Skocz do zawartości
    filipex6

Ban

Siema,

Dostałem bana za aimbota mimo ze gram czysto. KSO biegł na miragu, wiec zaczekałem az podbiegnie i go zabiłem seria a system uznal ze mam aima. Zawsze gram czysto, nie bawie sie w haxy jak jakies dziecko. NIe wiem czemu system mnie tak potraktowal. Licze na odbanowanie.

Pozdro

Gracz: filipex6

nick podczas gry: filipex6

Godzina, data zdarzenia: 21:02, 19.11.2018

Mapa: de_mirage

STEAM_ID / IP:  STEAM_0 : 1 : 37810173 / 217.97.79.78

Uzasadnienie: Grałem czysto, ponieważ zawsze gram czysto. Nie jestem jakims dzieckiem, żeby bawic sie w haxy. Gracz KSO Gamer głośno biegł na Miragu, więc słyszałem kroki, odczekałem az nadbiegnie i wtedy posłałem w niego serie, zabijając go. Słowo honoru nie oszukiwałem tak wczoraj jak i zawsze. Nie mam pojęcia czemu system uznal ze zadziałał u mnie Aimbot. Licze na pozytywne rozpatrzenie, ponieważ raz, ze lubie ten server, a dwa, ze jestem niewinny.

Gracz dobrze mi znany, często grywamy, nigdy nie czitował, więc i tym razem jakoś nie wierzę, aby mógł mieć Aima :)

Bt  Idealna Bania,

Zakaz wypowiadania się w dziale UnbanTeam, oraz Skargach i problemach, jeżeli temat nas nie dotyczy. Dostajesz Upomnienie słowne.

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.