Jump to content
Multi-Head

Regulamin Forum

Recommended Posts

Przypominam wszystkim o punkcie 6, Regulaminu forum.

6.Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp. 

"Spiehdalać" i tego typu słowa, ze zmienioną literą są również karane. Ma być cenzura, tak jak wyżej. Nowi użytkownicy będą upominani. :) 

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja punktu 6, Zasady ogólne forum: 

 

Zmiana z 6. Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp.  
Na            6. Dozwolone używanie słów wulgarnych z umiarem, lecz każda obraza będzie surowo karana.  

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja:

Konta użytkowników:
Punkt 3 - Zakaz używania w nickach, swoich prawdziwych inicjałów (Imię i nazwisko)
-> Nie używamy w nickach swoich adresów mail. W razie pomyłki możliwa jest zmiana nicku kontaktując się z Administracją Forum

Multi-konta:
Dodanie punktu 3 -> W razie braku dostępu do konta możliwe jest założenie nowego w celu kontaktu z Administracją Forum. Po przywróceniu starego konta - nowe zostanie usunięte

Posty:
Punkt 15 Każdy poza administracją(czyt. Moderator wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w podaniach na Unban Team oraz AMXX support
-> Każdy poza administracją(czyt. Moderator wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w podaniach na Unban Team

Avatary i Sygnatury:
Dodanie punktu 6 -> Nie używamy avatarów i sygnatur mogących wywołać epilepsję (tj. szybko migający gif). Moderacja będzie usuwać taką treść

 

 

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja: 

Posty:

Punkt 13   Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

-> Zabrania się pisania całego postu kolorem(nie dotyczy ukrytych działów). Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

Link to comment
Share on other sites


Aktualizacja:

Posty:

 

 

Poprawienie stylistyki i zmiana kolejności punktów.

Dodatkowo usunięto punkt -> Pisania tylko i wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI". 

 

a punkt: Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście. został zmodyfikowany:   

 

Pisania całej wypowiedzi WIELKIMI LITERAMI, pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...