Skocz do zawartości
kypZ

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie:

1. Imię: Piotrek
2. Nick: kypZ
3. Wiek: 14
4. Doświadczenie na jako Admin: Mam spore doświadczenie jako admin.
5. Znajomość SM: 9/10
6. SteamID: STEAM_1:0:460102693
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198880471114/
8. Link do twojego profilu GT serwerahttps://www.gametracker.com/player/kypZ/145.239.236.193:27230/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Gram od około 7 dni
10. Ile dziennie grasz na serwerze: Prawie cały czas jaki poświęcam na gre, pare h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Jestem doświadczony jako admin. Nie zawsze admini są aktywni i na moje i innych graczy nieszczęście, cheaterzy wchodzą do gry kiedy ich nie ma dlatego też chcę zostać adminem, także chciałbym nim zostać bo chcę pomóc serwerowi w rozwoju. Jestem otwarty na współpracę

Edytowane przez kypZ
Poprawki ogólne/słowne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nwm do końca

-wiek 

-troche krótko grasz na serwerze daj sie poznać innym osobą

- codziennie jest przynajmniej 1 admin na serwerze możesz do niego napisać, a i żaden admin nie gra 24/7 

+ doświadczenie 

+ kulturalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że wiek kuleje, jeśli mogę tak powiedzieć, wiem też, że na serwerze gram krótko, ale jeśli chodzi o adminów są bardzo aktywni to fakt, ale gdy tylko admin wyjdzie nie ma kontaktu z nim i ciężko coś zdziałać gdy wejdzie cheater na serwer. W każdym bądź razie, dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...