Skocz do zawartości
LOLSON

Kogo brakuje na sieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Większość użytkowników narzeka na zmiany personalne w gronie administracji,
ta sytuacja dała mi pomysł aby zadać jedno bardzo proste pytanie:
Kogo zobaczyłbyś/zobaczyłabyś znów w zespole Multi-Head?

Odpowiedzi były bardzo ciekawe.
Miłej lektury.

@senor
Varga, mega pozytywnego faceta z którym przyjemnie mi się rozmawiało na wiele tematów.

@Rekuseq
Myślę, że dobrze by było jakby SUNN wrócił. On zawsze był chętny do pomocy, ogarnięty i ogólnie spoko mordka.

@erroR.!
Najchętniej zobaczyłbym Twoj Bezzi i tych którzy odeszli czyli Ania, Malu, SUNN.

@Freezu
FiGhT3r powrót na SA.

@elo elo 350
SUNN, ponieważ jest bardzo pomocną osobą.

@Wodorotlenek Chlor
Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo jestem świeży, niestety nie było mi dane poznać starszego zespołu Multi-Heada.
Jednak wydaje mi się, że SUNN, bo dużo wniósł w życie sieci z tego co czytałem na forum.

@Maajkeel
Consecuente.

@Nodi
EvO.

@Arcanos
Najbardziej mi brakuje tej wrednej blondyny (chikita) Agaa:*.

@sypkilopez
SUNN.

@personanongrata
Nty dzień albo 555_dzień.

@Strajk
Chudy.

@Gustaw
W zespole Multi-Head przydałaby się twarda ręka, przed którą nie ukryje się nic. :D Jedną z osób która spełnia wszystkie kryteria jest Consecuente, czekam na powrót tego starego (DOSŁOWNIE starego) wyjadacza.

@reniferu kamcio
Suna.

@SQNFUN
Chciałbym aby na stanowisko administratora powrócił Pan Tomasz i zrobił tutaj generalne porządki aby na forum znowu panowała atmosfera jak w kościele - bez przekleństw i negatywnej atmosfery! Nie żartuje i piszę to całkiem poważnie, pozdrawiam consuteq.

@Master
Malu, Ania, EvO i kartofel Suun.

@Anime Doman
JustNoOne, Majkeel <3 i SQNFUN.

@.:lHlQlAl:.
Malu, spoko gość.

@~Czarna~
Pierwszą osobą, która przyszła mi na myśl i bardzo chętnie zobaczyłabym ją znów na starym stanowisku jest Happy, łącznie z całą swoją ekipą UBT. Jestem tu dość długo i nie przypominam sobie, żeby UBT działało tak szybko i sprawnie jak wtedy kiedy On trzymał nad Nimi rękę. Jest jeszcze jedna osoba... Nie będę wymieniała po nicku bo zaraz zapewne wyjdzie, że nie umiem sobie bez tej osoby poradzić a jest wręcz przeciwnie. To mądry człowiek więc się domyśli, że o Nim mowa i chętnie bym Go zobaczyła znów w ekipie MH bo już raczej nie znajdzie się drugi taki, który potrafiłby ogarnąć wszystko i wszystkich. ^^

@Consecuente
Nie mnie.

@Ania
FiGhT3r.

@Malu
n-ty dzień.

@Knopa
Gurna Picza, Multi Play Games.

@dzejki
Jupik.

@Psycholog banan
Ja bym chętnie zobaczył znów w zespole Sunn'a, był praktycznie zawsze i odpisywał jak najszybciej mógł, pomagał ludziom jak sobie z czymś nie radzili i umiał się opanować przed prowokacją innych ludzi.

Profilaktycznie oznaczę wspomniane wyżej osoby, może zrobi się im miło i postanowią rozważyć opcję powrotu. :kappa:

@n-ty dzien, @FiGhT3r, @happy, @SUNN., @Malu, @Ania, @Maajkeel, @EvO, @Consecuente, @Varg, @SQNFUN
Miłego wieczoru wszystkim! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

morela brakuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dankie :3 huehue, btw ciekawy pomysł na takie retro połączone z wywabieniem ludzi. Nikt nynka nie wywołał? A taki mister szalony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrucilem.

Brakuje mi waszych grzbietów.

Rozmów na ts. 

Naszych wspólnych placzow.

Dwóch fragow na odd2.

Conse wruc.

Bicka Malu.

Plecow Badka.

Dziewiczego głosu Joe.

Pierdów BąkDera do mikrofonu.

Makao i kalamburow po nocach.

Aquaxa na zw.

Crashow na cod modach.

DisConnecta który zawsze był disconnect.

Zlotow na które nie jeździłem (krzetow city).

Najlepiej nasrac i na kota zgonic.

"Wariata" adonaia.

"Zamknij pizdę" Strajkiego vel bywaj. 

Niesmiertelnej Ani, Czarnej i Danke na [email protected] i OS. Były nimi ze 100 lat.

25-letniego livio i kedziora wandyego na sb.

Tsowych kozaków rasty, wąskiego senvo i słodkiego lovo.

Instrukcji do napisania nicku fReeZeOUt.

Wszystkich tych z którymi klikalem na forum, steam, ts a nie wymieniłem bo byli normalniejsi.

Brakuje mi tego marnowania czasu na sieci (nie serwerowni).

Brakuje mi multi-gowna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...