Skocz do zawartości

  SQNFUN

   VIP

  SQNFUN wygrał w ostatnim dniu 28 Wrzesień 2019

  SQNFUN ma najbardziej lubianą zawartość!

  O SQNFUN

  • Ranga
   Redaktor Naczelny
  • Urodziny 01.01.1992

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:45438766

  Ostatnio na profilu byli

  14 953 wyświetleń profilu
  1. SQNFUN

   YouTube ostatnio prawie w ogóle nie używam ale jak już mam obejrzeć coś konkretnego na yt to właśnie do obiadu włączam poszukiwacza, Dymitra czy też Szafę z mocnegovloga. Bym zapomniał - no i oczywiście Fazowskiego (Przez świat na fazie)
  2. SQNFUN

   Dziękiza pozdrowienia i ja również pozdrawiam! Widzimy się na iemie.
  3. Jeszcze Łazarski luj zostawił dla Ciebie życzenia 

    

  4. Dużo hajsu, zdrówka i wszystkiego dobrego! 

   1. Malu

    Malu

    Dzięki :default_blush:

  5. @Kain ,a nie jesteś dodatkowo jeszcze przewodnikiem po mazurach? / kiedyś coś wspominałeś o ile dobrze pamiętam. Pozdrawiam serdecznie, bardzo fajny wywiad
  6. SQNFUN

    zamknięty

   Wiedziałem, że będą zainteresowane osoby tym tematem! Ze swojej strony mogę obiecać, że wszystkie grzechy czy też problemy omawiane na kanale "Konfesjonał" zostawałoby tylko między duchownym, a osobą potrzebującą pomocy. Niech światłość rozświetli Wasze dusze!
  7. Cześć, mam do Was pytanie. Wiem, że w dzisiejszych czasach nie każdy ma czas aby pójść w niedziele do kościoła, a co dopiero się wyspowiadać, dlatego też aby wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników naszej sieci wychodzę z inicjatywą dzięki której bez wychodzenia z domu moglibyście się wyspowiadać, skorzystać z porady duchowej czy też uzyskać rozgrzeszenie. Jeżeli zainteresowanie byłoby dość spore to może nawet rozszerzylibyśmy ofertę i doszłyby takie opcje jak chrzest, komunia święta czy też bierzmowanie. Wiem, że propozycja może wydawać się bardzo dziwna i pewnie myślicie sobie "co za debil" ale to właśnie użytkownicy naszej sieci skłonili mnie do napisania tej propozycji. Jak myślicie - ma to sens czy nie bardzo? Zapraszam wszystkich do dyskusji, a ja ze swojej strony oferuje pełne zaangażowanie.
  8. SQNFUN

   Mam problem z edycją swojego pierwszego posta ale chciałem dodać, bo to bardzo ważne - że życzenia zawarte w pierwszym poście składam w imieniu administracji oraz swoim!
  9. SQNFUN

   sztefanwons1.jpg
  10. Życzę Wszystkim szczęśliwego nowego roku 2020!
  11. SQNFUN

   Ten moderatorek chatboxa chyba się we mnie zakochał oznaczając mnie pięciokrotnie w jednym poście.
  12. SQNFUN

   Bavarie albo cole wanilinową
  13. SQNFUN

   Palenie zabija.
  14. SQNFUN

   Ten temat jest tak samo zabawny jak Twoja bierność na to co dzieje się na forum. Takiego super moderatora to ja szanuje.
  ×