Skocz do zawartości
    LOLSON

[NOWOŚĆ] Donacje oraz pliki

gags.png

Od kilkunastu dni na forum widnieje zakładka "darowizny", będziemy tam organizować zbiórki na reklamy serwerów, rozwój sieci itp.
    Krótki opis tej aplikacji:

Lista funkcji:

1. NOWOŚĆ Wsparcie dla pól niestandardowych z darowiznami.
    2. Nowe udoskonalenia i rozszerzenia dotyczące kart i widżetów.
    3. Opcja automatycznego obniżenia wartości członka z powrotem do jego pierwotnej grupy członkowskiej po dwóch dniach od oddania.
    4. Możliwość oznaczania osiągniętych celów i usuwania ich z aukcji po osiągnięciu 100% darowizn.
    5. Możliwość tworzenia celów, które są ciągłe i nie mają ustawionej daty zakończenia.
    6. Kanały RSS dla najnowszych darowizn i najnowszych list celów.
    7. Możliwość śledzenia indywidualnego statusu każdego celu, jako że członkowie wybierają darowiznę na preferowane cele.
    8. Ustawione stałe kwoty darowizn, które członek może przekazać lub pozwolić członkowi wybrać kwotę. Obejmuje to minimalną dozwoloną kwotę darowizny.
    9. Uprawnienia grupowe dla osób, które mogą wyświetlać śledzenie donacji, przeglądać cele, przeglądać darowizny i kto może przekazywać darowizny.
    10. Wszystkie dane dotyczące płatności są rejestrowane, w tym udane i nieudane próby funkcji płatności.
    11. Nowy temat dyskusji został stworzony dla każdej nowej pomyślnej darowizny.
    12. Możliwość śledzenia najlepszych dawców na stronie najlepszych dawców.
    13. Bramki płatności obejmują: Paypal, Skrill, Payza (Alert Pay), Płatności Offline i Paymentwall.

Jak widać w 13 punkcie widnieją różne formy płatności, u nas będzie to PayPal, PSC oraz przelew. Niestety w aplikacji nie ma wbudowanej formy płatności "przelew" więc jeśli ktoś chciałby pojawić się po prawej stronie w zakładce TOP DONATORZY i przy tym wspomóc sieć wystarczy napisać na PW do mnie lub @aquax z kodem PSC lub potwierdzeniem przelewu.
    Wszelakie informacje jak to zgłaszać znajdziecie poniżej w temacie:

Pierwszą Naszą "większą" zbiórką jest reklama serwera DD2/INF jak każdy wie lata swojej świetności ma już za sobą, lecz znaleźliśmy reklamę która powinna go postawić na nogi, koszt to 120zł. Chętnych zapraszam do zbiórki:
    https://multi-head.pl/donate/

Uprzedzając pytania jedyna waluta jaką przyjmujemy to PLN.

Kolejną super opcją którą zrobiliśmy dla Was jest plugin o nazwie Files (pliki).
    Jest to aplikacja która pozwala nam z Naszego forum zrobić "centrum" pobierania. Wrzucać jak i pobierać pliki może każdy. Na dniach zapewne powstanie regulamin aby osoby które chcą zabłysnąć nie zdążyły tego zrobić. Już na wstępie mogę powiedzieć, że wszelkiego rodzaju SPAM czy wrzucanie jakiś "ŚMIESZKÓW" będzie karane podwójnie 1.Trollowanie/zaśmiecanie tego działu 2. Marnowanie czasu administracji na weryfikacje tego.
    Jest to dla WAS każdy może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc Nam w udostępnianiu różnych rzeczy.
    LINK: https://multi-head.pl/files znajdziecie też w menu na górze w dawnym miejscu "Pobierz CS 1.6"

Pozdrawiamy,
    Administracja Multi-Head.pl

No i fajne forum sie bedzie jeszcze lepiej rozwijać ;) 

11. Nowy temat dyskusji został stworzony dla każdej nowej pomyślnej darowizny.

Zróbcie to, fajnie jakby każdy mógł podziękować osobie która wspiera sieć w temacie. Również myślę, że zachęci to więcej osób jak i widniejący temat to mini reklama donacji.

Super to wygląda oby do przodu :)

Dalej jest chujnia, bo po pierwsze - nie mogę wybrać własnego celu na który zamierzam wpłacić hajs, bo obecnie jest tylko reklama DD2/INF (do którego serwera nie mam żadnego sentymentu i jest mi obojętny) a tym bardziej nie mogę wprowadzić swojego celu/ewentualnie zbiórki na reklamę COD'a 400...
    Druga sprawa to problem ze wpłacaniem hajsu, gdyby aquax postanowił oddać max 5% dotpay.pl albo innemu tego typu serwisowi pośredniczącemu we wpłatach automatycznych - wpłaty na sieć byłyby o wiele łatwiejsze i jestem pewien, że o wiele osób by z tego korzystało, a tym samym wpłacało więcej hajsu na sieć.
    Ja jednak pozostaje twardo przy swoim i nadal czekam na wprowadzenie takich rozwiązań, tak czy siak szacun, że coś w tym kierunku się dzieje...

Tłumaczyłem Ci to juz @SQNFUN na tsie. Taka jest aplikacja i posiada ona możliwość wprowadzania celu tylko przez administrację. Tak samo są z góry narzucone formy płatności i np. dotpay ta aplikacja nie obsługuje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się