Skocz do zawartości
NiceCoop

 zamknięty Propozycja do ulepszenia serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym abyście dodali na serwer lepszy antycheat dali np. na uzmaicenie gry w weekend abh  pokazanie na pulpicie osoby która dostała awans range np. g4  dodać nowe skiny dostania więcej pkt za zabójstwo np 3 a za headshota 7pkt szybsze zarabianie i dodanie efektów np większy drop z skrzynek na kose 15% na klucz za zabójstwa to 20% a na koniec rundy skrzynki  15% również możecie dodać efekty które wylecą z skrzyń np. niewidzialność widoczna na 25s  ale na szanse na takie cos może wynosic 5%. Mam nadzieję że moja propozycja jest fajna :D dzięki i do zobaczenia w pon :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anty cheat będzie wgrany nowy, bo aktualny bardzo laguje serwer. Za abh jest ban na serwerze :D Także ta propozycja odpada. Co do rangi wyświetlanej, powiem tak ograniczy to widoczność graczy podczas rozgrywki, także jestem na nie. Co do punktów, zwiększe o 2x wszystkie wartości. Co do drop zwiększe klucze do 35% a skrzyń do 30% tak jak na 3maps. Niewidzialnosc!? NIE!!! 

Drop zwiększony do 50% :D

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...