Skocz do zawartości
Poszeffka

Poszefka podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Poszefka

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Brak. Ale mysle, ze do ogarniecia.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1

 

Staż w CS-sie: 8 lat, z krótkimi przerwami

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Chce pomóc w utrzymaniu porzadku na srv. Często tu gram i napotykam sie na czity.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Roznie. z 2-3 h

 

Kontakt: Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Poszefka/80.72.43.106:27032/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym podaniu przekonuje mnie tylko twoja aktywność na serwerze i nic innego ;) 

 

Noo ten steam toteż , ale to i tak za mało 

 

 

 

Na NIE jak na dzień dzisiejszy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek, częsta gra to duże plusy... zgłoszenia są - jednak gdy od razu nie ma reakcji to spam okrutny, tak samo kultura trochę na bakier. Niestety jestem na NIE.

 

 

 

Co nie oznacza zmiany zdania w przyszłości ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja w odróżnieniu do moich przedmówców jestem na TAK

. Z poszefką nigdy nie miałem problemów, jeżeli idzie o brak kultury, faktycznie zdarzyło mu się przeklnąć czy coś napisać, lecz nie było to rażące i każdemu z nas to się zdarza... Poza tym spełnia wszystkie podstawowe wymagania i wydaje mi się, że należałoby dać mu szansę  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

+ steam

 

+ ogarnia grę i cziterów

 

+ kultura jak dotąd grając ze mną w porządku

 

 

 

Jeśli chodzi o kulturke to nie wnikam ;) ale było dwóch adminów którzy konkretnie nie radzili sobie ze swoim słownictwem, więc troche zrozumienia i dania szansy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

Często widywany na serwerze

 

Bardzo dużo zgłoszeń

 

Z kulturą jest różnie raz jest lepiej raz gorzej, ale myślę że jeśli dostanie szansę to pokaże że potrafi się hamować w ciągu gry i nie będzie przeklinania.

 

Przecież admin musi dawać przykład innym graczom.

 

Co do znajomości amx to ta 1 dość szybko zamieni się przynajmniej w 5, ogarniesz szybko coś o tym wiem :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako gracz jest w porządku kuma o co chodzi..nie raz ani nie dwa udowodnił że można być na pierwszym miejscu..ogólnie jestem na tak..

 

Bardzo dużo zgłoszeń..ogarnia steam

 

Z kulturą jest w miarę.. raz jest lepiej raz gorzej, ale wierze że da radę i potrafi się zachować jak trzeba..w końcu to go zmotywuje!!

 

Okres gry jest już spory 8 lat także swoje już wypracował. Jako admin sprawdzi się w 99procentach. Dajmy mu szanse.

 

TAK TAK TAK TAK pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znamy się od pierwszych moich dni na serwie. Dotąd minęło kupę czasu i się nie wykruszył. Plus za to. Aktywność druga sprawa. Częsty bywalec z doświadczeniem. Myślę, że mógłby wnieść sporo dobrego w życie serwera. Znajomość AMX też na plus. Nie widzę żadnych minusów. Na szansę zasługuje z pewnością.

 

 

Pozdrawiam 

 

A to peszek ?:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam najmniejszej wątpliwości Jestem na TAK  :)

 

Może i nie spełnia jednego punktu ale gram na tym servie trochę i wiem ze z niego jest spoko gość .

 

Doświadczenia brak,no i co z tego szybko to ogarnie .

 

WIEK + 

 

Steam+

 

Aktywność Powalająca +

 

Pomocny+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanko przyjmuję na okresik próbny - 14 dni.

 

Jeżeli zobaczę, że się starasz (czyt. schodzisz na spect, by oglądać (ewentualnie banować) graczy zgłaszanych przez grających + nie będziesz pisać żadnych bluzg) to zostaniesz z Nami "na stałe". Ponadto brak doświadczenia z Twojej strony, ale AMX'a bardzo łatwo opanować. W razie jakichkolwiek problemów wiesz gdzie mnie szukać. Myślę, że Moi Admini też pomogą Ci wszystko ogarnąć na początku.  :)

 

Także do dzieła - wszystko teraz w Twoich rękach! : ).

 

 

 

Witam w gronie Adminów ODD2#2. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...