Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Piotrek
2. Nick: kypZ
3. Wiek: 14
4. Doświadczenie na jako Admin: Mam spore doświadczenie jako admin. Ogarniam SM, adminem byłem 2 razy
5. Znajomość SM: 9/10
6. SteamID: STEAM_1:0:460102693
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198880471114/
8. Link do twojego profilu GT serwerahttps://www.gametracker.com/player/kypZ/145.239.236.193:27230/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Gram 15 dni
10. Ile dziennie grasz na serwerze: 3-5h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem:Jestem doświadczony jako admin. Zawsze gdy zobacze cheatera odrazu zglaszam do admina bezposrednio lub gdy go nie  ma na serwerze to przez osobe ktora ma go w znaj. Nie zawsze admini są aktywni, także chciałbym nim zostać bo chcę pomóc serwerowi w rozwoju. Jestem otwarty na współpracę

Edytowane przez kypZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przegrałem z Tobą 2 -3 mapy i wydajesz się być ogarniętą osobą. Mam nadzieję, że nie będziesz odwalał takiej maniany jak TORNIK

Wiek na plus nie jest, ale jeżeli potrafisz się zachować to w takim przypadku mogę powiedzieć, że wiek to tylko liczba. 

Pamiętaj tylko, aby nie banować gracza po jednej podejrzanej akcji, bo niektórzy admini tak tutaj robili/robią i na dobre to im nie wychodziło/wychodzi.

Na plus steam, aktywność, (mam nadzieję, że nie jest przekłamane) doświadczenie. Masz mój głos, życzę powodzenia i wytrwałości ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aureox bardzo dziękuję za poparcie. Oczywiście aktywność w żadnym wypadku nie jest przekłamana. A co do robienia tak głupich rzeczy jak tornik to nigdy w życiu bym czegoś takiego nie robił, poprostu sodówka mu odbiła. W każdym bądź razie jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...