Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ostatnio zmienialiście styl forum, co by wyżej wspomnianą estetykę poprawić i nieco rozbudzić społeczność. Wypadałoby pójść za ciosem i posprzątać nieco bałagan w działach.

O ile rozumiem trzymanie istotnych tematów, które nadal informują o czymś ważnym, tak nie mogę zrozumieć dlaczego tematy, które nie mają żądnej wartości zarówno dla administracji, jak i zwykłych użytkowników nadal leżakują na swoich miejscach.

Przykładowy dział: https://multi-head.pl/forum/266-nowości-na-serwerze/

A w nim znajdziemy rs'y z 2013 roku.. Po co?

Jakieś kosmiczne tematy tego pokroju > CLICK przecież to nawet dd2 nie jest. Jest tego od groma w każdych działach. Podpięte tematy, które dawno ważność straciły, bądź po zmianie stylu ich estetyka przebija oczy na wylot.

Jeśli bawicie się w statystyki, to przecież te tematy, mogą pełnić taką samą funkcje będąc w archiwum. Macie jedno globalne archiwum jeśli nie chcecie tam umieszczać tematów, to można pomniejsze archiwum zrobić w każdym dziale serwera.

Ja rozumiem, że będąc w dziale propozycji umyślnie tematy są zostawiane by:

1. Można było szybko znaleźć czy dany temat był poruszany.

2. Widać było aktywność, a nie pusty dział.

Co i tak nie zmienia faktu, że propozycja z roku 2013 odrzucona, bądź przyjęta zostanie inaczej odebrana w 2018.. Zmieniła się baza ludzi, wszystko się z czasem zmieniło, a wy za bardzo się przywiązaliście do tych czystych statystyk. Ustalcie sobie jakiś termin ile te tematy w działach powinny kisieć.

Nowy rok się zbliża idealna okazja, by odświeżyć te działy i skupić się na tym, co jest, a nie co było. Tak, tak wiem "jakiś nowy plebs się zjawił i mu nic nie pasuje, ma czelność sugerować nam co mamy robić". No właśnie nowa osoba, która chciałaby wnieść trochę aktywności na forum, świeżej krwi, a odrzuca ją bałagan na forum.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele razy posiłkowałem się starymi tematami np. przy artykułach, konkursach czy innych pierdołach. Jest dobrze tak jak jest.
Może rzeczywiście kilka tematów można by odpiąć i to z tym głównie mógłby ktoś zrobić porządek ale przenoszenie tego do jednego 'działu' archiwum jest bez sensu.
No chyba, że komuś by się chciało zrobić takie archiwum z prawdziwego zdarzenia, że tematy z nowości na codzie 400 będą w archiwum nowości coda 400 ale wydaje mi się, że nie ma co się zajmować takimi pierdołami i tracić czasu.
 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...