Skocz do zawartości
A3ro

Coś nowegi i starego :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka tutaj w tym temacie mam propozycje dodania klas zarówno tych które były jak i nowe. Oto takie moje małe propozycje:

1.Powrót klasy- Cichy zabójca (niektórzy pewnie pamiętają tą klase) była ona fajna a niewiadomo z jakiego przyczynu została usuniêta, jeżeli ktoś niewie co miała to ja teraz to przedstawie: 

Bronie:M4

Umiejętności:1/4 na odrodzenie siê po śmierci, 2x obrażenia w plecy oraz ciche kroki

Staty: 5 inty, 15 hp, 10 wytrzymałości oraz 30 kondycji

2.Druga klasa która mogła by wrócić a chodzi o Zdrowego Ducha, też fajna klasa a została usunięta, a miała to:

Bronie: Aug, sig550

Umiejętności: przez 6 sekund miał przenikanie przez ściany

Staty:5 inty, 10 wytrzymałości, 90 hp oraz -20 kondycji

3. A nowa klasa to łucznik (nazwa do ustalenia), klasa mogła by być premium albo zwykła, a oto co by miała:

Bronie: Łuk oraz dgl

Umiejętności: zadaje 100 obrażeń jednym strzałem oraz zatruwa( dmg z trutki i od strzału zależny od inty)

Staty: 10inty, 0 wytrzymałości, 5 hp oraz 25 kondy

A oto skin do łuku jaki mógłby miećhttps://gamebanana.com/skins/148373

4. Dodać  perk a oto moja propozycja:

Moc królika (nazwa do ustalenia): z tego perku dostajemy auto bh oraz 60 kondycji

To chyba wszystko, zapraszam do wypowiedzi: @I love R4QU @Nodi @Morderca @Kempes # @Vix33nek! @Verti @7aro @remciu jak kogoś nie oznaczyłem to sorki :D . Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam A3ro

@klqs da coś się z tym zrobić?

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Co do nowych klas bym się zgodził, fajnie by było czymś nowym polatać na serwie. :) Skin do tego łuku bardzo fajny, jak dla Mnie spoko pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@A3ro fajne masz pomysły i tak dalej i też jestem za tym aby dodać coś nowego i pomysł z łukiem też jest okey. :)

Tylko aby to wszystko robić najpierw trzeba ogarnąć obecne rzeczy. bo tak to tylko będziemy dokładać zabawki do piaskownicy w której ciągle będzie bałagan.

za pomysł i tak leci + i chęci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysły fajne ale tak jak napisał @Morderca aka król Disco :D najpierw trzeba ogarnąć obecny stan serwa, a potem dopiero dodawać klasy :P a  co do "łucznika" to na 200 jest podobna klasa stalker, która jest całkiem nie zła i pomyślałbym nad dodaniem jej na 400 (jako premki oczywiście :P) Pozdrawiam 053 ole ole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysły nawet ciekawe klasy tylko nie wiem czy nie zostały usunięte z powodu małego zainteresowania możne teraz zaczną się podobać w połączeniu z kilkoma perkami mogły by być naprawdę dobre.

Co do Stalkera na cod 400 nie jest to dobra postać a już tłumacze dla czego "elficka kamizelka" lub "betonowe ciało ( co prawda przez 10 sek.)" te perki plus pasywna umiejętność o nie otrzymywaniu obrażeń w głowę daje praktycznie nieśmiertelność .

 

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 i 2 klasa została usunięta z togo co pamiętam bo była nie grana co do 3 propozycji warta uwagi trzeba by ją dopracować , co do perku na reset pomyślimy o dodaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 i 2 tak jak pisałem zostały usunięte i nie ma sensu dodawać znów. 3. łucznika trzeba by dopracować np. granaty samonaprowadzające 

Łucznik prawdopodobnie będzie w fazie testów i na tym zadecyduje czy zostanie.

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...