Skocz do zawartości
witek1916

 odrzucone Podanie o admina na |3 MAPS FFA|NEW GO:MOD|FREE VIP|Multi-Head.pl

Rekomendowane odpowiedzi

 

 



1. imię: Wiktor
2. Nick:witas
3. wiek:16 ( głos na 18 latka, ''Tak mówią inni :D" )
4.Doświadczenie na stanowisku Admin: Byłem adminem na serwerach z arenkami byłem tam adminem przez półtora miesiąca, miałem bardzo dobra frekwencję oraz opinię, byłem również adminem na 1 serwerze cs'a 1.6 również opiekunem ale to rok temu, byłem tam 3miesiące 
5. Znajomość SM/10: 7/10 
6.SteamID: 
STEAM_0:1:427568886
7.Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/WiktoreQ/
8.Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/wιтaѕ/145.239.236.193:27220/   (dodam, że gram na waszych serwerach długo, aczkolwiek straciłem konto steam, bądź mi skradziono i nie jestem wstanie odnaleźć, żeby ujawnić ile godzin mam :( ) 
9. Od kiedy grasz na serwerze: Od 3 dni,ale 
dodam, że gram na waszych serwerach długo, bodajże 4 miesiące, aczkolwiek straciłem konto steam, bądź mi skradziono i nie jestem wstanie odnaleźć, żeby ujawnić ile godzin mam :( szczególnie na 3 maps...
10.ile dziennie grasz na serwerze: 1-3 godzin, ale jak wspominałem jednemu adminowi, jestem wstanie poświęcać jako admin 5 godzin dziennie ;) 
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Adminem chcę zostać ponieważ uwielbiam pomagać i banować ''cheaterów'' oraz osoby, które łamią regulamin (nie zaprzeczając, czasami trzeba również nie być aż tak surowym i przymknąć oko na małe przekroczenie.) ale również chciałbym bardzo pomóc serwerowi bo widzę, że nie każdy ma czas, a cheaterów jak mrówek, przez co ludzie uciekają i jestem zmuszony iść na ts, forum i sprowadzić admina, a chciałbym mieć uprawnienia do tego aby samemu móc to załatwić ;), dlatego będę wkładał dużo pracy w adminowanie.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek

+ znajomość sm 

+widzę cie teraz często na serwerze

+ widze ze teraz rzadko sa administratorzy na serwerze ja nieraz nie mam czasu 

Jak dla mnie na tak 

poczekamy na innych adminów :D

Edytowane przez Rapid.ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm.. Ja Ciebie nie kojarzę, jeśli grasz tak długo ktoś powinien Ciebie pamiętać. Co do skradzionego konta, szczerze to, jakoś w to nie wierzę(bez urazy). 

Na dzień dzisiejszy jest dorzucam z powodu niskiej aktywności. Popraw aktywności i wtedy pomyślimy. 

Zapraszam za tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...