Jump to content

Clueey

Płeć Piękna

Clueey last won the day on July 7 2020

Clueey had the most liked content!

About Clueey

 • Rank
  Mentor
  Mentor
 • Birthday 01/25/2002

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Aleksandra
 • Płeć
  Kobieta
 • City
  Czarna Woda
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:3012876

Recent Profile Visitors

10739 profile views
 1. Hejoo! Wow, to ja po długim okresie nieobecności, #niemożliwe. Żarty żartami, ale niestety brak czasu, problemy rodzinne - i to ostre.., problemy prywatne nie pozwalają mi dłużej przebywać na forum, z resztą jak dało się odczuć dłuższy czas - było mnie całe ziro na forum - w związku z czym piszę pożegnanko (dopiero teraz), może kiedyś jak ustatkuje swoją sytuację i ogarnę żyćko, zagospodaruję więcej czasu wolnego to wrócę z podwójną siłą. Dziękuję wszystkim, których miałam okazję tutaj poznać i pogadać niejednokrotnie o wszystkim czy też o nawet pierdołkach! Między innymi: @elo elo 350 - mimo wielu zgrzytów. @vertisek @j4k s!3 gr4 @Reejku @Don Matelko @Psycholog banan i wiele, wiele innych osób, które naprawdę mogłabym wymieniać i wymieniać.. Życzę wszystkim jak najlepiej i niech sieć pnie się na szczyt! Trzymajcie się ciepło! Do kiedyś, z fartem!
 2. Nick: ClueeyData ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj tzn. 07.10.2020r. do 16.07.2020r.Powód: Parę bardzo ważnych spraw do uporządkowania i unormowania.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Born
 3. Raduś @KAI hejka słoneczko! Wywiad bardzo słaby, przez to, że nie jest treściwy, napisałam Ci coś na pw w weekend, liczę na zrozumienie. Plusika zostawię.
 4. Cześć, Kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną odsłoną nowej serii, którą prowadzę "Na Linii Ognia". Drugą moją ofiarą jest @LOLSON zadałam paru użytkownikom kilka pytań dotyczących Naszego Administratora, spójrzcie z jakim rezultatem. 1. Co sądzisz o @LOLSONie? 1) Pogromca Radomiaka 2) Zakolak, wporzo gość 3) Dobra morda 4) Najpiękniejsze zakole na tej sieci 2. Do czego mógłbyś/mogłabyś go porównać? 1) Do pralki z bębnem 2) Do kreta 3) Do Mike Tyson xD 4) Do ronda na A4 3. Co odróżnia go od innych użytkowników? 1) Ranga oraz Zakole 2) Zakola 3) Zimna głowa! 4) Ranga i jego IQ 4. Czy dobrze wykonuje swoje obowiązki jako Administrator? 1) Bardzo dobrze, pomoże w każdej kwestii. 2) Coś tam robi 3) Pewka. 4) Jako administrator tak, jako technik już nie do końca 5. Jaka była Twoja pierwsza myśl, gdy go poznałeś/aś? 1) Szczerze, nie pamiętam. Gość na odpowiednim stanowisku. 2) Wydawał się równą osobą i taką się okazał. 3) Gortat to z niego żaden 4) "Brzmi jak zj*b". 6. Jaka jest jego największa wada? 1) Zakole 2) Nie mam pojęcia 3) Narwany jest 4) Często powtarza jeden i ten sam żart. 7. Jaka jest jego największa zaleta? 1) Zakole 2) Zakola 3) Jest pomocny. 4) Najlepszy driver we Wrocławiu 8. Jeśli miałby być postacią z gry to jaką byłby według Ciebie? 1) Hitmanem 2) Nico Bellic 3) 4) Peon z World of Warcraft 9. Co najbardziej Cię w nim denerwuje? 1) Nie mam bladego pojęcia, może to -> czasem ma lenia 2) Nic. 3) Niecierpliwość 4) W sumie to nic. 10. Opisz go jednym słowem. 1) Zakolak 2) ZAKOLSON 3) Lolek 4) Zakolson Dziękuję wszystkim osobom, które odpisały na moją wiadomość i udzieliły odpowiedzi, to właśnie dzięki Wam mogę tworzyć takie nowinki w redakcji!
 5. Za co przebierałeś/aś się na balach w przedszkolu/podstawówce?
 6. Buziaki @xAdrriano, widzimy się na dc Wywiad ładny
 7. Czy chciałbyś/chciałabyś umieć czytać ludziom w myślach?
 8. Witam w kolejnej odsłonie postrzelonego, po dłuższej przerwie dzisiejszą ofiarą jest @femarix, życzę miłego czytania! Morderca Postrzelony @Clueey @femarix Szybkie strzały: Kogo zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? @oesvidyo na taką wyspę z LASEM Kogo poznałeś jako pierwszego na sieci? @Consecuente @TWS @Bad ek` @NightWolf @eR. @guti @napiorek @RadoX @R44HIM @Salezian44 @FiGhT3r @Vincent @XayreS* @hajzer @StaszeQ @Kaka @Pele77 i Hidden Termos z którym kiedyś o TOP1 walczyłem na serwerze. Największa maruda na sieci? Nie ma takiej każdy ma swoje humorki, ale jak wybierać to @VisTeR.' z @elo elo 350 na czele >:V Najbardziej pozytywna osoba? @Malu @SadoS @Maysteroo @Max Bugs @SQNFUN @Ania Najbardziej irytująca osoba? @elo elo 350 gra w to lague of legunde i ciągle o tym pisze jakby miał się zara zesrać Osoba wykazująca się największą aktywnością? @Pyrek @Max Bugs @LOLSON @Clueey Najbardziej niedoceniana osoba? @LOLSON @dzejki @cypis' @NumberOne #URLOP @Consecuente Najbardziej komunikatywna osoba? @Max Bugs @Pyrek Największa niezdara? @supertimor @vanillah Najbardziej pomocna osoba? @Malu @LOLSON @Max Bugs @aquax @Consecuente @Bene Największy alvaro? @Born cygański Włoch Najbardziej konfliktowa osoba? @wandi Najlepszy serwer? COD 200 beta od 2 lat Jakiego serwera brakuje według Ciebie? Only Knife, Deathrun, Surf, kz, 4fun, szczególnie takich serwerów dla zabawy Kto według Ciebie zasługuje na awans, na jaką rangę i dlaczego? Nie mi to oceniać to jest NASZE FORUM my wybieramy wspólnie Jak w skali od 0-10 oceniasz pracę administracji? 9/10 Kto nadaje się do programu: Trudne sprawy? @VisTeR.' Rolnik szuka żony? @cypis' Chłopaki do wzięcia? @TWS Jaka to melodia? @Maysteroo Świat według Kiepskich? @Ferdynand Kiepski Zdrady? @KAPPRO Pamiętniki z wakacji? @senor i musztarda w wannie Szkoła? @skunks1K Top Model? Radom EDITION @Born z @Mikus Z kim: Wyskoczyłbyś na wesele lub inną potańcówkę? @Missia Poszedłbyś na piwko lub inny trunek? @Adamekh Poszedłbyś na spacer? @Consecuente @TWS Chciałbyś zawalczyć na Multi-HeadMMA? Nie podzielam tej gali zawsze jest jakieś ryzyko, że komuś coś się stanie i będzie nieprzyjemnie. Najwięcej rozmawiasz/piszesz? @SadoS @Varg @Limooona Pojechałbyś w podróż dookoła świata? Nie lubię podróży to z @Maysteroo Poszedłbyś na koncert? @Varg i @Bene Utrzymujesz najlepsze relacje? @Varg @Limooona @SadoS Kogo mianujesz kolejnym "postrzelonym"? Mianuję @Pyrek Pozdrawiam serdecznie panią redaktor @Clueey i wszystkich użytkowników z MH , z mojej strony to wszystko pora zrobić sobie przerwę małą!
 9. Moim zdaniem nadajesz się na tą posadę, pełniłeś już tę funkcję, poza tym nie ma więcej chętnych, więc jestem jak najbardziej za przyjęciem Ciebie do ekipy!
 10. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 11. W dniu dzisiejszym na stanowisko Redaktora awansuje @Pyrek. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!
 12. Na co w życiu szkoda czasu?
 13. Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 14. Oj, Matiś, dobrze wiesz co myślę o Twoim podaniu, bo sama już kiedyś Cię namawiałam do jego złożenia, widzę, że wszyscy powyżej są na tak w związku z czym żadnych przeciwwskazań za tym abyś dołączył do Naszego oddziału redakcji nie widzę - cieszy mnie to. Jesteś bardzo sumienny, przyjazny, bezkonfliktowy, widać, że jakieś pojęcie o prowadzeniu wywiadów masz - myślę, że inne prace też nie będą dla Ciebie przeszkodą, pisałam do Ciebie parę dni temu czy mógłbyś mi pomóc w redakcji w związku z tym, że mam bardzo słabą sytuację obecnie i jestem na urlopie - zgodziłeś się bez żadnego "ale", mimo, że okazało się, że nie masz permisji to bardzo Ci dziękuję za chęci. Nie ma nikogo prócz mnie w redakcji, moim zdaniem nadajesz się na to stanowisko. Myślę, że będzie Nam się miło i owocnie współpracowało i witam w ekipie redaktorów!
×
×
 • Create New...