Jump to content
Multi-Head

Regulamin Forum

Recommended Posts

REGULAMIN FORUM MULTI-HEAD.PL

 • Zasady ogólne Forum
 1. Rejestrując się na Forum automatycznie akceptujesz ten regulamin.
 2. Każdy użytkownik jest równy wobec zasad.
 3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.
 4. Team Forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników na Forum.
 5. Team Forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyny.
 6. Dozwolone używanie słów wulgarnych z umiarem, lecz każda obraza będzie surowo karana. 
 7. Korzystanie z opcji "cytowania" jakiejś osoby z serwera itp, bez użycia cenzury. Prosimy, aby tej opcji, używać mądrze i bez przesadyzmu.
 8. Za sianie fermentu, wypowiadanie się w tematach, które nas kompletnie nie dotyczą, od razu leci "+1" na konto, takiego delikwenta. 

 

 • Konta użytkowników
 1. Zakładając konto miej na uwadze to aby twój nick nie był podobny do żadnego z nicków Administratora, Super Moderatora, Moderatora itd. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania takiego konta oraz do oceny czy nick jest podobny czy też nie.
 2. Konta użytkowników z nazwami nie mającymi najmniejszego sensu, tzn. przypadkowy ciąg znaków i te z wulgarnymi nickami zostaną natychmiast zbanowane.
 3. Nie używamy w nickach swoich adresów mail. W razie pomyłki możliwa jest zmiana nicku kontaktując się z Administracją.

 

 • Multi-konta
 1. Na Forum Multi-Head.pl każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
 2. Wyjątkiem jest sytuacja gdy kilku członków rodziny, grona osób posiada jedno IP. Wtedy po uprzednim powiadomieniu AF można zrobić więcej niż 1 konto na danym IP.
 3. W razie braku dostępu do konta możliwe jest założenie nowego w celu kontaktu z Administracją Forum. Po przywróceniu starego konta - nowe zostanie usunięte.

 

 • Tematy użytkowników
 1. Przed założeniem tematu zapoznaj się z regulaminem lokalnym działu.
 2. Przed założeniem tematu sprawdź czy podobny już nie istnieje.
 3. Jeśli temat został zamknięty bądź usunięty nie zakładaj go ponownie. Napisz prywatną wiadomość do moderatora danego działu, co było powodem jego usunięcia.
 4. Staraj się rozwiązać swój problem czytając tematy innych użytkowników, szukając informacji w google, bądź na podstawie swojego doświadczenia.
 5. Temat nazywaj konkretnie tak samo jak jego treść.
 6. Zabronione jest wypowiadanie się w starych tematach, tj. takich które nie były odświeżane od 2 tygodni.
 7. Akceptowana jest tylko wypowiedź rzetelna wnosząca coś nowego do tematu.

 

 • Posty
 1. Piszemy prosto i treściwie.
 2. Staramy się pisać poprawnie, przestrzegając podstawowych zasad ortografii i interpunkcji. 
 3.  Każdy poza administracją(czyt. Moderator wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w podaniach na Unban Team.
 4. Odpowiadając w podaniach na jakąkolwiek funkcję konieczne jest uzasadnienie swojej decyzji. "Powody up" lub podobne uzasadnienia skutkować będą ostrzeżeniem.
 5. Nie wypowiadamy się na tematy z propozycjami bądź problemami dotyczącymi serwerów, na które nie zaglądamy, bądź bywamy sporadycznie. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.  
 6. Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane warnami.

       Zabrania się:

 1. Spamowania w jakimkolwiek dziale. (Wyjątek - dział OFFtopic)
 2. Powtarzania wypowiedzi innych użytkowników.
 3. Odświeżania tematów częściej niż raz na 48h.
 4. Wyzywania innych użytkowników forum!
 5. Tworzenia postów w kolorach czerwonym i zielonym, które są przeznaczone dla Administratorów, Opiekunów Sieci, Super Adminów, Super Moderatorów i Moderatorów.
 6. Używania na zmianę "WiElKiMiCh i MaŁyCh LiTeR".
 7. Pisania "Każdego Słowa Wielką Literą".
 8. Pisania całej wypowiedzi WIELKIMI LITERAMI, pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.
 9. Celowego używania "rarzoncyh błenduw ortoghraficznyh".
 10. Pisania całego postu kolorem (nie dotyczy ukrytych działów). Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.
 11. Wypowiadania się w dziale UnbanTeam(Odwołania, Screenshoty etc), oraz Skargach i problemach, jeżeli temat nas nie dotyczy.
 12. Wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.    
 13. Wypowiadania się w podaniach, propozycjach itp. TeamSpeaka, jeżeli w ogóle na nim nie przesiadujemy.    

 

 • Avatary i Sygnatury
 1. Administracja może usunąć avatar jeśli uzna go za niewłaściwy bez podania przyczyny.
 2. Zabrania się używania avatarów i sygnatur z treściami rasistowskimi, erotycznymi oraz takimi które ogólnie zostały przyjęte za niewłaściwe.
 3. Administracja zastrzega Sobie prawo do zbanowania konta bądź usunięcia sygnatury jeśli łamie ona postanowienia tego regulaminu.
 4. Maksymalny rozmiar treści (obrazek/gif/film etc) w sygnaturze może wynosić max 600x250px 
 5. W sygnaturze może znajdować się tylko jedna grafika/film/gif etc.
 6. Nie używamy avatarów i sygnatur mogących wywołać epilepsję (tj. szybko migający gif). Moderacja będzie usuwać taką treść.

 

 • Niedozwolone treści
 1. Na forum zabrania się następujących rzeczy:
 • reklamowania konkurencyjnych serwerów/sieci w miejscach innych niż te, które są do tego przeznaczone (czyt."Reklamy serwerów/sieci"),
 • pisania treści obrażających innych użytkowników,
 • pisania treści oczerniających innych użytkowników,
 • pisania treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów ,
 • pisania treści, które zawierają treści prywatne - np. cytaty rozmów ze skypa/gg - W celu uszanowania prywatności osób, które nie chciały publikacji jakiejś rozmowy,
 • pisania treści propagujących alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające ,
 • pisania treści ukazujących hasła, symbole lub ludzi związanych ustrojami opartymi na dyktaturze,
 • pisania treści o terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm)
 • pisania treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów,
 • zamieszczania linków do hacków, trojanów, wirusów i wszelkiego typu niedozwolonego oprogramowania.Team Forum nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników,
 • zamieszczanie treści pornograficznej na forum (linków, zdjęć, itp).

 

 • Kary
 1. Niestety wielu użytkowników łamie obowiązujące tu zasady, często z niewiedzy lub złości, czasem umyślnie, czasem niechcący. Staramy się ustalać motywy, jakie kierowały w tym czasie ludźmi i dawać kary adekwatne do czynu, jednak chcielibyśmy robić to jak najrzadziej.
 2. Odwołania od kar na forum (bany etc.) składacie do Administratora forum, pisząc do niego prywatna wiadomość bądź zamieszczając temat z odwołaniem w tym.
 3. Każdemu przysługuję jedno upomnienie. Można to znieść w chwili, gdy dany użytkownik złamie kilka punktów w regulaminie za jednym razem, bądź tego samego dnia. Po otrzymaniu upomnienia użytkownik za każdym razem może otrzymać ostrzeżenie nie zależnie od wykroczenia.

 

 • Zgłaszanie wykroczeń
 1. W przypadku zauważenia złamania regulaminu przez innego użytkownika forum należy zgłosić post za pomocą opcji Zgłoś, która znajduję się pod postem. 
 2. Zachowania pseudo-moderatorskie są niedozwolone

 

 • Ekipa Forum
 1. Na Team Forum składają się (od najmniej ważnego do najważniejszego): Moderatorzy, Super Moderatorzy, Super Admin, Opiekun Sieci i Administrator.
 2. Decyzje Administratorów są nieodwołalne!
 3. Od decyzji Moderatora, Super Moderatora oraz Super Admina odwołujemy się do Administratora Forum w odpowiednim dziale. 

 

 • Prawa autorskie
 1. Zamieszczając jakikolwiek tekst pisany, fotografie, grafikę przez siebie, zrzekasz się do nich praw autorskich na rzecz tego forum, poza obrębem forum możesz kopiować, powielać oraz wszystko czego tylko będziesz chcieć.

Zakaz kopiowania bez zgody autora.

Link to comment
Share on other sites


Przypominam wszystkim o punkcie 6, Regulaminu forum.

6.Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp. 

"Spiehdalać" i tego typu słowa, ze zmienioną literą są również karane. Ma być cenzura, tak jak wyżej. Nowi użytkownicy będą upominani. :) 

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja punktu 6, Zasady ogólne forum: 

 

Zmiana z 6. Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp.  
Na            6. Dozwolone używanie słów wulgarnych z umiarem, lecz każda obraza będzie surowo karana.  

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja:

Konta użytkowników:
Punkt 3 - Zakaz używania w nickach, swoich prawdziwych inicjałów (Imię i nazwisko)
-> Nie używamy w nickach swoich adresów mail. W razie pomyłki możliwa jest zmiana nicku kontaktując się z Administracją Forum

Multi-konta:
Dodanie punktu 3 -> W razie braku dostępu do konta możliwe jest założenie nowego w celu kontaktu z Administracją Forum. Po przywróceniu starego konta - nowe zostanie usunięte

Posty:
Punkt 15 Każdy poza administracją(czyt. Moderator wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w podaniach na Unban Team oraz AMXX support
-> Każdy poza administracją(czyt. Moderator wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w podaniach na Unban Team

Avatary i Sygnatury:
Dodanie punktu 6 -> Nie używamy avatarów i sygnatur mogących wywołać epilepsję (tj. szybko migający gif). Moderacja będzie usuwać taką treść

 

 

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja: 

Posty:

Punkt 13   Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

-> Zabrania się pisania całego postu kolorem(nie dotyczy ukrytych działów). Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja:

Posty:

 

 

Poprawienie stylistyki i zmiana kolejności punktów.

Dodatkowo usunięto punkt -> Pisania tylko i wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI". 

 

a punkt: Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście. został zmodyfikowany:   

 

Pisania całej wypowiedzi WIELKIMI LITERAMI, pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...