Skocz do zawartości

  WolfIDraV

  Weteran

  WolfIDraV wygrał w ostatnim dniu 17 Maj 2018

  WolfIDraV ma najbardziej lubianą zawartość!

  O WolfIDraV

  • Ranga
   Upadły
  • Urodziny 03.08.1999

  Informacje

  • Imię
   Mateusz
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Okolice Rzeszowa
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:85695464

  Ostatnio na profilu byli

  5 886 wyświetleń profilu
  1. WolfIDraV

   Skryto już nie powinien wywalać broni osobie z swojej drużyny.
  2. WolfIDraV

   23, 35, 11, 12, 15, 38
  3. WolfIDraV

    zamknięty

   Zerknę na to w tym tygodniu z nocnym vipem i wgram do niego poprawkę jak nie będzie dużo zabawy z tym @aquax @VisTeR.' close temat plugin wymieniłem na nowy.
  4. WolfIDraV

   Perki można trochę przerobić ale musi zostać też coś szajs perkow tak powiedzieć by za łatwo nie siadał dobry perk
  5. WolfIDraV

   Perk Kameleon został przerobiony a perki NARZĘDZIA AHMEDA & Teleport ruszę jak będę miał więcej czasu. Jeśli mowa o klasach Terminator i Żołnierz Wsparcia jestem otwarty na propozycje jak mają wyglądać .
  6. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Xiaulin Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  7. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Malutka Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  8. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  9. @.:lHlQlAl:. jeśli chodzi o takie zmiany w klasach premium to dopytaj się @aquax czy wyrazi taka zgodę na to bo to ma wpływ na finanse serwera
  10. @LOLSON wykona się tylko żeby @.:lHlQlAl:. spiszę mi na pw co dokładnie i jak ma wyglądać a ja w wolnych chwilach będę coś majstrował pomału.
  11. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @sniegus Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  12. W co miesięcznym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Malutka Gratulujemy!! Po odbiór nagrody prosimy się zgłosić do @aquax.
  13. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @pozytywny.exe Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  14. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @ikz' Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  15. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Kolorowa Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  ×