Skocz do zawartości
LuckyLoser

 zamknięty Propozycje i uwagi. (cs:go mod)

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmetyka:

-na serwerach go mod wystepuje czasami bug, po kupieniu broni mozna dostac czyjegos skina.

-na serwerze cs:go #2 nie mozna zrobic kontraktu po uzbieranej minimalnej liczbie (5) takich samych skinow. (nwm jak na innych tylko tam mi sie udalo uzbierac 5 takich samych skinow).

- m4 voltage, charged potrzebuja modelu hd takiego jak ma m4 cutter. Maja model hd ale nie do konca, po zalozeniu tlumika i bezczynnosci broni przez 3s zmienia sie w hd. Po strzale czy zmianie magazynka itd. traci model hd.

Zacheta dla graczy:

-gwarantowany skin z skrzynki,  fajny odpowiednik ruskiej ruletki. Kazdy wolalby dostac 70 takich samych skinow pod rzad i pochandlowac niz dostac skrzynke pusta  o numerze 197267. (niektorzy sie smieja "kiedy na pusta skrzynke i kose jest taki sam % i dostajesz pusta skrzynke")

-nwm czy przejdzie, mozna dac modele skinow z codow na cs:go, fajnie te modele wygladaja, nie mowcie ze nie. Jakosc moze byc lega lub rzadka (moja propozycja).

- czy to przejdzie, nocny vip 22-7.

- darmowy vip na mape, losowany w  3 rundzie (przy minimum 8 graczach nie liczac hltv)

-100% gwarantowana nagroda za zrobienie misji, np bawic sie z misja na 3 fragi z kosy i nic nie dostac to troche takie no ten tego.

 

PS. nie chce by ktos o mnie myslal "o przylazl alfons cs:go moda i Einstein'a udaje" ja tylko daje wam propozycje, wy nie musicie sie z nimi zgadzac i wprowadzac w zycie.

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.bug to jest normalne po prostu się buguje.

2.kontrakt można zrobić z 10 skinów a nie od 5.

nie opłaca się gwarantowanego skina z powodu jednego ;) przyjdzie taka osoba co wyda 200 zł i będzie miała wszystkie skiny w ciągu kilku dni.

cody a cs:go mody to są co innego więc moim zdaniem to jest zbędne.

Vip nocny nie opłaca się też z powodu że są osoby co NABIJAJĄ ST/KLUCZE.

losowany vip na mape od 10 osób najlepiej by było.

Właśnie misje by można poprawić ale nie wiem czy się da.

 

@VisTeR.' co o tym myślisz co napisałem i napisał kolega wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- aktualnie pracujemy nad nowymi skinami i skrzynkami.

- nie będzie czegoś takiego jak 100 % szansa na wydropienie skina  chyba że chcecie by serwer stał się nudny w tydzień.

- bug że widzisz kogoś skina po zakupieniu jest nie do naprawienia na obecną chwilę

-  m4 voltage, charged - jeżeli te skiny coś bugują to je prawdopodobnie wyrzucimy. Mozliwe ze przy przeróbce modelu cos mi się niechcący usunelo a teraz juz tego nie znajde

- opcje z darmowymi vipami jak najbardziej wchodzą w gre tylko w nocy bym sobie odpuscil (nabijanie kluczy)

- poprawka misji rózniez moze byc ciezka bo caly czas mamy z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax jeszcze jedno proszę bo zwieksznie dropu ze skrzynek bo to jest masakra ciągle pusta skrzynka wylatuje.

@aquax Jeszcze coś bo nie działa wymiana między graczami jak byś mógł coś zrobić z tym było by okey :) 

I jeszcze jedno @aquax proponuje dać zakaz lub blokadę kupowania "autoszmaty" bo można ją kupić tutaj dowód od @LuckyLoser

1059798633_Beztytuu.thumb.png.6e06882859c88298c3a068761a350897.png.b76ef4999c568f388bcbeb15372c1a89.png

Ps. screen jest z hltv.

@aquax jeszcze jedna sprawa co będzie z tymi klanami one będą w końcu czy co ?

Edytowane przez Allways cheater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że temat ożył więc dodam 2 grosze na temat nowego resetu:

-te nowe skiny takie se są, no mogło być lepiej.

-czasami jackpot się buguje tzn. pomimo ze jest się na serwerze i da się coś do niego to może się zdarzyć że jackpot przepada.

-nadal za misje nie dostaje się 100% nagrody. (obgadane)

-na mapach są miejsca z bugiem a na jednej nawet taki że jak się wejdzie to nawet uderzeniem adma (perfect nazwa) nie wyjdzie się z tego miejsca.

edit: - te hazardy/klany i inne to już zostały wyżej wymienione

edit:-(to już mnie się nie tyczy :/) po resecie co jakiś czas raz przy zmianie mapy, w połowie mapy, po kilku mapach itd. wywala(ło) admina za błędne hasło, czasami jak zaspamowałem tą że komendą ile wlezie to po 2 mapach potrafiło wywalić za błędne hasło admina.

edit:- "czas mapy dobiegł końca, mapa zostanie zmieniona po tej rundzie". Ostatnia runda dobiega końca po zrespieniu się graczy pojawiają się skrzynki i po np. 15s jest zmiana mapy.

edit:- czasami się mapa zbuguje że jak się wejdzie na serwer to ruszyć się nie można (jak przy zmianie mapy i trzeba to adminem zrobić przez konsole).

edit: - dodać komende /mute bardzo przydatna jest jak admina nie ma.Gracz wybiera sobie osobę której nie chce słyszeć.

edit:- gracze skarżą się że w /sklepst kupienie losowej skrzynki nie działa, st się traci ale skrzynki się nie dostaje.

Z nowymi odkryciami niczym Krzysztof Kolumb, który odkrył Amerykę będe głosił w tym poście (będę go edytował)

edit: ps. po obserwacji dochodzę do wniosku, że gracze dostają skiny vip/svip zamiast swoich (czasami)

 

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.11.2018 o 21:56, Psycholog banan napisał:

@LuckyLoser za misje jest szansa że nic się nie dostaje ;). I jak coś piszę się wyżej *

uhm dzięki za uwagę, lecz trochę takie nie w porządku wobec gracza bo to trochę takie jakbyś cały miesiąc ganiał do roboty nadchodzi dzień wypłaty i pracodawca Ci mówi sorry winnetou/sorry Gienia świat się zmienia, ale nie dostaniesz. Wiem że porównanie troche z d wyjęte ale cóż. Nawet tego nie zauważyłem wiec wprowadzę drobną edycje.

6 misja pod rząd bez nagrody dziękuje dowidzenia, potrzebne są wg? Czy mój nick do czegoś mnie zobowiązuje?

 

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Klany by się przydały bo niema na co ST wydawać :)

- Hazard tak samo by się przydało dodać bo nie ma co robić po śmierci 

- A komendy których zdecydujecie się nie poprawić/odnowić to wyrzucić z /menu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, xNayy napisał:

- Klany by się przydały bo niema na co ST wydawać :)

- Hazard tak samo by się przydało dodać bo nie ma co robić po śmierci 

- A komendy których zdecydujecie się nie poprawić/odnowić to wyrzucić z /menu 

Po co powielasz jak klany już napisałem chłopie...

A z menu nie wyrzucą pewnie nic.

O hazardzie też pisałem już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...