Skocz do zawartości

  SQNFUN

   VIP

  SQNFUN wygrał w ostatnim dniu 28 Wrzesień

  SQNFUN ma najbardziej lubianą zawartość!

  O SQNFUN

  • Ranga
   Redaktor Naczelny
  • Urodziny 01.01.1992

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:45438766

  Ostatnio na profilu byli

  13 979 wyświetleń profilu
  1. SQNFUN

   Jako że w momencie pisania mojego pierwszego posta tego nie było, a poniekąd tyczy się to mnie dlatego też się do tego odniosę... Lolek, nie wiem jak dobrze znasz się z tą Cluey i jak bardzo się kolegujecie ale jak to napisałeś 'danie możliwości pisania podania bez jednego wymagania' jest conjamniej nie na miejscu...Funkcja moderatora MH jest jedną z poważniejszych funkcji na naszym forum dlatego też takie przymykanie oka jest conjamniej dziwne... Jak przykladowemu adminowi jakiegoś serwera zabraknie kilkunastu godzin do złożenia podania to też będziesz go popierał? Tak jak napisałem w pierwszym poście - uważam że Twoje poparcie akurat tej kandydatury to zwykle kolesiostwo dlatego też sugerowalbym Cluey spróbować samej, kiedy będzie spełniać wszystkie wymagania potrzebne do złożenia podania o moderatora forum niż liczenie na pomoc 'gory'. P.s Cocona_!ODD2 bardzo ładnie napisał
  2. SQNFUN

   Oczywiście że ilość postów ma znaczenie skoro w wymaganiach dotyczących podań na moderatora forum jest to wyraźnie wyszczególnione... Argumenty osób które wyżej wypowiedziały się na tak są bardzo słabe i jedyne co tu widzę to zwykle kolesiostwo - 'posty da się nabic' - nie o to tutaj chodzi... Na forum niby jesteś od dawna ale jedyne z czego Ciebie kojarzę to fakt, że miałaś kanał na tsie w strefie VIP no i że śpiewasz covery na YT i to tyle. Jestem na nie jak i życzę powodzenia przy kolejnej rekrutacji.
  3. Zapewne większość z Was nie wie ale od zeszłego poniedziałku allegro wprowadziło "smart week" czyli całkiem spoko promocje które trwają do jutra. Można było wyrwać kilka fajnych produktów jak laptopy, TV czy inne pierdoły po obniżce do -70% i to bez ściemy. Aukcje startują o danych godzinach - ilość towaru jest ograniczona i zazwyczaj wyprzedzaje się w ciągu kilku sekund dlatego też kto pierwszy ten lepszy. Jutro jest ostatni dzień ''smart week'u i do zgarnięcia będzie XBOX ONE S 1TB z jedną grą za 600zł oraz PS4 Slim 500GB z trzema grami za 700zł. Aby spróbować w zgarnięciu owych konsol w tych jakże spoko cenach pamiętajcie aby wykupić wcześniej pakiet smart, który kosztuje 8zł za miesiąc (następnie można od razu anulować subskrypcje). Jeżeli ktoś zamierza próbować to życzę powodzenia, bo ja sam zamierzam kupić je obie Już z jednym wartościowym produktem mi się udało dlatego liczę, że i również z konsolami pójdzie gładko Piona! https://allegro.pl/oferta/wkrotce/microsoft-konsola-xbox-one-s-1tb-forza-horizon-4-8475186103?bi_c=smartweek& https://allegro.pl/oferta/wkrotce/sony-playstation-4-500gb-3-gry-8475182331?bi_c=smartweek&
  4. SQNFUN

   Uważam że ziemia zachowuje się tak jak magnes. O właściwościach magnetycznych decyduje będące w ciągłym ruchu (wynikającym z ruchu obrotowego) płynne jądro Ziemi składające się ze stopionego żelaza z niklem. Ziemia ma dwa bieguny magnetyczne, które nie pokrywają się z biegunami geograficznymi. Magnetyczny biegun południowy znajduje się w kanadyjskim rejonie Arktyki, około 1600 km od bieguna geograficznego północnego, a magnetyczny biegun północny leży na Antarktydzie, na Ziemi Adeli, około 2400 km od bieguna geograficznego południowego. Kierunki linii pola magnetycznego na równiku są równoległe do powierzchni Ziemi, na biegunach biegną pionowo, zaś w strefie pośredniej biegną pod kątem zależnym od szerokości geograficznej. Na niezbyt wielkiej przestrzeni pole magnetyczne Ziemi można traktować jako jednorodne.
  5. SQNFUN

    zamknięty

   [P] Gdyby zlot MH odbył się na bezludnej wyspie i nie byłoby nic do jedzenia - kogo pierwszego byś zamierzał wrzucić na ruszt i dlaczego?
  6. SQNFUN

   Takie tam w jakiejś tam kuchni, czołem załogo!
  7. SQNFUN

   Ogólnie spoko ciekawostka ale trochę za dużo liczb. Sugeruję wszystko bardziej streszczać, nie wiem czy tylko mnie ale szczegolowe dane mnie nie interesuja po za samą informacją. Szacun, elo.
  8. SQNFUN

   Bardzo fajny pomysł i bardzo fajna ciekawostka na starcie. Powodzenia!
  9. Ajjj naprawdę, bardzo miło się na serduszku robi jak się czyta takie rzeczy Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!
  10. a drugi mecz? Postawie stówę - zobaczymy co wyjdzie.
  11. Tutaj możemy bez zbędnych ceregieli dyskutować na temat obecnego majora. Pytanie na szybko dla osób ogarniętych, dzisiaj są dwa mecze - na kogo obstawić hajsiwo? North vs CR4ZY ///\\\ Grayhound vs INTZ. Niecałe 30min do startu dlatego czasu jest w sumie nie dużo, czekam na propozycje, bo ja się na tym nie znam!
  ×