Skocz do zawartości

  MemesiO

  AdminONLY MIRAGE

  O MemesiO

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_1:0:42067266

  Ostatnio na profilu byli

  749 wyświetleń profilu
  1. MemesiO

   Na nie, brak mutacji, słabo z zachowaniem na serwerze. Nie udzielasz się na forum no i za mało latek.
  2. MemesiO

    odrzucone

   Nie kojarzę, Gt mówi samo za siebie, nowe konto steam bez prime. Nie spełniasz prawie wszystkich wymagań.
  3. MemesiO

    zamknięty

   Jest to serwer innej sieci, więc temat nie na tym forum Przeczytaj nazwę serwera dokładnie.
  4. MemesiO

    zamknięty

   Miałem to napisać, ale się już nie kłóciłem. Dostałem info o rozpisce, wrzuciłem przemyślenia.
  5. MemesiO

    zamknięty

   Gdy wszedłem na specta była minuta 22:00 mapy. Do tego podkreślam, gracz wiedział, że jestem adminem i obserwuje ze spect. Dodam, ze mam problem z nagrywaniem własnych demek, wyskakuje błąd, że od nowej rundy muszę zacząć nagrywać i tak w kółko. Rozpiska z tych akcji: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191009-2149-de_mirage.dem.zip 20:41 na kucaku do connecta pierwszy strzał lekko o ile tak to można nazwać odbiega od normy, prosto w głowę celownik daleko od modelu. Być może fart, ale dziwnie wyglądający. 20:54 celownik na pałace i na model gracza 21:55 dobra pestka w sumie prefire na fireboxy, szkoda, że nie weszło gdy spowolnimy widać dziwne zachowanie celownika idzie za modelem głowy 22:20 flash rzucony do okna, ct mógł być jungla/ct/okno wracać z b, zdecydowałeś się skanować smoke 22:29 sam się dziwie, że nie trafiłeś go przez smoke cztką 22:30 koniec ammo w CZ ok, ale to jak popatrzyłeś na ten model widząc, że może wychylić za smoke i ucieczka za schody trochę dziwne 22:39 szybciej twój celownik poszedł do góry niż widziałeś model 24:25 nade ok, ale to nie sprawdzenie bsa dziwne 27:56 prefire 28:00 całą runde nawet nie zwróciłeś uwagi na pałac, kiedy gościu biegnie, nagle odwracasz celownik wskakujesz na skrzynki 28:16 próbowałeś zbaitować 29:21 fajna pestka, polecam w zwolnionym tempie 30:55 fajny prefire do jungli http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191009-2221-de_mirage.dem.zip 1:22 ta druga głowa z dgl zdobyta w dość nietypowy sposób, nie dodając, tą ucieczkę z rampy widząc model zbliżający się do "luki" 2:15 dość szybka reakcja przez tego smoke, potem full auto pociski w model, ale ściana na schodach przeszkadzała Tak jak pisałem, kolega wiedział o mnie na spect. Specem od sprawdzania demek nie jestem więc daje pole do popisu UBT. Nie będę miał nic przeciwko jeżeli dostaniesz Unbana. Głowę przez cały mecz dostałem jedną, więc twój komentarz jest nieprawdziwy.
  6. MemesiO

    odrzucone

   Kolejny raz nabijasz godziny na spect.
  7. MemesiO

    odrzucone

   @Baron1910 godziny na serwerze się nie zgadzają. Aktywność w ciągu dwóch dni to 12 godzin z czego połowa pewnie na afku na spect, sam kilkukrotnie Cie wyrzuciłem. Dochodzi czas od kiedy z nami jesteś, dwa dni to żart. Na serwerze czasem Cie ponosi. Nie mogę znaleźć, żadnych pozytywów.
  8. MemesiO

    zamknięty

   Sprawa została rozwiązana w dziale zamkniętym, więc ten temat także powinien zostać zamknięty. Dziwi mnie fakt, że nie dostał unbana.
  9. MemesiO

    zamknięty

   @joolz nie zagłębiajmy się w aktywność wyższej administracji bo jej nie znam, nie sledze. Dobrze, że UBT ma takie aspiracje, ale tak jak pisałem, każdy ma swoje wyznaczone zadanie. Jeżeli administracja uzna, że to dobry pomysł to nikt nie będzie chyba mocno protestował. Ręce do pomocy zawsze się przydadzą.
  10. MemesiO

    zamknięty

   Jeżeli się tak w to zagłębić to od tego są [email protected], Support Admin no i Administracja główna. UnBan Team jest tak jak to napisał @senor od działów odwołań i zgłaszania. Takie uprawnienia to dość ważna sprawa.
  11. MemesiO

    odrzucone

   Widuję, ale za mało, tak jak kolega wyżej napisał, przez mikrofon nie słychać byś miał 16 lat. Dochodzi kwestia udzielania się na forum i w życiu serwera które są nikłe. Jestem na nie.
  12. MemesiO

    zamknięty

   Zaraz to UBT nie ma dostępu do AmxBan/SourceBan? Przecież przez te witryny można banować. Chyba, że zabrano takie opcje Wam. Kiedyś jak byłem UBT to była taka opcja, posiadałem także admina na jednym serwerze i poprzez konsole na tym właśnie serwerze banowałem graczy z innych serwerów którzy latali odpaleni. Po zmianie mapy ich już nie ma, wiadomo troszkę czas reakcji dłuższy niż przy standardowym banowaniu lecz cel uświęca środki. Jeżeli nie macie w/w opcji to w sumie nie widzę przeszkód nadania takich uprawnień dla UBT. Tutaj dochodzi opcja dodatkowej kontroli i wymagań podczas rozpatrywania podań, jest to jakiś rodzaj wyższej rangi bo admina na wszystkich serwerach mają nieliczne osoby.
  13. MemesiO

    zamknięty

   @ADAM1 dostałeś bana za WH. Przejdź do działu odwołań bana (link poniżej) zastosuj się do wzoru rozpiszę demko po kilku minutach. https://multi-head.pl/forum/654-odwołanie-od-bana-csgo/
  14. MemesiO

    zamknięty

   Masz temat w dziale zamkniętym dla adminów.
  15. MemesiO

   Media zrobiły se bohaterkę na siłę. Podsycają gó**o burze, żeby mieć o czym pisać. Tak naprawdę za miesiąc nikt nic nie będzie pamiętał, dopiero się przypomni przy wyborach.
  ×