Skocz do zawartości
Og Drosso

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania!

Przegrane minimum 50 godzin na serwerze -
Sprawny mikrofon +
Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole +
Odpowiedzialność +
Brak ostrzeżeń na koncie forum +
Minimum 15 lat/Mutacja głosowa +
 Aktywność na serwerze +
Przynajmniej 5 postów na forum +
Prywatne konto Steam +
Znajomość Regulaminu +




Wzór!


1. Imię: Filip
2. Nick: DobrySkun
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Posiadałem kiedyś swój własny serwer w csgo. Był to mod Jailbreak. Moje doświadczenie dzięki temu bardzo wzrosło i potrafię o wiele więcej niż taki zwykły admin.
5. Znajomość SM/10: 7/8
6. SteamID:  STEAM_1:0:131259266
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198222784260/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/DobrySkun/145.239.236.193:27230/
9. Od kiedy grasz na serwerze: od paru dni 
10. Ile dziennie grasz na serwerze: dni robocze od 1 do 3 h, weekendy od 2 do 5 h, dni wolne(święta,ferie,przeziębienie) 5 do 6h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ jestem nocnym typem gracza, który lubi pograć w nocy a wtedy administracji brak a cheaterów masa. Oraz chciałbym pomagać nowym graczom na serwerze i dbać o dalszy dobry rozwój serwera w jego dobrą stronę.

Ps. Wiem, że mój staż oraz godziny są kiepskie ale wszystko jest do nadrobienia ;p. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie :

Niewidziałem cię na serwerze, małe doświadczenie kilka dni sądzę że to za mało jak na zostanie adminem po za tym niejestem pewien czy jest potrzebny kolejny admin na serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:

Według mnie masz za mało godzin na serwerze, widziałem raz cię tylko na serwerze. Po drugie musisz być bardzo długo na serwerze, jak nie dostaniesz admina to nie będziesz wchodził na serwer? Według mnie tak robisz ;) również nie jestem pewny co do kolejnego admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z GT wynika, ze jesteś z nami dopiero 3 dni, to trochę za krotko aby powierzyć Ci stanowisko Admina serwera. 

Pograj i zapoznaj się bliżej z ekipa serwera, zdobądź nasze zaufanie i pomyślimy oraz oczywiście lepsza aktywność :D

Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...