Skocz do zawartości
xKamo

 odrzucone Podanie o Admina COD 45K LVL - Kamo

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie o Admina COD 45K LVL - xKamo

Nick na serwerze: Kamo
Wiek: 25
Znajomość AMXX (0/8): Dawno nie korzystalem wiec powiem 4
Doświadczenie: Gralem regularnie w cs od 7/8 roku zycia i jak nie w kafejkach - LAN'y to w domu 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak
SID: 
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/xkamo/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/xkamo/
Kontakt: Steam, Forum Multi-Head, Instagram, DC, TS
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Poniewaz spedzam duzo czasu na serwerze i zawsze interesowaly mnie prywatne serwery takie jak cod mod. Jestem bardzo aktywny i tylko 1 raz widzialem admina na serwerze przez krotki moment. Chcialbym rozkrecic ten serwer poniewaz widze w nim potencjal i nostalgie. Gralem na takich serwerach majac 10/11 lat o ile pamietam i dalej sie nie nudza. Co mnie na serwerze drazni to: kultura, mala obecnosc admina i cele ktorych sie prawie nikt nie trzyma po czym kazdy kampi i czeka. Wiem ze nie spelniam w 100% wymagan forum ale postanowilem sprobowac, pozdrawiam. 

Edytowane przez xKamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

- Konto nie ma minimum 5 postów 

- Konto założyłeś wczoraj ( ,,Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania")

+- dałeś link do swojego profilu na forum zamiast gametracka.

- Wątpię że widziałeś tylko raz admina na serwerze i to przez krótki moment gdzie ja sam jestem na serwerze co dziennie.

+- Na steamie masz 20 godzin przegrane ale pewnie wcześniej grałeś na nonsteam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...