Skocz do zawartości
VARKA

Podanie na Admina, VARKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VARKA
Wiek: 19lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, admina miałem na paru serwerowniach . Dodatkowo na kamros.eu (już nie działa, grupa na steamie jest) byłem opiekunem Moderatorów oraz UBTeam'u.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: Cztery latka na CS'ie Steam, wcześniej oczywiście na ns'ie.
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty: Jestem osobą kulturalną, opanowaną, nie łamie regulaminu i oczywiście służę pomocą gdy tylko potrafię. Grałem tutaj za starej administracji, byłem parę razy namawiany żeby złożyć podanie na to stanowisko, ale nie chciałem z racji tego iż to męczący zawód ;)


Zrobiłem jendak przerwę i wracam do regularnej gry oraz pomocy w łapaniu haxów :)

Czas jaki dziennie p
oświęcasz na CS-a: Conajmniej te 2h w tygodniu dziennie, weekendy zalezy, bo nie tylko grami się żyje.

Kontakt: 


Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198057660895/ ---> 
STEAM_0:1:48697583

E-mail - [email protected] (bardzo mała szansa, że odpisze ).


GG - 54003906


 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/VARKA/80.72.34.124:27034/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że mój głos już niewiele się tutaj liczy, ale mimo że nie gram od dłuższego czasu to akurat tego kolegę znam :) Kiedy miałam admina był to jeden z najbardziej pomocnych mi graczy. Zawsze wzywał mnie na serwer, gdy była taka potrzeba lub też kiedy mnie nie było podsyłał mi nick, ip i godzinę, w której cheater grał na serwerze, więc bez problemu mogłam postarać się o bana dla takich osób (inni mieliby to po prostu gdzieś, bo przecież po co banować? Najlepiej też się odpalić...). Moim skromnym zdaniem gracz zna się na rzeczy i powinien dostać szansę, więc jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

-Wiek +

 

-Steam+

 

-Zgłaszasz na u@+

 

-Amx+

 

-Komunikatywny+

 

Wszystko na + więc nie widzę przeciwwskazań by dać nie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...