Skocz do zawartości

  Bezzi

  Opiekun UBTeam

  Bezzi wygrał w ostatnim dniu 4 Maj

  Bezzi ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Bezzi

  • Ranga
   Elita MH
  • Urodziny 16.07.1993

  Informacje

  • Imię
   Karol
  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   76561198259842544

  Ostatnio na profilu byli

  28 901 wyświetleń profilu
  1. Bezzi

   Waga prawie ta sama! Oby tak dalej! Powodzenia w nowym klubie!!!!!
  2. Ogółem spoko wywiad, przeczytany, zrozumiały na plus. Kradne zdjęcie psa.
  3. Bezzi

    zbanowany

   @MARCIN3K @joolz Zapraszam do tematu.
  4. Bezzi

    zamknięty

   Rozmawialiśmy o tym wcześniej, przejrzyj skargi na Ciebie, przejrzyj swoje zachowanie. Osobiście nie chce osoby w ubt z taką postawą. To, że zostałeś zdegradowany nie oznacza przecież, że nie możesz napisać ponownego podania za jakiś okres. Nie odpisałem Ci, bo po ludzku nie miałem czasu. Następnym razem poczekaj na odpowiedź.
  5. Bezzi

   No wiem, bo jestem ciapaty
  6. A Bezzi w kącie leży i nie wierzy że na żyrandolfie kot se leży , dalej nie wierzy że babka się sp******i z wieży i tak se leży , no to zaćma na oczach leży , gdy stąpasz po tej wieży , to grzyb na stopach się jeży , a on dalej nie wierzy , kiedy świeży pomarszczony , upadnie  powstanie , wtedy uwierzy że ma sanie , za to że jest Bezzi "powstaniec" teraz już wierzy że na wieży jest gniazdo jeży , wierzy że musi wierzyć , że w strósie nie wierzy , ale jak uwierzy to diabeł się sponiewierzy , wtedy uwierzy że na litanie przyjdzie diabeł powstaniec , chociaż nie zawierza to i tak nie ma jeża , na głowie bo to łysy człowiek , wierzy w bajki o smokach , taka jest jego powłoka , wierzy w duchy i w upadek wierzeń , niech się nie boji że to wypadek ulicznych zagadek , ważne że to przypadek wierzących , zaradzę coś na to niech wierzy w psie lato . Pamiętaj nie ufaj tatą,  bo oni nie wierzą w istniejące lato.  Tato :D

  7. W dniu dzisiejszym rangę UBT traci @WaRninG1 Dziękujemy za współpracę.
  8. Bezzi

    zamknięty

   [Q] Jaki masz plan na dalsze rozwijanie sieci? [Q]CS czy bardziej w stronę czegoś innego?
  9. Bezzi

   Coca nie przypadkiem taka nazwa, swoje pierwsze początki z tym napojem bazowały na dodawaniu kokainy do przepisu. Obecnie stety ów składnik nie jest dodawany do napoju.
  10. Bezzi

   Za brak pozdrowień wal się na ryj. A tak już bardziej serio, to bywaj Zbysiu i zdrówka życzę
  11. Bezzi

   Laluś
  12. Dzień dobry, sprzedam konto steam za czekoladę, gry takie jak widać. Kontakt przez forum. https://steamcommunity.com/profiles/76561198259842544/ Sprzedane za seks. Zamek
  13. Bezzi

   Nie znam typa
  14. Dlaczego nie widzę nadal UB dla gracza gdzie dwie osoby ODPOWIEDZIALNE, ponieważ mają takową rangę aby tega bana zdjąć. Nie rozumiem po co czekacie na samego właściciela gdzie macie pernisje do tego, aby ten temat zamknąć i powiadomić go o zdarzeniu w formie wiadomości prywatnej. Od tego jesteście UBT żeby takie sprawy załatwiać SAMI, a nie czekać na grom z jasnego nieba.
  15. Bezzi

   A dokładnie? Też tu mieszkam, heja;p
  ×