Jump to content
LOLSON

#10 Gazetka - Grudzień

Recommended Posts

I to jest gazetka o jaką walczyłem, tak naprawdę LOLO zrobił praktycznie wszystko sam oprócz grafik i drobnych pierdół, szacun :V

Styl jest idealny i pasuje pod te zgniłe gotyckie forum.

Yo

Guest

Fajny pomysł żeby wrócić do gazetki, ale @personanongrata ma rację. Następna gazetkę moglibyście zrobić w takiej formie jak była wcześniej fajnie to wyglądało i na pewno lepiej by się czytało niż taki zwykły tekst.

Co nie zmienia faktu, że gazetka z tego miesiąca wyszła spoko.

Plusik za starania 

15 godzin temu, LOLSON napisał:

"Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie." ~ Alan Alexander Milne – Kubuś Puchatek

@LOLSON nie chciałbym nic mówić :D ale znalazłem literówkę :D     powinno być " ...CHCIAŁBYM żyć ... " tylko ten błąd wyłapałem :P =ale leci plusik :D

Bt LOLSON,

Poprawione

niepotrzebnie te mordki tu sa bo zdjęcia te same co w temacie (pokazcie swoje mordki), ogolnie suchary slabe, i moze bym zmienił wygląd tych zmian personalnych za duzo ich ,nie uwzględniałbym w tej czesci adminów serwera :)  ale  leci plusik bo widac ze sie napracowaliście :) 

Fajna ta gazetka :O :D Widać, ze się każdy z Was sumiennie przyłożył do swojej części obowiązków.

Osoby które chcą wystąpić w kolejnej gazetce w sekcji "Mordki" niech wyśle jakąś fotkę na PW do mnie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...