Skocz do zawartości
kypZ

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie:

1. Imię: Piotrek
2. Nick: kypZ
3. Wiek: 14
4. Doświadczenie na jako Admin: Mam spore doświadczenie jako admin.
5. Znajomość SM: 9/10
6. SteamID: STEAM_1:0:460102693
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198880471114/
8. Link do twojego profilu GT serwerahttps://www.gametracker.com/player/kypZ/145.239.236.193:27230/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Gram od około 7 dni
10. Ile dziennie grasz na serwerze: Prawie cały czas jaki poświęcam na gre, pare h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Jestem doświadczony jako admin. Nie zawsze admini są aktywni i na moje i innych graczy nieszczęście, cheaterzy wchodzą do gry kiedy ich nie ma dlatego też chcę zostać adminem, także chciałbym nim zostać bo chcę pomóc serwerowi w rozwoju. Jestem otwarty na współpracę

Edytowane przez kypZ
Poprawki ogólne/słowne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nwm do końca

-wiek 

-troche krótko grasz na serwerze daj sie poznać innym osobą

- codziennie jest przynajmniej 1 admin na serwerze możesz do niego napisać, a i żaden admin nie gra 24/7 

+ doświadczenie 

+ kulturalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że wiek kuleje, jeśli mogę tak powiedzieć, wiem też, że na serwerze gram krótko, ale jeśli chodzi o adminów są bardzo aktywni to fakt, ale gdy tylko admin wyjdzie nie ma kontaktu z nim i ciężko coś zdziałać gdy wejdzie cheater na serwer. W każdym bądź razie, dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten czas 6 dni na serwerze to troche za malo aby powierzyc Ci funkcje Admina. Nie znam Cie i do końca nie wiem, jak zachowujesz sie na serwerze. 

No i  wiek 14 to za mało na admina. Na dziś podanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...