Skocz do zawartości
jambojeta998

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jambojeta
Wiek: 20.03.2001 (17)
Doświadczenie (w byciu adminem): Tak 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  6 ale jestem w stawie się poduczyć bardziej w krótkim czasie
Staż w CS-sie: 9 lat
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty: Ponieważ widzę jak inni gracze oszukują i łamią regulamin.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 5 h 
Kontakt: Forum Steam 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Jambojeta/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez jambojeta998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie NIE.

 Gracz bez jakiejkolwiek kultury, obraża mnie i innych, bo go zabijamy. Taka osoba nie powinna zostać adminem... 

https://www28.zippyshare.com/v/rfCELDkR/file.html

Były jeszcze inne wyzwiska, których nie ma na screenach, ale @Baba_Yaga jest świadkiem, że były :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

Kultura hmmm czasem widzę jak przeklina ale stara się kropkować pewne słowa

gt da się poprawić 

doświadczenie pomogę w bindach i wg 

ja bym dał szanse przynajmniej wiadomo że to jest facet 

A nie jak pani, ops przepraszam już pan @Aleksandraaena po Sprawdzeniu ip i ostatnich logowaniach po ts okazało się ze co do rodzaju płci jest troszkę inaczej niż mówił 

pan @Aleksandraaena może zostać zdegradowany za brak aktywności na serwerze i raczej już się tam nie pojawi 

EDYCJA 

@Baba_Yaga Pan też ma wiele za uszami co do kultury miałem wcześniej wielokrotne zgłoszenia odnośnie braku szacunku do pewnych osób

Co do top 1 mam jedno pytanko 

@Baba_Yagadlaczego jakiś czas temu jak ja wchodziłem to nagle znikałes z serwera a jak wychodziłem w tajemniczy sposób się na nim pokawiales czy byś się bał o utratę rankingu spokojnie zagwarantuje ci że ja będę top 1

Ps. Twoje top jest wbijane na siłę a mianowicie gdyby nie klasy premium myślę że miał byś więcej dedow niż zabujstw 

Pozdrawiam. Staty 150 na 20 

 

 

Edytowane przez .:lHlQlAl:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Kultura     co do tych ss'ów to baba ma rację , admin nie powinien być przykładem dla innych aaa nie obrazać inny w taki sposób

- Gt do poprawy

Na NIE

 

HQA jak to :O 

"  A nie jak pani, ops przepraszam już pan @Aleksandraaena po Sprawdzeniu ip i ostatnich logowaniach po ts okazało się ze co do rodzaju płci jest troszkę inaczej niż mówił 

pan @Aleksandraaena może zostać zdegradowany za brak aktywności na serwerze i raczej już się tam nie pojawi  " 

 

Serio to był koleś nie laska ? hahahaha fesss bez komętarza..........

EEEjjjjj to to może jakiś pedofil był  :O

Edytowane przez BosoPrzezSwiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem ,że zrobiłem źle ale uspokoiłem się w przeciągu kilku tygodni  i jak można zauważyć nawet nie przeklinam a na tych ss prowokowałeś mnie do używania takich słów 

 

Ps. jeśli Baba_Yaga był świadkiem że go obrażam powinienem zostać ukarany albo dostać upomnienie ale jako admin nie zareagowałeś a nawet nieraz zemną się z niego śmiałeś więc babciu ty też chyba powinieneś się zastanowić nad swoją posadą admina ;)

Edytowane przez jambojeta998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

Szczególnie, jeśli chodzi o Twoją kulturę. 

Poprawiłeś ją w przeciągu kilku tygodni ? Ty chyba nie wiesz, że tydzień ma 7 dni, bo jeszcze 12 listopada napisałeś, że Dawid to kur*a. Ogólnie z początku nie wiedziałam, że to chodzi o niego, bo zauważyłam tylko tekst "Nie wiesz, że to największa kur*a na serwie?" Sprawdziłam później specjalnie HLTV, bo wiem, że kilka dni wcześniej też go obrażałeś i akurat znalazłam co pisałeś. Jeśli chodzi o Babę to nie banował Cię wtedy za to, tylko dlatego, że go o to poprosiliśmy, że i tak było mało graczy. :) 

de_eldorado0001.bmp

de_eldorado0002.bmp

de_eldorado0003.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 godziny temu, .:lHlQlAl:. napisał:

Jestem na TAK

Kultura hmmm czasem widzę jak przeklina ale stara się kropkować pewne słowa

gt da się poprawić 

doświadczenie pomogę w bindach i wg 

ja bym dał szanse przynajmniej wiadomo że to jest facet 

A nie jak pani, ops przepraszam już pan @Aleksandraaena po Sprawdzeniu ip i ostatnich logowaniach po ts okazało się ze co do rodzaju płci jest troszkę inaczej niż mówił 

pan @Aleksandraaena może zostać zdegradowany za brak aktywności na serwerze i raczej już się tam nie pojawi 

EDYCJA 

@Baba_Yaga Pan też ma wiele za uszami co do kultury miałem wcześniej wielokrotne zgłoszenia odnośnie braku szacunku do pewnych osób

Co do top 1 mam jedno pytanko 

@Baba_Yagadlaczego jakiś czas temu jak ja wchodziłem to nagle znikałes z serwera a jak wychodziłem w tajemniczy sposób się na nim pokawiales czy byś się bał o utratę rankingu spokojnie zagwarantuje ci że ja będę top 1

Ps. Twoje top jest wbijane na siłę a mianowicie gdyby nie klasy premium myślę że miał byś więcej dedow niż zabujstw 

Pozdrawiam. Staty 150 na 20 

 

 

Powiem ci tak wszystko spoko każdy może mieć swoje zdanie , ale popełniłeś błąd ortograficzny cytuję ,,zabujstw'' a powinno pisać się ,,zabójstw''.

Dziękuję Pozdrawiam :)

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...