Skocz do zawartości
TorNikTM

 zamknięty skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zgłaszam sie ze skargą na admina @aspoleczny111 gdyż jak mówi podpunkt 11 w regulaminie :   " 11. Admin nie ma prawa zbanować/kickować drugiego Admina (Robi to tylko Właściciel/Opiekun Adminów) "  oraz podpunkt 12 :  "12. Admin ma rozwiązywać spory, a nie w nich uczestniczyć!" doszło do sytuacji gdyż powiedział cytuje " a tornik ma małego " ja odpowiedzialem na to " gdybyś go wziął pod pachę to byś myślał że dywan niesiesz " za co wyrzucił mnie powód "obraza" było koło godziny 18:10 coś koło tego czyli złamał 2 podpunkty gdyż wyrzucił aministratora i zaczął tak zwany spór obrażając go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tornik według mnie złamał tylko 1 bo jednak też uczestniczyłes w sporze po za tym słyszałem od graczy że ich obrażasz więc wiesz xD

PS nie powinieneś  kłamać XD ("gdybyś go wziął pod pachę to byś myślał że dywan niesiesz" 

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie wyżej zupełnie nie macie racji po to jest regulamin żeby się go trzymać. Skoro admin kickuje admina to chyba coś nie jest tak prawda Panowie?  Skoro dopuszczacie do takich sytuacji jak wymieniacie to również robicie błąd.

1 godzinę temu, MrPrezes napisał:

 po za tym słyszałem od graczy że ich obrażasz więc wiesz xD

I dlaczego nic z tym nie zrobiłeś i nie zgłosiłeś do opiekuna serwera? Ręką rękę myje?

49 minut temu, NiceCoop napisał:

To między sobą brzydko mówiąc,, nie jak dziecko jak ktoś mu coś zabrał''  sory ale według mnie jest o to takie zachowanie.

Bardzo dobrze,  że admin wyszedł na przeciw chociaż widać co się u Was dzieję. Jesteście adminami Panowie trochę powagi i dyscypliny na serwerze. Poczekajcie na opiekuna i Wam wszytko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Bezzi napisał:

Panowie wyżej zupełnie nie macie racji po to jest regulamin żeby się go trzymać. Skoro admin kickuje admina to chyba coś nie jest tak prawda Panowie?  Skoro dopuszczacie do takich sytuacji jak wymieniacie to również robicie błąd.

I dlaczego nic z tym nie zrobiłeś i nie zgłosiłeś do opiekuna serwera? Ręką rękę myje?

Bardzo dobrze,  że admin wyszedł na przeciw chociaż widać co się u Was dzieję. Jesteście adminami Panowie trochę powagi i dyscypliny na serwerze. Poczekajcie na opiekuna i Wam wszytko wyjaśni.

Tak, ale ja wyraziłem tylko swoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sry @Bezziale jak coś takiego jest to ja mówię bezpośrednio @Arcanos. Po za tym ja słyszałem od graczy a nie sam więc niemam dowodu a oni sami niechcą wchodzić na forum (zgłosić skargę ) przez zazwyczaj lenistwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, TorNikTM napisał:

11. Admin nie ma prawa zbanować/kickować drugiego Admina (Robi to tylko Właściciel/Opiekun Adminów) "  oraz podpunkt 12 :  "12. Admin ma rozwiązywać spory, a nie w nich uczestniczyć!"

Tak masz racje jest taki punkt i nie miał prawa tego zrobic.

Druga sprawa jest tez taki punkt:

7. Gdy admin przekracza swoje uprawnienia i łamie wyżej wymieniony regulamin, inny Admin ma obowiązek zgłosić do wyższej administracji wraz z dowodami (w postaci: screen, .dem etc.).

Który jasno mówi iż jeśli admin obraza innych graczy, tym bardziej gdy jego celem wyśmiewania jest drugi Admin powinien to zgłosić do opiekuna.

Nie twierdze, ze żle zrobiłeś i postawiłeś się, ale zrobiłeś to w zły sposób.

Powinieneś mu zwrócić uwagę żeby się ogarnął. bo macie ze sobą współpracować, a nie obrażać się na wzajem. To jaki przykład dajecie na serwerze to lekko ujmując dupa, a nie praca w zespole. Kazdy z graczy widzi jak się zachowujecie na serwerze opanujcie się i zacznijcie pracować godnie, bo w końcu jesteście adminami i reprezentujecie serwer i całą forum. A później są sytuacje, bo admin robił to , to i ja mogę...

Jak napisał @Bezzi Jeśli jesteście świadkami gdzie admin kogoś obraża lub nadużywa swoich praw, macie obowiązek mi to zgłosć. 

Nie znoszę kolesiostwa i cwaniakowania na serwerze tylko dlatego, że macie adminów i wam wszystko wolno, a to jest błąd, bo wasze adminowanie może się bardzo szybko skończyć.

Więc albo zaczniecie pracować od dzisiaj, już mnie nie obchodzi, co było wczoraj, ale od dziś, a jak zobaczę lub dostane skargę nie koniecznie na forum z informacja co któryś z was odwala na serwerze leci degradacja. Daje wam ostatnia szanse ogarnąć się, bo żarty się skończyły.

@aspoleczny111 

Sprowokowałeś admina, po czym wyrzuciłeś go z serwera. Okres próbny, niestety niezaliczony(Straciłeś admina w ciągu 24h, gratulacje).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...