Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; +
- Minimum 16 lat; +
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; +
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; +
- Minimum 30h przegrane na serwerze; -
- Obowiązkowo aktywne konto steam; +
- Posiadanie mikrofonu; +


Wiem, że wymagań nie musiałem wklejać, ale wolałem je wkleić, aby było wiadome, co zostało spełnione i to nad czym trzeba popracować.

Nick: ~Dreamer^
Wiek: 17 
Doświadczenie (w byciu adminem): Funkcję admina pełniłem na różnych serwerach, aczkolwiek od ponad roku nie miałem z nią styczności.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Muszę przypomnieć sobie kilka drobnostek, więc myślę, że będę w stanie ocenić się na 6.
Staż w CS-sie: W tą gierkę gram już dosyć długo, jeżeli się nie mylę - leci 7/8 roczek :P
Steam / NonSteam: Steam - bez niego nie ma mowy o prawdziwej grze :D
Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Zaangażowałem się. Aktywnie zgłaszam podejrzanych panów na forum (jak na razie trafnie). Poza grą lubię, przeglądać demka, aby wiedzieć czy nic mi nie umknęło. Na serwerze jestem osobą lubianą, i raczej chyba nawet już znaną, z tego względu, że dużo czasu spędzam na serwerze. Ciężko usłyszeć jakiekolwiek wulgaryzmy ode mnie, gdyż po prostu ich nie stosuję. Poza tym na serwerze, ciężko zobaczyć admina, a gracze często się wyzywają itd.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od godzinki w górę. W weekendy nawet dłużej.
Kontakt: Tak jak mówiłem preferuję steam, można mnie tam spotkać praktycznie o każdej porze :)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/~Dreamer^/80.72.33.58:27275/

GameTracker jak najbardziej do nadrobienia, lecz widać, że jest to kwestia kilku dni (3-4):) 

Edytowane przez Squb
mała poprawka dotycząca przejęzyczeń. zmiana koloru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...