. nie 500k tylko zmienić to do 100k albo zmniejszyć dostawanie expa.

-Poprawić bug lvl (to wcale nie jest trudne)

-Kolor Zgłoszeń [U@] zmienić na inny kolor by się odróżniał

-Dodanie tak zwanych 'Klanów' , Np. od 2000 monet i możliwości ulepszenia go żeby przykładowo mógł dawać większe dmg , Jakiś % niewidzialności, regeneracje HP.

-Zmiana Klas premium , elitepremium itd. Jest ich za dużo , (Ja jak ostatnio kupiłem to się zastanawiałem pół dnia co kupić) Zmienić to np. na Premium,/Elite/XXL

-Dodanie więcej map do wyboru, np. dd2 long itp

-Dodanie coś w stylu antycheatu lub postaranie się o Administracje serwera.

- I ostatnie najważniejsze : Jakąś reklamę nawet najtańszą bo jest średnio ludzi/graczy , to jest wina też administracji ponieważ są cheaterzy i graczę odchodzą no są bez szans.

-SG na respie/ przejściach, są mapy na których da się zbugować by stało na respie 

To chyba na tyle, myślę że przydało by się chociaż trochę pozmieniać ponieważ ten serwer nie jest w ogóle pilnowany przez Administracje/Opiekuna serwera. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@eXtreme_ jest na sieci osoba od takich robót tylko zgłosić mi temat na pw to pomału będę to robił jak będę miał coś wolnego czasu.

Jeśli chodzi o zmianę poziomu o tym pogadam z aquaxem czy zmniejszamy poziom czy robimy mniejszy exp.

Dokładniej o jakich bugach mowa bo od dawna już na serwerze nie gram

Jeśli chodzi o klany jest z nimi dość dużo roboty i brać pod uwagę trza to by nie psuły całego balansu

O ilość klas premium/rodzaje to z aquaxem muszę pomówić bo on ma tu decyzje

Jeśli chodzi o antycheata to jest z nimi problem na codach, że nie działają na nich poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Chciałbym by zmienić level , np. nie 500k tylko zmienić to do 100k albo zmniejszyć dostawanie expa.

Od zawsze był 500 k i nie będziemy tego zmieniać 

-Poprawić bug lvl (to wcale nie jest trudne)

 Musiał byś to rozwinąć bo nie wiem o co chodzi dokładnie 

-Kolor Zgłoszeń [U@] zmienić na inny kolor by się odróżniał

Można dodać na przykład zielony kolor 

-Dodanie tak zwanych 'Klanów' , Np. od 2000 monet i możliwości ulepszenia go żeby przykładowo mógł dawać większe dmg , Jakiś % niewidzialności, regeneracje HP.

Dobry pomysł. Jeżeli Wolf będzie miał czas to coś z tym podziałamy bo sam nie potrafię tego napisać.

-Zmiana Klas premium , elitepremium itd. Jest ich za dużo , (Ja jak ostatnio kupiłem to się zastanawiałem pół dnia co kupić) Zmienić to np. na Premium,/Elite/XXL

Tutaj jest sytuacja taka sama jak ze zmianą lvl. Jest tak od samego początku i chciałbym by tak zostało. Kiedyś dużo osób chwaliło nas za to ze mają tak wielki wybór za tą cene.

-Dodanie więcej map do wyboru, np. dd2 long itp

Możemy dodać ale z umiarem i nie byle co bo będą ludzie wychodzić.

-Dodanie coś w stylu antycheatu lub postaranie się o Administracje serwera.

Jest dodany Anty cheat na serwerze. Zapytam się jeszcze znajomego o specjalną aktualizację dla tego serwera.

- I ostatnie najważniejsze : Jakąś reklamę nawet najtańszą bo jest średnio ludzi/graczy , to jest wina też administracji ponieważ są cheaterzy i graczę odchodzą no są bez szans.

Reklama jest cały czas od kilku lat. Aktualnie płacę około 5 zł dziennie za reklamę tego serwera. Takie mamy czasy ze na full serwer musiał byś wydać za reklamę około 40-50 zł na dzień. 

-SG na respie/ przejściach, są mapy na których da się zbugować by stało na respie 

Tutaj cięzka sprawa z tym. Chyba ze znajdziemy plugin który ręcznie ustalał by blokadę SG. W ostateczności można zmniejszyć HP Sentry Guna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...