Skocz do zawartości

  MemesiO

  Opiekun ONLY MIRAGE

  O MemesiO

  • Ranga
   Wschodząca Gwiazda

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_1:0:42067266

  Ostatnio na profilu byli

  2 053 wyświetleń profilu
  1. MemesiO

    odrzucone

   Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  2. MemesiO

    odrzucone

   http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200404-1157-de_mirage.dem.zip 34:00 akcja z shorta przy full auto puścić sobie w 1/2 34:20 akcja z kuchni 37:30 szejk przy zabiciu z awp Jeszcze późniejsze akcje np apsy b i celownik latający na modele przez ściane Dalej musicie dokończyć sobie demo mi się wysypał pc.
  3. MemesiO

    pozytywne

   Zatem przenoszę temat do odwołań i zapraszam @Cytrus8 do przedstawienia dowodów admin ma na to 24h od napisania mojego postu.
  4. MemesiO

    pozytywne

   To jest skarga czy odwołanie od bana bo nie wiem teraz jak to traktować?
  5. MemesiO

    odrzucone

   Link gt: https://www.gametracker.com/player/♕SquBany♕/145.239.236.193:27230/ Patrząc po aktywności zamykam temat, daje tydzień na poprawę. Zobaczymy czy dasz rady utrzymać aktywność. Aktualizacja. Vac na koncie odrzucam.
  6. Nie działają tagi odrzucone https://multi-head.pl/forum/655-archiwum-odwołań/
  7. MemesiO

   Niejaki gracz o nicku "Puta de los servicios" napisał na czacie "kamper je***y; cwel; huj ci na matke" po czym wyszedł z serwera. Byłeś na tyle bezczelny wrócić na serwer po 2 minutach zmieniając nick na T0X1C i udawać, że nic się nie stało. Na twoje nieszczęście posiadałem twoje steam id. Byłeś już kilkakrotnie karany za podobne przewinienia, dzień wcześniej także ode mnie dostałeś bana za obrażanie rodziców. Co do długości bana jest odpowiednia do czynów i braku reakcji z twojej strony. Dodam, że posiadasz 11 gag/mutów oraz 6 banow z tego 3 są zdobyte w ciągu ostatniego tygodnia. Kilka dowodów oraz screenów poniżej.
  8. Witam,wczoraj z mojej winy i także głupoty zostałem zbanowany za obrazę gracza, więc napisałem na waszej stronie odwołanie wszystko mniej więcej jest tam napisane.Odpowiedziano mi na owe odwołanie i przekierowano do Ciebie z dowodami i okresem czasu 24h i teraz mam pytanie jakie dowody i w jaki sposób mam to udowodnić. Nie mam pojęcia co teraz mam zrobić. Prosiłbym Cię o przeczytanie mojego odwołania i przeanalizowanie go bo własnie na owym serwerze na, którym dostałem bana jesteś opiekunem i rozpatrzenie go po raz kolejny,a przynajmniej sprecyzowanie co takiego mam zrobić by tego bana mi zlikwidowano.

   Tutaj poniżej będzie skopiowany tekst,który napisałem wczoraj

   Twój nick podczas gry: T0x1c
   Godzina, data zdarzenia: Około 12:00
   Mapa: Mirage
   STEAM_ID / IP:https://steamcommunity.com/id/kuba14kjd/?fbclid=IwAR0iKzhojBSZjU0DPLgVmEAz_DkGUvoh5tsm-jsMbUgMut_QU5Wa5stmH_Q
   Uzasadnienie: Witam, chciałbym odwołać się od bana. Jestem impulsywnym graczem nie zaprzeczę, ale potrafię się zachować.Grając na tym serwerze, który nie powiem spodobał mi się nie obrażałem ludzi,ale no niestety dziś pod wpływem jak już wcześniej powiedziałem impulsu obraziłem gracza i jak najbardziej się do tego przyznaję moja wina i na owego bana zasługiwałem po prostu mówiąc w skrócie poniosło mnie.Chciałbym zaznaczyć,że już nie będę tak robić i będę zważał na to co pisze i mówię a,że lubię na tym serwerze grać to naprawdę chciałbym byście rozważyli moje odwołanie i dali mi drugą szanse.Następnym razem to się nie powiedzie i już się tutaj nie zobaczymy. 

   Pozdrawiam

  9. MemesiO

    odrzucone

   Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  10. MemesiO

    odrzucone

   Witam. Pytałeś się na serwerze o admina, czy bym zaakceptował twoje podanie, powiedziałem że tego nie zrobię. Tak też się staje. Posiadasz 19 banów w sourcebans z tego 14 za kulturę/obraze, do tego dochodzi 13 mute/gag za ten sam powód. Nie potrafisz pohamować języka do puki to się nie zmieni, nie dostaniesz admina na serwerze. Pozdrawiam.
  11. MemesiO

   Dodano: Zakaz prowokowania graczy i administracji (np. ez,essa etc.) Zakaz umyślnego zabijania się (np. kill w konsoli, rzucanie granatów sobie pod nogi)
  12. MemesiO

    zamknięty

   Odpracowanie poprzez reklamy/premium: Donator Nick: MemesiO Ilość odpracowywanych punktów: 1 Reklamy/Premium: Donator
  13. MemesiO

    pozytywne

   Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  14. MemesiO

    pozytywne

   UB poszło.
  15. MemesiO

    pozytywne

   @Cytrus8 zapraszam do wypowiedzi. Wrócę do domu z pracy to obejrzę demko.
  ×