Skocz do zawartości
Helikopta

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DefQ

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): W CS-ie 1.6 adminem byłem dawno (na jednym serwerze, przez około 7 miesięcy), potem zacząłem grę w CS:GO i tam posiadałem admina kilka razy (na różnych serwerach).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 (Chwila przypomnienia i bedzie 10/10 :))

 

Staż w CS-sie:  Będzie ponad 7 lat.  Za "gówniarza" grałem na nonsteamie. Pamiętam jeszcze czasy gdy na serwerze były tłumy, a to naprawdę było dawno :D Wtedy jeszcze klasa: kucacz to było coś :P

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Czuje do tego powołanie. Posiadam cierpliwość i oceniam każdego równo. Po drugie mało widuje adminów na serwerze a chetarów -mnóstwo. Przecież powinno być odwrotnie, dlatego planuje tego dopilnować. Dodatkowo nowy gracz szybko ucieknie z serwera jeżeli ciągle ktoś będzie tu cheatował. Miałem podobnie gdy wróciłem do tego serwera po paru latach.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od czasu, nauki, ale zawsze znajdę te min. godzinkę żeby pograć.

 

Kontakt: Poczta: [email protected] , steam: https://steamcommunity.com/id/luckylucke/

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DefQ/80.72.40.110:27034/

Może być tu mało godzin, ale nie pamiętam moich dawnych nicków.

 

Linki do zgłoszeń: Nie posiadam. Jest to jeden z minusów mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...