Skocz do zawartości
 • Nodi

  Admin COD 400

  11 obserwujących

  O Nodi

  • Tytuł
   Stały bywalec

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Wielkopolska

  Ostatnie wizyty

  3280 wyświetleń profilu
  1. Nodi

    zamknięty

   Ja bym wolał już żeby przywrócić tą apteczkę stawianą bo jak zacznie przerabiać klase to znowu pełno błędów będzie . Ten obecny shoter jest za słaby jak na premium, od niego już jest lepszy karabiner czy mściciel, a są to klasy non premium. Jestem jak najbardziej za. Co do scrto strasznie mocny jest dmg na serwerze jeden gracz na 100 lvl bije po 80 , 90 coś nie tak jak klasy z perkiem tyla biją.
  2. Nodi

   Stara morda co tu dużo mówić/pisać jestem na tak + wiek + steam + GT + doświadczenie ma + nie ma z nim problemów
  3. Nodi

    zamknięty

   Zgadzam się z @Wojtyś co do szeregowca dać mu 1/15 a premce można dać to 1/13 bo nie grywalna jest wogule zresztą najsłabsza z premek jest.Tak samo assasin powinien dostać lepszą niewidke bo z klasą zeus , rusek czy śmierć nie ma to sensu/szans poza tym zwykłe klasy mają lepszą niewidke. Co do sapera nie mam zdania. Shooterowi przywrócić tą starą apteczke bo też szału nie ma.
  4. Nodi

   @HardeQ @Wojtyś najlepszym rozwiązaniem jest robienie resetu lvl jak ktoś wbije 400 lvl. Mówicie że jest ciężko wbić 400 lvl jak ja wbijałem w 14 dni jeszcze opóźniając , ale jak wbiłem to nie nękałem nowych graczy 400 lvl jak to robią Niesamowity czy Vito. Są wakacje serwer by się trochę zapełnił ale nie bo jak widzą 400 lvl to pytają się kiedy reset i wychodzą a na serwerze zostają tylko stali bywalcy.
  5. A więc sprawa wygląda tak czm jak reset jest co miesiąc to nie ma blokady na 400 lvl np. wbijasz 400 lvl i dalej tą klasą nie możesz grać. Bo są tacy gracze mam tu na myśli Niesamowity czy Vito co grają na 400 lvl i jak gracze to widzą odrazu wychodzą z serwera , nawet nie chodzi o to że grają tymi klasami głównie chodzi o graczy . Ja jak wbijałem 400 lvl na klasie to zmieniałem ją żeby nowi gracze nie uciekali. Najlepiej było tak jak kiedyś ktoś wbił 400 lvl i był reset bo tera serwer pustoszeje.
  6. Nodi

   + wiek +/- amxx + doświadczenie - z tego co pamiętam to u cb ciężko z godzinami ( ciekawe czy będzie tak jak ostatnio adma dostał a po 3 tyg już go nie miał ale niech będzie ) +/- GT No można powiedzieć ze jestem na tak.
  7. Nodi

    zamknięty

   @SUNN. kaszana tzn lipa trza szukać ich dopiero na ss z tej mapy znalazłem , najlepsze jest to ze z każdej mapy mam ich z 5 tyś. Dobrze że dada jest
  8. Nodi

   6,13,17,24,29,33
  9. Nodi

    zamknięty

   @SUNN. doszłem już do tego trochę kaszana z tym
  10. Nodi

   @Ripton dowody i dowody po co jak sam się przyznał że źle postawił ale masz : https://www43.zippyshare.com/v/TRS0RNs7/file.html
  11. Nodi

    zamknięty

   @SUNN. , @Bezzi zawsze żeby zdążyć zbanować wpisywałem /bansg i automatycznie mi ss robiło normalnego a tera są czarne pod F12 normalnie robi mi ss .
  12. Nodi

    zamknięty

   Może to nie tu pisze ale jak zgłaszać to zgłaszać problem jest z bansg nie robi ss prawidłowo https://www13.zippyshare.com/v/VP57CkXB/file.html zawsze nie było problemu wczoraj go zobaczyłem @SUNN. , @Anime ⚙WolfIDraV⚙ sprawdzicie to ?
  13. Nodi

   Jak wiesz spartan mamy regulamin serwera i pkt.18 jasno mówi że sg twoje było źle dosyć że biło na bs to jeszcze uniemożliwiało podłożenie paki. 18. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado.
  14. Nick: NodiData ( Od kiedy do Kiedy ): 25.05.18 - 04.06.18Powód: Praca , brak czasu ,Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Ania ;) #URLOP , @SUNN. #URLOP @Anime ⚙WolfIDraV⚙
  15. Nick: NodiData ( Od kiedy do Kiedy ): 03.05.2018 - 13.05.2018Powód: Praca , brak czasu ,Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Ania ;) , @SUNN. #URLOP , @EvO
  ×