Skocz do zawartości
    Dyr

CZemu admin może robnić co chce?

Ty no to jest beka jakaś, admin kozak może robić co chce bo go nie zbanują, a ja osobiście miałem jeszcze minute żeby zrobić cele mapy a ten jełop dał mi bana

To nie była minuta z tego co pamiętam. Sam się przyznałeś do kampienia... 7 pkt regulaminu. A szkoda, że jak rundę wcześniej nic nie robiłeś, nawet ze swojej norki nie wyszedłeś.

@Dyr Jeśli Ci się coś nie podoba, napisz po prostu skargę, ale proszę mieć na mnie sensowne dowody co do mojej "dyktatury". Staram się by gracze mieli przyjemną rozgrywkę, a nie jakiś reżim.

Edytowano przez [email protected]

beka... typie, dostałeś Admina i myślisz, że dyktatorem zostałeś. Przyznałem się do kampienia, owszem ale mam czas żeby wykonać cele mapy a nie muszę na twoje skinienie wyjść żebyś mnie zabił od razu... 

@Dyr To skarga czy jakiś problem z adminem?  Polecam porozmawiać z adminem na PW aniżeli go publicznie obrażać, ponieważ może to się źle skończyć z taką formą treści :)

Edytowano przez Bezzi

a mi tam nie zależy żeby ktoś stracił admina czy coś ale to co się dzieje na serwerze to kpina troszeczkę.

Dobra z fartem, spadam z tej śmiesznej serwerowni, wbijasz na serwer admin z aimem same banie, obrażasz śmiecia i ban wpada. elo

i to nie mamut.

Edytowano przez Dyr

@Dyr :Masz hltv jeśli widzisz że coś się dzieje nie tak pokaż nam to, a wyciągniemy odpowiednie konsekwencje.Takim tematem nic nie zdziałasz potrzebne są nam dowody, nie puste słowa.

Zbierz sensowne dowodny na admina i napisz skargę skoro Twoim zdaniem ma AB i obraża.

+ nie pisz post pod postem masz opcje edytowania.

Z fartem

za dużo pierniczenia się, bo już nie wejdę na serwer szkoda  czasu.. sprawdźcie sobie HQI czy jakoś tak i z fartem.

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.