Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

WodaWproszku

Wiek:

24

Doświadczenie (w byciu adminem):

Już raz miałem przyjemność bycia tutaj adminem, sam zrezygnowałem ze względu na brak czasu ale teraz go znajdę. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

5

Staż w CS-sie:

Dosyć długo

Steam / NonSteam:

Steam

Dlaczego Ty:

Szkoda mi że serwer tak podupadł i że jest tak mało graczy na serwerze plus mam wielki sentyment do tego serwera i chciałbym się nim w jakiś sposób zająć żeby znów świecił przykładem jak wcześniej, żeby znów gracze pisali na pw wyrzuć kogoś bo nie można wejść na serwer. Mimo że może nie gram tak jak Arnold Kopytko a jestem na serwerze tak 4fun bo jak widzę ludzi że przychodzą żeby się pośmiać i pogadać to aż się morda cieszy. Możliwe że ten czas już nie wróci co kiedyś bo serwer świeci teraz pustkami i pajęczyną zamiast maksymalnym limitem graczy. Nawet Hltv nie działa, nie to co kiedyś. Może nie mam czasu w przeciągu dnia tyle co mam po 23 - kiedy wracam z pracy żeby w pół godziny zjeść coś i wbić sprawdzić co się dzieje. Bardzo chciałbym żeby serwer wrócił do czasów kiedy to cziter był takim WTF?! a nie Ns'sem co w święta wchodzi 4fun żeby zareklamować inny serwer. Czuje że trzeba coś z tym zrobić a żeby ten serwer nie został zapomniany przez graczy, 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

2-3 godziny

Kontakt:

Steam/messanger/Skype - pw.

 

 

Link game tracker:

 https://www.gametracker.com/wodawproszku1/

Edytowane przez WodaWproszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...