Skocz do zawartości

  WolfIDraV

  Weteran

  WolfIDraV wygrał w ostatnim dniu 17 Maj 2018

  WolfIDraV ma najbardziej lubianą zawartość!

  O WolfIDraV

  • Ranga
   Upadły
  • Urodziny 03.08.1999

  Informacje

  • Imię
   Mateusz
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Okolice Rzeszowa
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:85695464

  Ostatnio na profilu byli

  5 691 wyświetleń profilu
  1. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Xiaulin Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  2. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Malutka Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  3. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  4. @.:lHlQlAl:. jeśli chodzi o takie zmiany w klasach premium to dopytaj się @aquax czy wyrazi taka zgodę na to bo to ma wpływ na finanse serwera
  5. @LOLSON wykona się tylko żeby @.:lHlQlAl:. spiszę mi na pw co dokładnie i jak ma wyglądać a ja w wolnych chwilach będę coś majstrował pomału.
  6. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @sniegus Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  7. W co miesięcznym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Malutka Gratulujemy!! Po odbiór nagrody prosimy się zgłosić do @aquax.
  8. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @pozytywny.exe Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  9. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @ikz' Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  10. Zaległe Losowanie!!! W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Kolorowa Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  11. WolfIDraV

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  12. WolfIDraV

    zamknięty

   @.:lHlQlAl:. jak będę rozpoczynał wykonywanie klanów zgłoszę do ciebie na pw by dokładniej ustalić co i jak
  13. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Idealna Bania Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  14. WolfIDraV

    zamknięty

   Można wykonać ale będzie problem bo może nie działać z niewidzialnością klasy do tego by trza było cały silnik od nowa napisać by mogło działać na pełnej wspólnej zasadzie
  15. WolfIDraV

    zamknięty

   Jakie bonusy w klanach chcielibyście zobaczyć które można ulepszać
  ×