Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie : Łukasz

2. Nick w grze: CiemnoMroczny

3. Wiek: Skonczone 19 lat.

4. Bylem administratorem na 3 edycjach martwej juz sieci serwerow How2Kill.pl na serwerach typu arena 1vs1

   Byly administrator serwera h2k Only Mirage.

5. Znajomosc SM 8/10

6. Steam ID :  STEAM_0:0:161872916

7. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/CiemnyMroczny

8. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/CiemnoMroczny/145.239.16.111:27016/

9. Na serwerze gram od ok 4 dni.

10. Dziennie na serwerze jestem online od 3-4 godzin.

11. Pisze podanie poniewaz w trakcie gry zauwazylem mala aktywnosc administracji. Jestem aktywnym graczem o czym swiadczy moje doswiadczenie  i zobowiazuje sie wspierac i utrzymywac porzadek na serwerze. W trakcie swojej gry poznalem wiele osob i wiele osob mnie zna. Bardzo duzo uczciwych graczy skarzy sie na czesty brak administracji na serwerze i przejmujaca serwer spolecznosc cheeterow. Sam mialem 2 sytuacje, w ktorych administrator wszedl na serwer, zbanowal 2 osoby i jak gdyby nigdy nic "dla odfajkowania" wyszedl. Chcialbym polepszyc sam serwer i dlatego zobowiazuje sie wziac na siebie odpowiedzialnosc administratora. Co prawda nie wbilem jeszcze 30 godzin ale mysle ze to kwestia paru dni. Na gre na serwerze jestem w stanie poswiecic od 3 do 5h dziennie. Z uszanowaniem, CiemnoMroczny.

Edytowane przez CiemnoMroczny
przedwczesne opublikowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...