SoBeRiuS

Admin COD 801

3 obserwujących

O SoBeRiuS

 • Urodziny 30.12.1992

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowy Sącz
 1. Klasa Snajpera jest za mocna zawsze wchodzi 1/1 przy 200 inta zadaje 785 obrażeń, w głowę ponad 1000, gdzie max HP wynosi 520. Na tą klasę praktycznie nic nie działa: Wytrzymałość, Notatki, Pancerz, Nawet odbicie pocisku Wojskowego nic nie daje. Wiadomo gracze którzy grają tą klasą zapewne będą jaj bronili, i twierdzili że jest słaba i nie dorównuje innym klasom np. Elitarnemu, jak widać z wypowiedzi osób powyżej . Według mnie klasa Snajpera która nie jest klasą premium, przy 200 inta powinna zadawać max 500/520 obrażeń. Dzięki temu perki które zwiększają nam punkty życia umożliwiały by nam przeżycie 1/1. Na chwilę obecną przeciw tej klasie wystarczy nam tylko kondycja, bo wszystko inne jest praktycznie zbędne. @DajzSiebieWszystko Nie porównuj tej klasy z Elitarnym. Grasz obiema klasami więc wiesz jakie ma wady elitarny, albo udajesz że tego nie widzisz. Nie zawsze wchodzi 1/1, część perków na tej klasie nie działa np. Kamuflaż. A tak w ogóle gdzie ty widzisz brak rozrzutu ze Scouta??? Jeśli masz NoRecoila albo coś co umożliwia zmniejszenie rozrzutu to się nie dziwie. Ja dość często na podwójnym celowniku w lini prostej nie mogę trafić, co sam nieraz widziałeś. 2x skok jest z Vipa a nie z umiejętności Elitarnego, więc nie dopisuj tej klasie nieistniejących umiejętności. @M a m c i a Z tego co pamiętam grałaś Elitarnym i Snajperem. Co o tym wszystkim myślisz. Niebawem zrobi się z tego tematu bezmyślny spam, więc lepiej podjąć jakąś decyzję.
 2. Oczywiście jestem na Tak. + Wiek. + /- Amxx. Nie jest to trudne, więc szybko się nauczysz + Dogaduje się z graczami i adminami, + Przegrane godziny na serwerze. + Zgłasza na [email protected] Jestem za okresem próbnym 2 tygodni.
 3. + Wiek. + Amx. + Dogaduje się z graczami, adminami. + Zgłasza na [email protected] + Doświadczenie. + Godziny przegrane na serwerze. + Nie stwarza problemów. Tak samo jak koledzy powyżej. Również jestem za okresem próbnym 2 tygodni. Adminów nie mamy zbyt wielu, a dodatkowa pomoc na serwerze jest mile widziana.
 4. 69
 5. 68
 6. 64
 7. 62 https://cssetti.pl/serwer/80.72.34.124:27034
 8. 60
 9. Większość wymagań spełniasz więc nie jest źle, lecz minusem jest brak Steam. Jeśli go kupisz, tak jak pisałeś wyżej w podaniu, to będę na TAK. Oczywiście z okresem próbnym 2 tygodni.
 10. Jak na razie jestem na Nie. Jesteś nowy na serwerze, grasz dopiero od tygodnia. Musisz mieć minimum 30 godzin przegranych na serwerze, a po GT widać że masz około 7h. Pograj jeszcze 2 tygodnie, dobij wymaganą liczbę godzin, nie stwarzaj problemów i postaraj się żeby ludzie cię lepiej poznali. Wtedy napisz jeszcze raz podanie, jeśli ciągle będzie ci zależało na tej posadzie. Jak dla mnie podanie do zamknięcia. @M a m c i a co o tym myślisz.
 11. 56