Jump to content

Bobikkk

Użytkownik

Other groups

Użytkownik

About Bobikkk

 • Birthday March 26

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Bartek
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3686 profile views

Bobikkk's Achievements

 1. Jestem na tak posiada doświadczenie, gra długo na serwie. wiek steam
 2. Perki które były kiedyś np. bezlikammo
 3. Albo jak ktoś cie podpalił to paliłeś sie nawet w następnej rundzie dopóki nie zginąłeś
 4. Działka które nie są postawione koło bombside lub w nim nie przeszkadzają
 5. Proponuje zwiększyć exp bo ciężko się wbija.
 6. Można by było dodać lub podmienić jakieś perki z kiedyś np. bezlik ammo itp. nie pamiętam dokładnie jakie kiedyś były.
 7. Zmienił bym trochę w klasach: Komandos – dodanie mu jeszcze jednego skoku bo mało osób nim gra, i dwa skoki to trochę za mało patrząc na niektóre klasy i bh tak jak to kiedyś było. Kucacz – zwiększenie niewidki podczas kucania ponieważ jest on trochę za bardzo widoczny. Saper – zmniejszenie skoków do 5 i można te 1/12 troche dopracować bo na ilość pocisków w jego broni to nie da się od niego czasami uciec bo tak mu siada te 1/12. Ninja – zboostował bym jakoś tą klasę np. dodać mu jakąś broń czy coś w tym stylu bo jak na inne klasy jest on słaby a zabić nim jest ciężko zwłaszcza że te 1/2 siada jakby to było 1/4 . Mesjasz – moim zdaniem 10 skoków to trochę za dużo zmniejszył bym tą ilość. Profesjonalista (45k) – dał bym mu 80/90% na zabicie ze scouta bo to jednak postać na max lvl i bardziej zachęciło by to osoby do wbijania maksymalnego poziomu. Komandos XXL – 3/4 skoki i klasa by była idealna. Jerem XXL – scout 80/90% bo to jednak klasa premium a te 70% ciężko wchodzi jak widziałem u graczy którzy nim grali i jakby profesjonalista dostał boosta to żeby mieli po równo. Commander XXL – bardziej zmniejszyć widoczność podczas trzymania noża i myślę że było by git. Rambo XXL – usunął bym zmniejszoną widoczność podczas kucania i dodał bym za to norecoil. Można by było dodać jeszcze jakieś eventy ale to już taka poboczna propozycja. Myślę że takie zmiany by były dobre bo gram na tym serwerze dłuższy czas i widziałem różne zmiany itp.
 8. Nick na serwerze: BOBIK Wiek: 18 Znajomość AMXX (0/8): 8 Doświadczenie: Byłem już adminem na tym serwerze (gram w csa od kilku lat) Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:1:587192685 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/Bartelloooo/ Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/BOBIK/80.72.40.110:27027/ Kontakt: discord, steam, forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Piszę jeszcze raz podanie ze względu na to że trochę się pospieszyłem z ostatnim podaniem. Byłem już adminem na serwerze ale ze względu na coraz mniejszą aktywności na serwerze dostałem degrada, zacząłem znowu grać na serwerze i to się nie zmieni ze względu na to że jest coraz więcej graczy i chce się po prostu grać, myślę że dobrze się spisywałem jako admin i znowu będę mógł pilnować serwera.
 9. Nick na serwerze: BOBIK Wiek: 18 Znajomość AMXX (0/8): 8 Doświadczenie: Byłem już adminem na tym serwerze (gram w csa od kilku lat większość na nonsteam) Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:1:587192685 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/Bartelloooo/ Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/BOBIK/80.72.40.110:27027/ Kontakt: discord, steam, forum Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Byłem już adminem na serwerze ale ze względu na coraz mniejszą aktywności na serwerze dostałem degrada, zacząłem znowu grać na serwerze i to się nie zmieni ze względu na to że jest coraz więcej graczy i chce się po prostu grać ale żadnego prawie admina :(, myślę że dobrze się spisywałem jako admin i znowu będę mógł pilnować serwera. Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
 10. Od jakiegoś czasu boty respią się i od razu znikają i tak ciągle.
 11. Jestem na nie. - Konto nie ma minimum 5 postów - Konto założyłeś wczoraj ( ,,Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania") +- dałeś link do swojego profilu na forum zamiast gametracka. - Wątpię że widziałeś tylko raz admina na serwerze i to przez krótki moment gdzie ja sam jestem na serwerze co dziennie. +- Na steamie masz 20 godzin przegrane ale pewnie wcześniej grałeś na nonsteam.
 12. Jakoś jak kiedyś grałem na serwie to nie widziałem że ktoś "płacze" że premki są za mocne, były przecież perki typu 1/1 że scouta więc jak ktoś umiał grać to nie miał problemu do premek. Sam grałem bez premki i dawałem sobie radę.
 13. Za pewne oni nic i tak nie zrobią ze względu na to że nawet głupi perk betonowe ciało nie zostało do tej pory naprawione, a był już reset
 14. To w końcu kiedy będzie ten reset, bo już dużo graczy czeka?
×
×
 • Create New...