Jump to content

Recommended Posts

CSGO+BATTLROYAL+FREE DOWLAND=KIT CZY HIT

W dzisiejszym dniu czyli 2018-12-07 na steam dostępna jest nowa aktualizacja csgo mianowicie doszedł nowy tryb oraz sam tytuł jest darmowy.Jak myślicie Gaben wreszcie pomyślał i przyciągnie byłych graczy oraz tych nowych czy to tylko kit.?

Plusy i Minusy:

+gra za darmo

+nowy tryb

-wielu cziteró

-gracze z tak zwanym Prime nie mogą grać meczy turniejowych z graczami którzy mają cs za darmo.

+dla graczy z kupionym wcześniej csgo nowe unikalne odznaki

+wiele nowych graczy

+/-jeżeli ktoś dostanie vacka ma możliwość ub poprzez nowe pobranie gry 

1377159320_MHSYGNATURAMEME.png.c3047150c29238f08efd83ca34189b73.png

Edited by Mementomori2000

A ja ogólnie nie spodziewałbym się nagle potężnego wzrostu graczy CsGo. 

Csgo nie kosztuje aż tyle już nie przesadzajmy te 50 zl kto będzie chciał przeznaczy i zagra. 

Moim zdaniem bardziej chodzi o wymagania Csgo. Nie oszukujmy się gracz cs 1.6 który posiada stary komputer będzie miał duży problem z ilością FPS podczas gry. 

@elo elo 350  masa cheaterów?  Ulepszono status PRIME już nie ma go w wersji BETA :)  Graczy wzrosło na pewno po wprowadzeniu nowego trybu ( graczy szukających gry było 41 tys.)    @Arcanos co do wymagań. Jakoś ja mam starszy komputer i nie narzekam da się osiągnąć to 200+fps ;)  Także możliwe, że będzie większa ilość :)

Są tego plusy i minusy, plusy takie że, jest za darmo, minus taki że, teraz... jest mega dużo odpałów. ;) Grałem przed chwilą tego BattleRoyala i gościu na powtórce gapił się na ścianę i potem na Mnie wychylił. ;)

37 minut temu, Gustaw napisał:

Jakoś ja mam starszy komputer i nie narzekam da się osiągnąć to 200+fps ;)  Także możliwe, że będzie większa ilość :)

Ty może tak, ale większość znajomych z którymi ja grałem i znam z 1.6 mają kilku letni sprzęt. Dużo ludzi którzy zaczynali swoja przygodę z 1.6 w późniejszym czasie nie inwestowało w komputer, bo tez i po co skoro graja tylko w 1.6 i nic więcej im do szczecią nie potrzebne. A teraz gdy  jest okazja pobrania i przetestować Cs Go niestety, ale musza zainwestować w coś lepszego, bo komputery z ery 1.6 już nie wystarczą.

I druga sprawa, tez zależy co znaczy dla Ciebie stary :D Jak dla mnie stary komputer to taki około 5+ lat :D I jestem pewny, ze wiele ludzi jeszcze pracuje na takich komputerach, co jest zrozumiałe, bo może nie każdy ma chęć, czy możliwości inwestowania w komputer z rożnych przyczyn.

Pieprzenie kto ma sprzęt taki na którym cs go nie pociągnie, ta gra jest tak stara i uboga, że pewnie na telefonie pójdzie. 

Edited by Bezzi

Tryb BR jak i wprowadzenie darmowego CS to jedno wielkie GÓWNO.

Zamiast iść w zmianę silnika na source 2 czy też zmianę obecnego VAC to dodają jakieś kupy.
CS:GO umiera.

2 godziny temu, Bezzi napisał:

Pieprzenie kto ma sprzęt taki na którym cs go nie pociągnie, ta gra jest tak stara i uboga, że pewnie na telefonie pójdzie. 

Jeśli tak myślisz to jesteś w wielkim błędzie. Najpierw sobie włącz i sprawdź co robi z FPS mapa dd2 i inferno :D Jak myślisz dlaczego te mapy są niegrywalne na serwerach i dużo graczy narzeka? 

No chciałbym mieć taki telefon :D

A uboga to jest twoja wiedza na temat Cs Go. 

Edited by Arcanos

Gracze którzy przedtem nie wbili statusu Prime teraz mają już go odgórnie z tego co wyczytałem, nawet cziterzy. Szczerze średnio to widzę...

18 minut temu, call_me_Lukas napisał:
18 minut temu, call_me_Lukas napisał:

Gracze którzy przedtem nie wbili statusu Prime teraz mają już go odgórnie z tego co wyczytałem, nawet cziterzy. Szczerze średnio to widzę...

Dokładnie nie zaglebialem się w tą aktualizacja, ale jeśli jest tak jak mówisz, to będzie mnóstwo banow. A z drugie strony, to w ch*j niesprawiedliwe w stosunki to graczy którzy musieli osiągnąć Prime na starych zasadach 

3 godziny temu, Arcanos napisał:

Dokładnie nie zaglebialem się w tą aktualizacja, ale jeśli jest tak jak mówisz, to będzie mnóstwo banow. A z drugie strony, to w ch*j niesprawiedliwe w stosunki to graczy którzy musieli osiągnąć Prime na starych zasadach 

Dokładnie tak jak mówisz jest to dla mnie spore przegięcie...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...