Skocz do zawartości
 • Mentosik.

  Donator

  1 obserwujący

  O Mentosik.

  • Tytuł
   Wygadany
  • Urodziny 16.09.2000

  Ostatnie wizyty

  2170 wyświetleń profilu
  1. Mentosik.

   Zróbcie serwer do MTA :)
  2. Mentosik.

   [p] Dlaczego jesteś boostowany w csgo [P] Kto Cię boostowal w csgo [P] Za ile boostowali Cię w csgo [P] Dlaczego grasz deglem w csgo skoro nie umiesz Proszę o pojedyncze zdania, nie pytania : )
  3. Mentosik.

   Wszystko kozak, ale ten czerwony tekst PS mi nie pasuje Totalnie bez sensu jak twoja obecność na randze moderatora, wyraźnie napisałem, że pojechałbym, ale wiek mnie nie puszcza
  4. Mentosik.

   Ale stulejaki xD
  5. Mentosik.

   Skoro posiada range Programisty jest do czegoś zobowiązany, niemniej jednak zostaje przy swoim zdaniu, że opiekunem serwera powinna zostać osoba, która dużą część czasu spędza na danym serwie, w ten sposób poznaje opinie graczy, ich uwagi itd itd. Tutaj ni z gruszki ni z pietruszki, wybrał sobie ten serwer i po paru godzinach dostaje opiekuna. Zna go administracja, gracze na serwie nie.
  6. Data zdarzenia: 11.02.2018 Nick gracza: Vister Dowody: https://www.gametracker.com/player/VisTeR./145.239.237.106:27060/ Świadkowie: x Uzasadnienie: Dlaczego osoba mająca 5h na serwie dostaje opiekuna? Pisząc z administratorem serwa (ss, zakryte dane), stwierdza on, że trzeba ciężko się napracować, a tutaj takie coś. Wbił na serwa, pograł sobie chwilę, poprosił adma i cyk opiekun. Proszę nie mówić tutaj o zaufaniu bo był kimś tam, na tym serwie był nikim, musi on zapracować na dobre zdanie na serwie. Nie spełnia on wymagań na admina, a na opiekuna spełnia? Żadne ból du*y, na serwie już nie gram od X msc. Jednakże ja mając tam opiekuna i ponad 200h . Niektórzy ciężko ciężko ciężko pracują na opiekuna, a tutaj....?
  7. Mentosik.

  8. Mentosik.

   P l u s
  9. Mentosik.

   http://multi-head.pl/forum/146-podanie-o-admina-cod-400/ Zmieńcie na OFF, rekrutacja została zamknięta
  10. Fajny pomysł jak i przygotowanie, ale obecnie reklamy nie przynoszą fajnego skutku. Jak dla mnie nie wypali
  11. Mentosik.

   Jestem na nie Podanie napisane na odwal, co jest głównym minusem, jesteś za pewny siebie Emm, co mam więcej rozwijać, podanie napisane na kolanie co źle świadczy
  12. Mentosik.

   de_alexandra jak najbardziej na tak, admini będę mieć kogoś banować De_dust2_christmas2 i de_westwood_newstyle nie były u mnie ani razu widziane w głosowaniu to jak mają być grane.
  13. Mentosik.

   I jak z moim pomysłem
  14. Mentosik.

   Jestem na tak Komunikujesz się z graczmi przez mikro co jest dużym plusem Dobre GT
  15. Mentosik.

   Jestem na tak +Steam +dobre gt -/+ amxx
  ×