Jump to content
Vix33nek!

zamknięty 100 Lat Niepodległości Wielkiej Polski

Recommended Posts

Bardzo fajnie opisane a tak btw kto będzie na paradzie ? :) 

@senor no a co mi chodzi o marsz tylko źle to nazwałem

Edited by Allways cheater

5 minut temu, Allways cheater napisał:

Bardzo fajnie opisane a tak btw kto będzie na paradzie ? :) 

parade to ty mozesz miec (tfu na tych podludzi) lgbt a to co sie odbedzie 11 listopada to MARSZ Niepodleglosci :)
Dobry artykul vixen, zawsze fajnie sie czyta takie prace, pozdro

No @Vix33nek!, bardzo fajny artykuł. Przeczytałem cały (jak na mnie to dużo xD). Sam myślałem by cośtakiego zrobić, ale nie zrobiłem i cieszę się, że to zrobiłeś. Tak ważne święto, że na forum również można o tym przypomnieć. Z kilku doświadczeń życiowych wiem, że większość Polaków stawia patriotyzm na ostatnim lub przed ostatnim miejscu - potwierdzone doświadczeniami i eksperymentami. 

Wielki plusik dla Ciebie, przyjemnie się czytało. Good job! :D 

Pozdro 

Vixen zaszalałeś :D jest to bardzo fajny artykuł, tak jak napisali senor dobrze się go czyta. Widać że prawdziwy z ciebie patriota. Jest to ważne święto dla nas Polaków a ty zrobiłeś o nim artykół i widać że się postarałeś i za to masz plusa :kappa:

Bardzo dobrze sie czyta, takie prace zawsze powinno sie doceniać. Nie mam do czego sie przyczepić, a szkoda :) +

No vixen - szacun. Pierwszy artykuł, a jest naprawdę bardzo dobry, przyjemny do czytania. Mam nadzieję, że to nie jest Twój pierwszy i zarazem ostatni artykuł. :) Plusika po sobie zostawiam.

Pozdrawiam cieplutko.

"Od czasu objęcia władzy w kraju przez Prawo i Sprawiedliwość marsze są spokojne. Przeciwnie wyglądało to pod władzą Platformy Obywatelskiej [...]. Wydaję mi się, że artykuł mógłby powstać bez tej części  i nic by nie stracił (dzięki Ci za wszystko królu  Polski, Jarosławie).  Ogólnie rzecz biorąc dobrze się to czytało i leci +. 

@Maajkeel w tym zdaniu chodzi mi jedynie o pogląd patriotyczny, ponieważ jak dobrze wiadomo platformie bardzo daleko do patriotyzmu i cenienia naszych bohaterów wojennych i tak dalej. Dla Jarosława nie mam żadnego poparcia. Ale szanuje Twoje zdanie :) 

@SQNFUN z żadnej strony nie jestem fanatykiem prawa i sprawiedliwości. Chodzmi mi tylko i wyłącznie o podejście patriotyczne, które widać duzo lepiej po stronie tej partii. Co do wyborów masz rację bo nie ma co się oszukiwać, PiS nie jest dobrym wyjście ale takie samo zdanie mam o PO.  Ale takie czasy że akurat jedynie te dwie partię tak naprawdę mają realne szanse na wygranie. PiS nie jest idealny ale jest takim mniejszym złem niż połączona platforma z nowoczesna. Dlaczego? Dlatego że nie starają się wchodzić w du**ę Angeli i bardziej cenią Polskość. Tyle :)

Edited by Vix33nek!

4 godziny temu, Vix33nek! napisał:

Od czasu objęcia władzy w kraju przez Prawo i Sprawiedliwość marsze są spokojne. Przeciwnie wyglądało to pod władzą Platformy Obywatelskiej gdyż odbywały się różnego rodzaju prowokacje policyjne, niektórzy sprowokowani narodowcy przechodzący ulicami miasta byli nazywani bandytami, neonazistami, faszystami.

Że co k***a? 

3 godziny temu, Vix33nek! napisał:

@Maajkeel w tym zdaniu chodzi mi jedynie o pogląd patriotyczny, ponieważ jak dobrze wiadomo platformie bardzo daleko do patriotyzmu i cenienia naszych bohaterów wojennych i tak dalej. Dla Jarosława nie mam żadnego poparcia. Ale szanuje Twoje zdanie :) 

No ja pier***e, normalnie się czuję jakbym TVP INFO oglądał - naprawdę jesteś aż tak zagorzałym fanatykiem tej partii, że nie widzisz tego co robi prawo i sprawiedliwość?
Nie będę tłumaczył PO, bo swoje też mają za uszami ale jeżeli widzę takie bzdury które wypisujesz to śmiem twierdzić, że masz po prostu klapki na oczach i bezgranicznie wierzysz w to co robi ten nasz skarb narodowy, napoleon z Żoliborza... 

Artykuł sam w sobie uważam za przeciętny, a ta wstawka polityczna tylko mnie podkurwiła.
Na koniec jeszcze dodam od siebie, że przy najbliższych wyborach parlamentarnych nie dajcie się oszukać - nie dajcie im dalej niszczyć naszej kochanej Polski!

p.s jeżeli chodzi o patriotyzm i cenienie naszych bohaterów wojennych to niedługo w Warszawie obok Piłsudzkiego powstanie pomnik śp Lecha Kaczyńskiego, który poległ (czyli zginął w walce) pod Smoleńskiem... :(

Edited by SQNFUN

Guest

Dziś w szkole mieliśmy apel i ja tam właśnie występowałem :D

Ale fajnie to zrobiłeś 

Jestem zaskoczona tym artykułem :) Masz mózg mówiłam Ci hahah xD Pierwszy raz tak mnie chyba artykuł zainteresował :D 

Fajnie napisane :) dobrze się to czyta postarałeś się :D jestem pod wrażeniem ze to twój pierwszy artykuł  ponieważ jest na prawdę dobry.

ps  @Vix33nek! leci łapka no i proszę o kolejny szybciej niż za 100 lat ;D

parada, cyrk marsz jeden ch*j :)

Spoko artykuł fajnie sie czyta, ilustracje też spoko

pis rządzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...