Skocz do zawartości
Yomenik

[ODRZUCONE]Unban Casanova, admin dzieciak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Casanova

Godzina, data zdarzenia: 22:15

Mapa: de_cache

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:457352362

Uzasadnienie: Uzasadnienie będzie dosyć proste bo nie cheatuje, a ten niby piętnastoletni admin co się spłakał nie pamiętam niestety jego nicku powinien zostać zdegradowany, ponieważ nie zna się w ogóle na csie. Zginał kilka razy ode mnie i mi permika dał oj oj bardzo smutne koleszko adminie. Nie raz jak byłem na serwerze nadużywał admina różnymi komendami. Nawet jak panowie będą sobie przeglądać ten meczyk na de_cache to jakiś koleś mu zabrał AWP, a nasz piskliwy adminek go zeslejował, (zabił komendą) koleś miał hajs na jeszcze pięć takich snajperek, ale chu* trzeba pokazać kto tu ma admina na serwerze. Dobra tego, że jest totalnym retardem to już nie będę pisał i że nie ma mutacji to tylko prośba o ub. Serwer 3 MAPS, podaje tak dla ułatwienia.

 

Dzięki z góry za rozpatrzenie.

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprzednia mapa (Mirage):

26:47- zabijasz przez smoke ciągnąc full auto za nim :ph34r:

33:14- zabijasz przez smoke

35:29- zobaczyłeś na wh typka który szedł na plecy, wcelowałeś się i go zabiłeś

36:40- zabijasz na fleszu

Mapa na której dostał bana (Cache):

02:53 - strzeliłeś do przeciwnika który był za kontenerem :D

09:10- strzelasz do przeciwnika przez ścianę

12:08- obraza Admina

14:20- skanujesz gościa z doorsów, ale nie trafiasz i od razu po tym idealnie z bs wychylasz na mnie

19:50- nawet nie wiem co tu napisać xd

14 godzin temu, Yomenik napisał:

Zginał kilka razy ode mnie i mi permika dał oj oj bardzo smutne koleszko adminie

Zabiłeś mnie tylko 2 razy :/ a z resztą ja ciebie też ¬¬

14 godzin temu, Yomenik napisał:

Nie raz jak byłem na serwerze nadużywał admina różnymi komendami

Masz przegrane na serwerze tylko 4 godziny, a twoje konto ma zaledwie 1 tydzień i 0 poziom Steam :o

14 godzin temu, Yomenik napisał:

Nawet jak panowie będą sobie przeglądać ten meczyk na de_cache to jakiś koleś mu zabrał AWP, a nasz piskliwy adminek go zeslejował, (zabił komendą) koleś miał hajs na jeszcze pięć takich snajperek, ale chu* trzeba pokazać kto tu ma admina na serwerze.

Z  "tym kolesiem"  już sobie to wyjaśniłem i go przeprosiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra pierwsze pytanie to czy mam w ogóle na to odpowiadać XD ?

Drugie pytanie, jeżeli tak to gdzie mogę znaleźć demko z tych dwóch map?

Trzecie pytanie czy jakiś opiekun serwera się wypowie w końcu? Bo jakoś wiele próśb o ub tutaj nie ma. Zdanie tego adminka mnie nie za bardzo obchodzi.

 

 

Teraz mam kilka pytań do ciebie drogi adminku.

Czy to, że mam przegrane cztery godziny na serwerze usprawiedliwia cię co do nadużywania komend? (btw mam jeszcze 4 konta, na których regularnie gram i widzę co odpierda***z)

Drugie pytanko Jesteś pewny, że z ,,tym kolesiem'' już sobie to wyjaśniłeś i go przeprosiłeś ? Bo ja nie jestem co do tego pewien. Kurw* skąd on to wszystko wie sobie myślisz, ano może ci powiem kiedyś w sekrecie kochany piskliwy adminku.

Trzecie i ostatnie pytanie do ciebie to chciałbym wiedzieć jakom posiadasz teraz rangę i jaka była twoja najwyższa ranga w csie oraz jakieś krótkie zdanie odnośnie twojego stażu w csie.

Żebyś już nie musiał zadawać mi pytanka odnośnie mojej rangi to ci odpowiem.

Najwyższa ranga w csie: Supreme

Aktualna ranga: LE

Nawet napiszę rangę skrzydłowy bo wiem, że ty lubisz się do*******a* do wszystkiego i napiszesz w odpowiedzi, że jesteś globalem na skrzydłowym i nie znam się na csie.

Ranga skrzydłowy: Supreme

Staż w csie: ponad 5k godzin, wielokrotny admin dr, Administrator na pierwszym polskim serwerze pokemon w cs:go, Opiekun i admin serwera FFA.

 

 

 

Pozdrówki

PS.

Sorki nie mogłem znaleźć regulaminu ub, jeżeli nie można się wypowiadać pod swoimi postami i usuniecie go to bardzo bym prosił o szybką możliwość napisania ponownego postu lub żeby sprawa trafiła na ts, jeszcze raz dziękówka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

2 godziny temu, Yomenik napisał:

Czy to, że mam przegrane cztery godziny na serwerze usprawiedliwia cię co do nadużywania komend? (btw mam jeszcze 4 konta, na których regularnie gram i widzę co odpierda***z) 

Nie wiem o co ci chodzi O.o co niby robię, bo nie wiem za bardzo :$

2 godziny temu, Yomenik napisał:

Drugie pytanko Jesteś pewny, że z ,,tym kolesiem'' już sobie to wyjaśniłeś i go przeprosiłeś ? Bo ja nie jestem co do tego pewien. Kurw* skąd on to wszystko wie sobie myślisz, ano może ci powiem kiedyś w sekrecie kochany piskliwy adminku. 

Kto i co wie? Nie rozumiem ¬¬

2 godziny temu, Yomenik napisał:

Trzecie i ostatnie pytanie do ciebie to chciałbym wiedzieć jakom posiadasz teraz rangę i jaka była twoja najwyższa ranga w csie oraz jakieś krótkie zdanie odnośnie twojego stażu w csie. 

Najwyższa ranga w csie:  Supreme

Aktualna ranga na mm: LE

Aktualna ranga na wingmanie: Supreme

Staż w csie: prawie 4k godzin, wielokrotny admin na serwerach FFA

Linki do demek:

http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20181214-2108-de_mirage.dem.zip

http://o22a.gotv.pro/srv55539/auto-20181214-2153-de_cache.dem.zip

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Yomenik napisał:

Trzecie pytanie czy jakiś opiekun serwera się wypowie w końcu? Bo jakoś wiele próśb o ub tutaj nie ma. Zdanie tego adminka mnie nie za bardzo obchodzi.

Opiekun jest. Nie mogę sprawdzić demka, ponieważ spędzam weekend poza domem. Druga sprawa admin rozpisał demko i udostępnił dla ubt. Poczekaj az ubt sprawdzi dostarczone demko i podejmie decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, Arcanos napisał:

 i udostępnił dla ubt. Poczekaj az ubt sprawdzi dostarczone demko i podejmie decyzję. 

Ubt nie sprawdzi demka nie tykamy demek cs go, mój zespół może funkcjonować w skargach itp nic więcej. Brak wiedzy na temat owych demek cs go. Zajmujemy się działem 1.6

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Yomenik napisał:

Aha czyli ubt nie sprawdzi demka i mam czekać na opiekuna, aż wróci z wyjazdu tak ?

Tak, wracam dziś o 16.

@Bezzi

Nie to żebym się czepiał, skoro ubt udziela się w dziale CsGo pomyślałem, że może zerknąć. Rozumiem. Także skoro piszesz, że zajmujecie się tylko 1.6 oraz nie posiadacie odpowiednich kompetencji. Chciałbym prosić aby ubt 1.6 nie wypowiadał się w dziale CsGo. 

 

Pozdrawiam. 

 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Arcanos 

To jest mój dział. Kto inny ma wołać adminów, gracze mają czekać aż admin wejdzie sam z siebie? Gdzie ich aktywność na forum woła o pomstę do nieba? Pomyśl o czym Ty wgl mówisz.  Zdajesz sobie sprawę ile czasu gracz musiałby poświęcić gdyby nie jedno oznaczenie przez członka UBT?  Kto to zrobi jak nie oni - to jedynie oznaczenie. Temat napisany w piątek mamy niedzielę sam sobie odpowiedz. Nie rób problemu o oznaczenie :)

Zapraszam na pw nie będę tutaj rozpatętywać gó**o burzy.

Podkreślam TO MÓJ DZIAŁ. Stoi w mojej kompetencji a demka cs go jak sam wiesz mamy raz na pół roku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


36 minut temu, Bezzi napisał:

To jest mój dział.

No właśnie nie Twój skoro sam piszesz, że zajmujecie się Cs 1.6, a jak widzisz to jest Cs Go. 

Ja pewnie zrobiłbym to. Admin ma 24h na wypowiedź w odwołaniu i wywiązał się z tego, więc nie wiem i ci Ci chodzi. Admin ma grać na serwerze, a forum wystarczy, że sprawdzi raz na dzień. Spoko rozumiem, że to tylko oznaczenie. No tak niedziela. Temat był napisany w piątek wieczorem, ale rozpisane demko miał już rano na drugi dzień. Wiesz nikt nie siedzi dobra późna tym bardziej w piątki na komputerze. Skoro to Twój dział sprawdzę demko, bo ja jak pisałem, nie mogę teraz. 

Tak masz rację, tak było raz na pół roku, ale teraz się dużo zmieni po zmianie Cs go na f2p. 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprzednia mapa (Mirage):

26:47- Pierwszy strzal przez smoke w connect w przeciwnika, drugi idealny spray w okno w przeciwnika, gdzie go nie widac.(Ban)

33:14- Czysto

35:29- Tak jak pisze Admin. Dodatkowo zauważyłem, ze celowałeś w niego przez drzwi gdy szedł na plecy.(Ban)

36:40- zanim wybuchł flesz zabija(czysto)

Mapa na której dostał bana (Cache):

02:53 - Zgadzam się z adminem(Ban)

09:10- Moim zdaniem po prostu scan(czysto)

12:08- obraza Admina(ban)

14:20- Celujesz przez biała na hangar w przeciwnika, gdy on wychodzi na wenty, wychylasz się i strzelasz(ban) Później skanujesz gracza przez drzwi mimo, ze nie słyszałeś go wiesz, ze tam jest co chwile sprawdzając i strzelając w drzwi(Ban).

19:50- Ciekawe skąd wiedziałeś, ze tam ktoś idzie. Smoke był od twojego teammate. Kolejne dziwne strzały przez smoke(Ban).

 

Dla mnie Ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...