Skocz do zawartości

  Ripton

   Moderator TS3

  Ripton wygrał w ostatnim dniu 28 Wrzesień 2018

  Ripton ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Ripton

  • Ranga
   This is your moment
  • Urodziny 16 Czerwiec

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:211000286

  Ostatnio na profilu byli

  20 714 wyświetleń profilu
  1. Ripton

   Witaj znowu
  2. Konkurs na gracza miesiąca! Najwięcej fragów na mapie. Czas trwania: 01.01.2019 - 01.02.2019. Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w konkursie. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone. Regulamin: Konkurs trwa na serwerach: ODD2, DD2/INF, FFA, CS:GO MOD #1-4. Screeny najlepszego wyniku proszę wstawiać od razu do podglądu oraz pod tym postem innych nie uznaję. Próby oszustwa będą karane. Udział w konkursie dla każdego gracza! Wzór: Nick: Serwer: Data: Screen: Nagrody: 1. Vip na 2 miesiące lub Svip 1 na miesiąc na dowolnym serwerze + ranga na forum i ts ‘Gracz miesiąca’ 2. Vip na 2 miesiące na dowolnym serwerze. 3. Vip na 1 miesiąc na dowolnym serwerze.
  3. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  4. Gracz miesiąca grudzień: @Brain Drugie miejsce: @Idealna Bania Trzecie miejsce: -
  5. Ripton

    zrealizowane

   ref Tapeta? @Wodorotlenek Chlor @keke @keke Wiem ale jak już sygne zrobiłeś to czemu tapetę i nie
  6. Ripton

   Ujdzie
  7. Ripton

    zrealizowane

   Fajne ale wolałbym jakby była widoczna cała postać @keke bez pikseli w tle?
  8. Ripton

    zrealizowane

   Troszkę zbyt ciemne i te linie nie bardzo mi pasują
  9. Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Tapeta Tematyka: Lol Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): http://oi63.tinypic.com/16lkcav.jpg Kolorystyka: - Rozmiar: 1366x768 Napis: Ripton Inne uwagi: Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Sygnatura Tematyka: Lol Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): http://oi63.tinypic.com/16lkcav.jpg Kolorystyka: - Rozmiar: Na forum Napis: Ripton Inne uwagi:
  10. Konkurs na gracza miesiąca! Najwięcej fragów na mapie. Czas trwania: 01.12.2018 - 01.01.2019. Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w konkursie. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone. Regulamin: Konkurs trwa na serwerach: ODD2, DD2/INF, FFA, CS:GO MOD #1-4. Screeny najlepszego wyniku proszę wstawiać od razu do podglądu oraz pod tym postem innych nie uznaję. Próby oszustwa będą karane. Udział w konkursie dla każdego gracza! Wzór: Nick: Serwer: Data: Screen: Nagrody: 1. Vip na 2 miesiące lub Svip 1 na miesiąc na dowolnym serwerze + ranga na forum i ts ‘Gracz miesiąca’ 2. Vip na 2 miesiące na dowolnym serwerze. 3. Vip na 1 miesiąc na dowolnym serwerze.
  11. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  ×