Skocz do zawartości

Bezzi

Emeryt

Ostatnia wygrana Bezzi w dniu 12 lipca

Użytkownicy przyznają Bezzi punkty reputacji!

O Bezzi

 • Tytuł
  Emeryt
 • Urodziny 16.07.1993

Informacje

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łomża
 • STEAM ID
  76561198259842544

Ostatnie wizyty

19 690 wyświetleń profilu
 1. GTA: VICE CITY – miasto jakby znane, jebana Floryda, dziwki leją się szampanem. Wsiadam w infernusa i w podłogę daję, kupuje se Malibu Club, Ty karton fajek dla mnie to w Miami jest hajs, siwa pula, a dla Ciebie Miami to Stramowski z „Pitbulla” kurwo.:tardboogieplz:

 2. Gdzieś za górami, daleko stąd miliony mil z dala od Los Angeles. Z Tobą gdziekolwiek daleko na nowo wszystko tam zaczniemy ;)

  1. M a m c i a

   M a m c i a

   Stary jak Cię długo nie widziałam 😂 😂 😂 😂 

  2. HardeQ

   HardeQ

   Bukuj ryanair bo tanio i lecimy

 3. Bezzi

  Jeśli to naprawdę Twoje zdjęcia to szacun
 4. Bezzi

  Na tak, swoją determinacją pokazałeś, że Ci zależy pieprzenie o tym, że Cię widać to absurd. Każdy doskonale wie, że wypowiadamy się w tematach tak jak nam na to ranga pozwala. Zauważ, że nie był nigdy moderatorem także nigdy nie było to możliwe, poza tym moderator nie musi być wszędzie, jest to omawianie w prawie każdym podaniu co jest absurdalne. Powodzenia.
 5. Bezzi

  Na tak. Każdy kto jest na forum dłużej niż 3 lata wie, że Twoje zachowanie niewinnego szczeniaczka jest sztuczne. Wątpię w tą bezstronność o której napisałeś, wszystko to wytykam, bo Ci nie ufam wiem jaki byłeś. Skoro aż tak Ci zależy to gnij tu dalej. Może się coś zmieniło, oby. Powodzenia
 6. Bezzi

  Przegryw Z dvpy Primitive Technology
 7. Bezzi

  Bywaj
 8. Nie pamiętam przypadku gdzie ktoś ma problem ze wzorem w dziale zgłoś czitera, z odwołaniami to jest tak, że każdy CHCE SZYBKO UB!!111 i tak lądują tematy bez wzoru. Co do grafiki to wzór różni się od tego chcemy, tapeta, sygnatura, awatar. W każdym podforum znajduje się wzór w odowołaniach jest on nawet na głównej stronie tematu. Czy ludzie są naprawdę aż tak leniwi albo głupi żeby nie potrafili kliknąć 2 razy myszką? Dla mnie ta propozycja to bezsens i niepotrzebne zaśmiecanie sprawnie działającego forum.
 9. Bezzi

  Zupę chmielową
 10. Ale to już było. Nie rozumiem działania obserwowania zawartości. Aktualizuje się dopiero po wejściu na profil, co więcej obserwowanie NIE DZIAŁA, ponieważ nie ma powiadomień - tak mam zaznaczone. A to z profilu.
 11. Bezzi

  Bezimienny. Czyli Gothic
 12. Bezzi

  Harry Potter wszystkie części. Władca pierścieni Tolkiena. Stukostrachy To Lśnienie Zielona mila Wiedźmin. Nie pamiętam który tom, to stara książka ojca, której już nie ma. To takie co zapadły mi w pamięć. Pozdro
 13. Brak opcji zgłoś na telefonie
 14. Przywrócić stare reakcje na temat/post. Niektóre rzeczy są po angielsku. http://multi-head.pl/uprawnienia.html Do poprawy. Po dodaniu odnośnika strony tak jak wyżej nie można nic napisać bo to co piszemy zamienia się odnośnik jedynie enter ratuje. To wygląda średnio.
×