Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY Nowy sezon TWD

Rekomendowane odpowiedzi

A propo Glena, według teorii spiskowych, szwędacze nie żarły jego a ciało kompana, który upadł na niego. Co więcej, ponoć niektórzy widzą, jak wczołguje się pod śmietnik http://scr.hu/5biw/48wxy- prawdopodobnie o ten moment chodzi, ale nie mam pewności.

 

 

Co do wczorajszego odcinka, przerywnik - historia Morgana z czasów jeszcze Terminusa, nie mam pewności jak ma się to *przebywania głównych bohaterów w Azylu, ale na pewno jest już dobrze po tym jak zostawili go w tym mieście o ile jeszcze pamiętacie.  Jeśli interesuje Cię jego profil psychologiczny, bo w sumie dużo tym jest mowy, oglądaj. Jeśli nie, nic sensownego nie stracisz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polecam serialeonline.pl, duży wybór linków.

 

 

 

Został tydzień. :)

 

 

polecam dekoder pvr ( dwa kliknięcie "przycisk nagrywania" i "nagraj serie" i mam prywatne seriale online kiedy cała seria się nagra:)

 

 

 

a co do ostatniego i poprzedniego odcinka rick umrze jak uj - został zadrapany i ciemny przejmie władzę nad nimi albo daryl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nawet jeśli został zarażony.. to jest ameryka i jak trzeba to każdego uratują ;d nawet cały świat jak to bywa w amerykańskich filmach ;) nie mam czasu teraz patrzeć tamtego odcinka czy sam się zranił czy zombie go zadrapało, ale w każdym bądź razie nie ma za wesoło :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie tak się zastanawiałem bo szukam serialu do oglądnia, warto zacząć oglądać the walking dead? Lubie akcje, sci-fi no i komedie. Nigdy nie miałem okazji obejrzeć nawet odcinka wiec pytam was, ktoś mógłby w 2 zdaniach mi mniej więcej przedstawić o czym to jest oprócz zombie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ogólnie tak się zastanawiałem bo szukam serialu do oglądnia, warto zacząć oglądać the walking dead? Lubie akcje, sci-fi no i komedie. Nigdy nie miałem okazji obejrzeć nawet odcinka wiec pytam was, ktoś mógłby w 2 zdaniach mi mniej więcej przedstawić o czym to jest oprócz zombie

 

 

 

 

ciężko jest określić gatunek twd. jest w nim trochę akcji, dramatu, sci-fi, niektóre momenty mogą być zabawne ;) motywem przewodnim wg mnie jest dodarcie ich grupy w bezpieczne miejsce, gdzie zombie nie będzie im zagrażało. cały czas napotykają jakieś przeszkody, wrogo nastawione inne grupy, zombie oczywiście. ciężko jest streścić serial, który ma już 8 serii, a na dodatek cały czas jest zwrot akcji. obejrzyj 1 odcinek 1 serii i cie wciągnie ;) tak u mnie się zaczęło, wszyscy znajomi o tym serialu gadali, myślałem że to jakiś shit i leżąc 2 tygodnie w domu z poparzoną nogą byłem skazany na tv, więc oglądałem wszystko co popadnie z vod i zauważyłem, że wszystkie odcinki do 5 serii były dostępne, więc sobie zobaczę o co w tym biega. i tak się zaczęło :P i w te dwa tygodnie obejrzałem wszystkie dostępne serie ;) jak na playerach online nie znajdziesz to w torrentach szukaj, polecam z napisami, bo lektor nie tłumaczy dokładnie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


właśnie zapomniałem dopisać o tym, już po tej akcji co spadli w tłum zombie wiedziałem, że przeżyje, bo został przygnieciony przez tamtego ( zapomniałem jak się zwał :P ) i tak najprawdopodobniej w taki sposób przeżył, bo własnoręcznie by się stamtąd nie wydostał albo ktoś go uratował lub zwabił stado, że poszli od niego :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...