Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienił bym trochę w klasach:

Komandos – dodanie mu jeszcze jednego skoku bo mało osób nim gra, i dwa skoki to trochę za mało patrząc na niektóre klasy i bh tak jak to kiedyś było.

Kucacz – zwiększenie niewidki podczas kucania ponieważ jest on trochę za bardzo widoczny.

Saper – zmniejszenie skoków do 5 i można te 1/12 troche dopracować bo na ilość pocisków w jego broni to nie da się od niego czasami uciec bo tak mu siada te 1/12.

Ninja – zboostował bym jakoś tą klasę np. dodać mu jakąś broń czy coś w tym stylu bo jak na inne klasy jest on słaby a zabić nim jest ciężko zwłaszcza że te 1/2 siada jakby to było 1/4 .

Mesjasz – moim zdaniem 10 skoków to trochę za dużo zmniejszył bym tą ilość.

Profesjonalista (45k) – dał bym mu 80/90% na zabicie ze scouta bo to jednak postać na max lvl i bardziej zachęciło by to osoby do wbijania maksymalnego poziomu.

Komandos XXL – 3/4 skoki i klasa by była idealna.

Jerem XXL – scout 80/90% bo to jednak klasa premium a te 70% ciężko wchodzi jak widziałem u graczy którzy nim grali i jakby profesjonalista dostał boosta to żeby mieli po równo.

Commander XXL – bardziej zmniejszyć widoczność podczas trzymania noża i myślę że było by git.

Rambo XXL – usunął bym zmniejszoną widoczność podczas kucania i dodał bym za to norecoil.

Można by było dodać jeszcze jakieś eventy ale to już taka poboczna propozycja.

Myślę że takie zmiany by były dobre bo gram na tym serwerze dłuższy czas i widziałem różne zmiany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, Bobikkk napisał:

Zmienił bym trochę w klasach:

Komandos – dodanie mu jeszcze jednego skoku bo mało osób nim gra, i dwa skoki to trochę za mało patrząc na niektóre klasy i bh tak jak to kiedyś było.

Kucacz – zwiększenie niewidki podczas kucania ponieważ jest on trochę za bardzo widoczny.

Saper – zmniejszenie skoków do 5 i można te 1/12 troche dopracować bo na ilość pocisków w jego broni to nie da się od niego czasami uciec bo tak mu siada te 1/12.

Ninja – zboostował bym jakoś tą klasę np. dodać mu jakąś broń czy coś w tym stylu bo jak na inne klasy jest on słaby a zabić nim jest ciężko zwłaszcza że te 1/2 siada jakby to było 1/4 .

Mesjasz – moim zdaniem 10 skoków to trochę za dużo zmniejszył bym tą ilość.

Profesjonalista (45k) – dał bym mu 80/90% na zabicie ze scouta bo to jednak postać na max lvl i bardziej zachęciło by to osoby do wbijania maksymalnego poziomu.

Komandos XXL – 3/4 skoki i klasa by była idealna.

Jerem XXL – scout 80/90% bo to jednak klasa premium a te 70% ciężko wchodzi jak widziałem u graczy którzy nim grali i jakby profesjonalista dostał boosta to żeby mieli po równo.

Commander XXL – bardziej zmniejszyć widoczność podczas trzymania noża i myślę że było by git.

Rambo XXL – usunął bym zmniejszoną widoczność podczas kucania i dodał bym za to norecoil.

Można by było dodać jeszcze jakieś eventy ale to już taka poboczna propozycja.

Myślę że takie zmiany by były dobre bo gram na tym serwerze dłuższy czas i widziałem różne zmiany itp.

Komandos - Otrzyma dodatkowo autobh

Kucacz - Niewidzialność zostanie trochę zwiększona

Saper - Skoki z 9 do 7

Ninja - zobaczę co z tą klasą 

Mesjasz - Skoki z 10 do 8 

Profesjonalista (45K) - Zostaje jak jest 70% jak na scout to i tak dużo

Komandos XXL - bez zmian

Jerem XXL - Zostaje jak jest 70% jak na scout to i tak dużo

Commander XXL - Niewidka zostanie trochę zmniejszona

Rambo XXL - NoRecoil był kiedyś więc zostanie zwrócony, a niewidka usunięta

Zmiany wejdą przy resecie jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły śmiało pisać

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...