Skocz do zawartości
aquax

 zamknięty Nowy styl - propozycje i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby zrobić własny serwer do agar.io  aby użytkownicy którzy nie mają co robić mogli sobie razem pograć. 
Swojego czasu kiedy były ataki ze strony kuleczek, pamiętam, że sporo osób w to grało - jeżeli byłoby to do zrobienia byłaby to całkiem spoko opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy oznaczania na telefonie mam taki problem, że na przeglądarce Firefox nie mogę tego zrobić wcale np teraz.

@lolson zupełnie mi nie działa

Za to na chrome jak już oznacze kogoś to po oznaczeniu osoby nie mogę nic dalej napisać tak jakby oznaczenie blokowało. Wie ktoś od czego to uzależnione, od sprzętu, forum? 

Druga kwestia jeśli piszemy na telefonie dłuższy tekst i klikniemy w połowie czy niżej tego długiego monologu to wraca od razu na samą górę. Nie wiem czy tylko ja tak mam czy to zależne od telefonu czy jak dlatego będę wdzięczny za odpowiedź.

Dziękuję pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokazałem na przykładzie, swojego profilu w poście. Posty i osiągnięcia wchodzą na siebie (mam system operacyjny windows 7), nwm czy u innych też tak jest jak patrzą swoją perspektywą. 1.png to jest strona która robi odświeżanie, a 2.png to strona po odświerzeniu tak ma być? (oczywiście to jest wycięte bo by mało miejsca zajęło).

problem.png

@LOLSON 1366x768

1.png

2.png

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym o dodanie pełnej wersji formatowania tekstu, kolor, czcionka itp. na urządzeniach mobilnych. Przy włączanie wersji komputerowej działa to w postach. Jeśli chcemy dodać nowy temat np. w redakcji to tego nie ma. 

Screenshot_20190109-141430_Chrome.thumb.jpg.b6e5aa5b09fcebdd8bb440823f3f817f.jpg

 

Screenshot_20190109-141710_Chrome.thumb.jpg.dfa863d5271ca58bdab5dea49a01f9e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najeżdżając myszką na pasek na którym pokazany jest stan graczy online danego serwera wyświetla się komunikat "Pokaż graczy" ale niestety nie da się w niego kliknąć.
Komunikat powinien brzmieć "Stan graczy" lub powinien zawierać odnośnik do gametrackera danego serwera.

xoi7hk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


proponuje dodać auto uzupełnianie pola tekstowego wzorem w każdym dziale ktory tego wymaga :)  skończy sie wieczny problem z zastosowaniem do wzoru bo kazdy kto bedzie zakladal temat bedzie mial go juz w polu tekstowym :) bylo to juz na forum i fajnie sie sprawdzało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamknijcie możliwość zakładania tematów w dziale rekrutacji ts3 to raz, a dwa to zmieńcie kolor donatora, nie wiem który był taki mądry i zmienił kolor tej rangi na jakiś pedalski...

ehex3q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam problem z edycją poprzedniego postu dlatego piszę kolejny.
Proponuje aby zmienić nazwę reakcji "Like" na "Lubię to", ponieważ jako jedyna jest nazwana nie w języku Polskim, ponadto proponuje zmienić ikonki reakcji "Like" jak i "Słabe".
Jak grafik miał problemy i dlatego jest tak jak jest podsyłam swoje propozycje zrobione prze zemnie w 30 sekund.

imtcnt.png oraz 2gub4gm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wspomniałem wyżej, nie wiem dlaczego ale nie mogę edytować swoich postów...
Proponuje aby rozdzielić osiągnięcia jeżeli chodzi o rangi na te w trybie turniejowym 5v5 oraz 2v2.
Ponadto powinno być tak, że jak ktoś awansuje na wyższą rangę i zgłasza to jako osiągnięcia to ta niższa ranga  powinna być usuwana, a obecnie moderatorzy po prostu dodają kolejną i robi się burdel. 

p.s to samo z osiągnięciami za staż - jak ktoś dostaje przykładowo 3 lata, a miał osiągnięcie za 2 lata to po prostu jest to podmieniane i 2 lata zostają usuwane... 
Udało mi się edytować post z telefonu*

mjv4ud.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na telefonie główna strona jest dziwnie rozjechana. 

Rozmiar w telefonie to 1080 x 2220 px

Dzieje się tak tylko na głównej stronie. Strzelam, że ten znacznik od ogłoszeń je rozciąga widoczny na wideo.

I wideo w mp4 wrzucone przez "Kliknij, aby wybrać plik" nie odtwarza się. Może coś u mnie z netem dlatego dodaje na zippy. 

https://www23.zippyshare.com/v/uqRaXtdq/file.html

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...