Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

Don Mateuko

 VIP

Don Mateuko last won the day on March 22 2021

Don Mateuko had the most liked content!

Super Donator

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 120 PLN

Premium

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 20 PLN

VIP

Ranga przyznawana za zasługi dla sieci

5 Followers

About Don Mateuko

 • Rank
  Epicko elokwentny emisariusz epok
 • Birthday 01/02/1999

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_1:0:34348738

Recent Profile Visitors

7209 profile views
 1. Don Mateuko

  Fajnie, że zaczynasz coś działać w redakcji, żeby ją trochę rozruszać, ale ta praca nie polega na kopij>wklej z Wikipedii. Trochę jest mi smutno na to patrzeć, ale zredagowanie tekstu po ówczesnym przeczytaniu go nie jest wcale trudne. Plusik za chęci
 2. Don Mateuko

  No cześć Matełusz
 3. Don Mateuko

  Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej mołdo
 4. Don Mateuko

  Siema, czasami sobie zaglądam, ale dzisiaj wyjątkowo przeglądałem sobie trochę forum i wpadłem na coś takiego: tu się chłop wypowiada w jakimś podaniu a tu sobie chłop pisze podanie jeszcze tak sobie dorzucę do kompletu Pośmiejcie się ze mną P.S. No offence, ale ziomku jak to zobaczysz zastanów się czasami co piszesz XD P.S.2. Tak, musiałem.
 5. Don Mateuko

  walić go, że nie oznaczył mnie nigdzie. Niech spada na drzewo. Pemuś bierz się za robotę, wiem, że jesteś w stanie :p
 6. Don Mateuko

  Siemanko, przyszedł czas i na mnie. Czemu to piszę? Hmm.. Głównie dlatego, żeby nie znikać z forum jak duch i pozostawić informację (jakby kogoś to interesowało) co się ze mną będzie podziewać. Sami pewnie widzieliście, że ostatnimi czasy redakcja całkowicie umarła. Jest to głównie moja wina i przyznaję się bez bicia. Pomysłów miałem dużo, ale nie doszło do ich realizacji, niestety. Krótko najzwyczajniej w świecie wypaliłem się, wiecie, tak jak czasami miłość w starych małżeństwach się wypala tak ja się wypaliłem z chęcią tworzenia nowych rzeczy i trzymania systematyczności. Dużo zewnętrznych rzeczy ze świata prywatnego też na to wpłynęło, nie będę się tu rozdrabniał i żalił. Nie opuszczam raczej MH na zawsze, ale na pewno na długi okres w życiu. Czasami będę zaglądał, może coś na SB napisze, może tylko zajrzę na oględziny po kryjomu, kto wie. Półtora roku, które tutaj spędziłem będę serio miło wspominał. Wiele osobowości poznałem, nie osobiście, ale sam kontakt sieciowy mówi dużo o człowieku i cieszę, się, że są tu takie wporzo mordeczki. Fajnie mi się pracowało w redakcji jak i w późniejszym czasem w szeregach "Zielonej Policji". Myślę, że zostawiam po sobie dosyć dobre zdanie, aczkolwiek zdania i tak pewnie będą mieszane. Starałem się nie wdawać w jakieś specjalne konflikty, choć czasami miałem ochotę pojechać z grubej rury kilku osobom . Dziękuję wszystkim, którzy mnie miło przyjęli na forum i dali szanse na pokazanie się jako: Admin Serwera, Redaktor, Moderator. Dziękuję również każdemu z osobna, za fajną atmosferę na forum jak i na serwerach głosowych :D. Życzę Wam wszystkim mordeczki owocnego i wspaniałego żyćka, mało hajsu i życia w bogactwie Tak jak już wyżej wspomniałem, nie opuszczam forum na zawsze, ale i nie obiecuję pewnego powrotu. 3majcie się!
 7. Don Mateuko

  Jesteś przygotowany/a na kolejną falę covid'ową?
 8. Don Mateuko

  Póki co settlersy 7 wleciały, ale czaję się jeszcze na Far Cry Primal i seryjkę z AoE
 9. Don Mateuko

   zamknięty

  Nick: Don MateukoData ( Od kiedy do Kiedy ): 21.06-29.06Powód: Remont na chawirze Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Max @Born #URLOP @senor #URLOP
 10. Don Mateuko

  Pijesz tzw. energetyki? Jakie najczęściej?
 11. Don Mateuko

  Od powrotu imprez w tych trudnych czasach, byłeś/aś już na jakiejś potańcówce?
 12. Don Mateuko

  Lubisz słuchać szanty?
 13. Don Mateuko

  Psa jakiej rasy chciałbyś/abyś mieć?
 14. Don Mateuko

  Jaki masz kolor oczu?
 15. Don Mateuko

  Jaki jest Twój ulubiony cytat?
×
×
 • Create New...