Jump to content

Bezzi

Weteran

Bezzi last won the day on June 6 2023

Bezzi had the most liked content!

Premium

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 20 PLN

About Bezzi

 • Rank
  Grand Master
 • Birthday 07/16/1993

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  76561198259842544

Recent Profile Visitors

48989 profile views
 1. Wesołych Świąt multihedowicze :)
 2. To podanie jakiś żart chyba xd. Znam i kojarzę Cię dobrze z serwera, ale na forum nic nie wnosisz, po prostu Cię na nim nie ma. Na NIE, powodzonka:)
 3. Na tak, będziesz odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Byłeś już modkiem wiesz jak to wygląda od wewnętrznej strony, nie pamiętam aby były z Tobą problemy po objęciu funkcji zielonego murzyna. Uważam że choćby sam aquax napisał podanie to Twoje będzie zaakceptowane w pierwszej kolejności. Powodzenia
 4. Jak lubisz takie klimaty to spodoba Ci się ten teledysk
 5. Wchodzę na profilowe @Domana na fb i od razu życie staje sie weselsze.
 6. Ile Ci zapłacili? Woda ognista i zwykła
 7. Oczywiście, że było i to dość niedawno Później chyba nie było komu prowadzić i padło.
 8. 2h czasem 20, zależy co sie robi
 9. Bezzi

  STYL NA MG

  Jak widać trwają prace techniczne na forum i jest napisane nad CB "Aktualnie są prowadzone prace techniczne nad aktualizacją forum. Normalny styl wróci do użytku najszybciej jak to możliwe." Mi sie wydaję, że ten zapasowy styl to najlepszy styl od 2017 roku ;d Fajnie by było jakby został i po prostu go dopracować. Pewnie to nic nie da i styl będzie zmieniony, no ale pogłosujmy sobie dla zabawy
 10. Kwote wolną od podatku
 11. @~Czarna~ Chociaż ją daże czymś więcej niż szacunkiem
 12. Nie chodziło o słowa a o miejsce w jakim sie to znalazło. Jak dobrze wiesz nie jestem osobą której nikt nie zna, moje zdjęcia na forum są publiczne, co za czym idzie jestem osobą publiczną i nie życzę sobie umieszczania mnie w dziale razem z bydlakiem. Jak rozumiem Lolson chciałbyś sie tam znaleźć i poczuć sie z tym dobrze, pomyśl.
 13. Co to w ogóle ma do rzeczy co piszesz? A tak trzeba obrazić. No nie specjalnie, zrobiłem to co zrobił Fema skoro on jest bezkarny to ja też mogę. Jak można tego celowo nie zrobić, zartujesz, prawda? xDD Obraziłeś mnie w swojej odpowiedzi kilkukrotnie, idz daj sobie warna.
×
×
 • Create New...