Skocz do zawartości
Bezzi

Powrót z emerytury, czyli wywiad z Strajkiem

Rekomendowane odpowiedzi

☃️Bezzi ❄Strajk

  • ☃️Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Powiedz nam na początek, jak masz na imię i ile masz lat?

Witam mam na imię Mateusz, mam 28 lat.

  • ☃️Masz jakieś zainteresowania?

Oczywiście jak rasowy facet interesuję się piłką.

  • ☃️Czym zajmujesz się na co dzień?

Praca, dzieci to moje zajęcie :)

  • ☃️Praca, powiedz nam w takim razie kim jesteś? 

Jestem Górnikiem, pracuje w kopalni węgla kamiennego w Przodku.

  • ☃️Opowiesz nam o tym jak znalazłeś się na tej sieci?

Szukałem dobrego serwera ODD2 i tak się na nim znalazłem, następnie zarejestrowałem się na forum.

  • ☃️Wiem, że miałeś ważne rangi na sieci, powiedz nam, jakie?

Na początku byłem zwykłym adminem, następnie n-ty dzień nakłonił mnie do zostanie opiekunem owego serwera, później zaś znalazłem sie w szeregach UBT, nie pamiętam po jakim czasie dostałem propozycję od aquaxa dołączenia do grupy wyższej administracji czyli S@.

  • ☃️Rozumiem, jak mniemam nie była to prosta droga. Po pewnym czasie zrezygnowałeś, dlaczego?

Powoli zakładałem rodzinę, praca też dała po sobie odczuć, więc wybrałem ważniejsze cele w życiu.

  • ☃️Jednak postanowiłeś do Nas wrócić, co było tego powodem?

Dzieci są większe, starszy chodzi do szkoły, a młodszy do żłobka, także mam czas czy to rano, czy w nocy po pracy.

  • ☃️Gratuluję rodziny. Zamierzasz w najbliższej przyszłości starać się z powrotem o jakieś rangi, a może celujesz w powrót u boku administracji?

To czy wrócę zaleazy od aquaxa i innych, chociaż nie ukrywam, że chciałbym wrócić do swoich obowiązków tym bardziej, że posiadam w tym spore doświadczenie.

  • ☃️Świetnie, kolejna para rąk do pomocy jak najbardziej się przyda. Opowiedz nam teraz coś więcej o swojej rodzinie, jak mają na imię Twoje pociechy, ile mają lat?

Alex najstarszy syn chodzi do 2 klasy podstawówki ma 8 lat, zaś Jasiu ma zaledwie niecałe 2 latka.

  • ☃️Zejdzmy teraz całkowicie ze spraw forum, zapewne masz swoją wybranke życia, co nam o niej powiesz?

Na imię ma Natalia, znaliśmy się prawie od zawsze, bo to sąsiadka z bloku niżej. Kiedy 4 lata temu wróciła z Łodzi, (ponieważ tam wyjechała) postanowiliśmy odświeżyć dawną znajomości, zaczęliśmy się spotykać i zaiskrzyło.

  • ☃️Los jest przekorny to fakt, nie pozostało nic innego jak życzyć szczęścia i wytrwałości. Powróćmy do forum, jest coś co chciałbyś zmienić?

Regulamin SB (czatboxa) mógłby zostać przywrócony tzn. zakaz przeklinania, bo zauważyłem problem z interpretacją co do dawania wraków pod kątem wyzwisk, a rzucaniem mięsem. Również żeby admini popracowali nad reklamą tej sieci, bo kiedyś zdecydowanie tętniło tu życiem.

  • ☃️Zapewne o tym nie wiesz, ale zostało to zniesione, ponieważ na forum zaczął robić się z tym problem, co do wyzwisk całkowicie się zgadzam. Podoba Ci sie obecna wersja forum czy jednak wolałbyś taką jak z przed lat?

Nie jest zła, zbytnio sie nie różni.

  • ☃️Brakuje Ci kogoś ze starej ekipy?

Nie wszystkich, ale zdecydowanie większości, nie wiem czy tu jeszcze wpadają.

  • ☃️Mógłbyś ich wymienić?

@adonai @happy @nynek @n-ty dzien alias i studnia, ale z tego co widzę to na forum jest obecny oczywiście @Consecuente @Ania @Malu w większości reszta jeszcze tu przebywa. Zapomniałbym o grzbiecie Chudym i Badku i jego plecach.

  • ☃️Dobrze to by było na tyle, chcesz kogoś wyróżnić i pozdrowić?

Pozdrawiam starą paczkę i tego bota @~Czarna~, nie wiem kto ją zrobił S@ i opiekunem, ale musiałbyć ostro pijany (joke^^)

  • ☃️Zgadzam się z powyższym i dołączam się do pozdrowień! :v Pozdrawiam również Mastera!!  

 

Napiszcie czy nie za krótko, wiem że nikt nie lubi i nie czyta długich wywiadów. Opcja formatowania jest celową chce zobaczyć jak to wygląda. Ogólnie to testowa wersja Strajk jest ofiarą :v 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i to można nazwać wywiadem - składnia i wszystko się zgadza, miło się czyta dlatego też propsuje i jako że nie toleruje ogólnie wywiadów to takie prace z ciekawymi osobami zawsze chętnie przeczytam.

9 minut temu, Twoj Bezzi napisał:
  • Powróćmy do forum, jest coś co chciałbyś zmienić?

Regulamin SB (czatboxa) mógłby zostać przywrócony tzn. zakaz przeklinania, bo zauważyłem problem z interpretacją co do dawania wraków pod kątem wyzwisk, a rzucaniem mięsem. Również żeby admini popracowali nad reklamą tej sieci, bo kiedyś zdecydowanie tętniło tu życiem.

Otóż to, zakaz przeklinania - brakuje mi tych czasów, a teraz? Teraz każdy rzuca k u r w a m i na prawo i lewo, a nawet czasami tolerowane jest obrażanie innych użytkowników przez moderatorów forum co według mnie nie jest w porządku - więcej luzu rozumiem ale bez przesady..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...