Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

Gustaw

 VIP

Gustaw last won the day on October 4 2020

Gustaw had the most liked content!

VIP

Ranga przyznawana za zasługi dla sieci

About Gustaw

 • Rank
  Pisarz
 • Birthday July 16

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8343 profile views
 1. Gustaw

  @RYBSON "Chyba rwie Cie w kroku ostro"
 2. Gustaw

   odrzucone

  Nick: Gustaw Wiek: 21 Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Jak najbardziej - kwestia przypomnienia sobie kilku rzeczy. Posiadasz mikrofon?: Oczywiście, że tak. Dlaczego własnie Ty?: Jestem jednym z aktywniejszych użytkowników naszego sieciowego ts'a. Zawsze w wolnej chwili dostępny i łatwy kontakt. Mało konfliktowy, także myślę że nie powinno być problemu ze mną. Staż na sieci: Od 2015 roku Co wprowadzisz na naszego Ts? Jak narazie wszystko jest na swoim miejscu, Master oraz Bene świetnie zarządzają ową platformą, więc myślę że niczego tutaj nie brakuje, ale kolejna para rąk do pomocy zawsze się przyda Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Na szczęście nie.
 3. Gustaw

   odrzucone

  Dobra dobra. Co tu się w ogóle dzieje? Jakiś noname składa podanie? Aktywność jak i reszta wymogów się zgadza, bezkonfliktowy, no jak dotychczas nie ma lepszego kandydata no i mogę potwierdzić słowa, które pisał na temat kolesiostwa - stanowcza osoba no i bezstronna Na TAK
 4. Gustaw

   dodane

  Nazwa osiągnięcia: 5lat Dowód: Profil
 5. Gustaw

   zamknięty

  [P] Kiedy @Consecuente wruci? [P] Skąd miałeś pieniąszki na zawodników w fife? [P] Dlaczego Bulbazaur?
 6. Ale ryj ne?

 7. Ale łeP pedziałem

 8. Kiedy @Born jest już na fali Same hedy w cs:go wali. @Natsu Dragneel kiedy dupnie se monsterka Pestki same strzela z digielka Nawet @RYBSON tu ma miejsce Aima ma dobrego w ręce @Olaa :D / Tralala to jest wieśniak mały Bomberwomen doskonały @Consecuente to jest stary dziad Tabele zamyka już od tak Tak się fajnie tu rymuje @Ania zawsze wycarruje. To jest koniec już tej fraszki Czas się napić jakiejś flaszki
 9. Gustaw

   odrzucone

  Imię: Gustaw Wiek: 21 Czas spędzony na forum: Godzina i jeden dzień. Doświadczenie w moderowaniu: Żadne ale warto spróbować. Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie. Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: NIE. Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: No tak se myśle że z 30min. Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Bo @Born kazał napisać podanie i powiedział że przyjmie także ez.
 10. Gustaw

  W trakcie trwania mm'a lubi stać AFK i pójść się wykąpać
 11. Gustaw

   zamknięty

  Narazie nie będzie nowych klas ze względu na to, że serwer jest w fazie BETA. Trzeba naprawić błędy a nie dodawać nowe klasy, którymi i tak nikt by nie grał. Tutaj i tak ludzie grają kilkoma klasami mimo że jest wiele innych więc po co nowe? @SadoS do zamknięcia
 12. Gustaw

   zamknięty

  Data zdarzenia: 29.03.2020 Nick gracza: @LOLSON Dowody: "dawka" został zablokowany za 1 dzień na serwerze przez "大声笑儿子" (Obraza) . Świadkowie: @Ania @RYBSON @GlyMp @Born @Natsu Dragneel @Olaa :D / Tralala Uzasadnienie: Dwk zaczął odwalać na forum za co dostał bana. Później Lolek wchodzi sobie do nas na kanał na ts i nagle ma pretensje do dwk który nic nie mówił po czym mówi do niego "Najlepiej jakbyś wy*********ł stąd" i daje mu bana na dzień za OBRAZE XD #SZOK. Pytanie 1. Za co dostał bana nic nie mówiąc? Pytanie 2. Czemu przyszedł na ts'a?
 13. Gustaw

  [P] Kolega kolegi sąsiada pyta ile masz w bicku? [P] Gdybyś miała do wyboru między @RYBSON i @elo elo 350 to czmeu byłby to @Born? [P] Jak długo masz zamiar spędzić na forum? [P] Czemu jak 3/4 shoutboxa zobaczy że jak jesteś online to im się włącza stuleja?
×
×
 • Create New...