Jump to content

SQNFUN

 VIP

SQNFUN last won the day on December 24 2022

SQNFUN had the most liked content!

Donator

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 60 PLN

Premium

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 20 PLN

VIP

Ranga przyznawana za zasługi dla sieci

About SQNFUN

 • Rank
  Redaktor Naczelny
  Grand Master
 • Birthday 01/01/1992

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:45438766

Recent Profile Visitors

21954 profile views
 1. fajnie, słucham sobie muzyczki między innymi, polecam rapera mezo, fajne kawałki robi
 2. Wigilia MH w tym roku odbędzie się 24 grudnia o godzinie 16 na sieciowym serwerze teamspeak 3. Przepraszam również z tego miejsca że większość wiadomości/pytań odnośnie wigilii MH nie odpisałem ale było ich tak dużo, że sobie sprawy nie zdajecie.. Do zobaczenia moi drodzy!
 3. W imieniu administracji sieci Multi-Head.pl chciałbym wszystkim Wam życzyć spokojnych, wesołych jak i radosnych świąt Bożego Narodzenia!
 4. jestem aspołecznym, toksycznym introwertykiem
 5. Chciałbym z tego miejsca podziękować bardzo serdecznie administracji za dodanie odnośników całej aktywności oraz nieprzeczytanej zawartości!
 6. Urodziłem się w Polsce, mieszkam w Holandii i ogólnie w pompce mam wynik dzisiejszego meczu w cokolwiek by nie grali..
 7. Dobra kude mol, embargo zlotu fanów MH 2022 minęło, wiem że wielu z Was było ciekawych jak było w tym roku, a było tak: układanie domku z kart, kurs origami, gra w tenisa stołowego, babinktona, bilard, piłkarzyki, piłkę wodną i wiele wiele innych! Atrakcji było co nie miara i nie było czasu na nagrywanie ale udało mi się zrobić jedno zdjęcie podczas wspólnej gry w karty! Kto rozpoznaje tych dżentelmenów? Pozdrawiam cieplutko!
 8. Jako że w pytaniu dnia pytanie pojawia się co jakiś tydzień proponuje dodać opcje tworzenia tematów dla wszystkich VIP'ów, emerytów, rencistów oraz donatorów w owym wątku. Jeżeli będzie jakaś dłuższa przerwa i ktoś na to zwróci uwagę tudzież będzie chciał zadać jakieś pytanie to po prostu założy temat, zwiększy to troszeczkę aktywność w redakcji.
 9. Cześć Wszystkim, zakładając poprzedni temat tak też właśnie myślałem że aktualnie nie ma nigdzie odnośnika do "Cała aktywność" jak i "Nieprzeczytana zawartość", a uważam że są to bardzo ważne rzeczy... Nie dziwie się też tym samym że na forum jest coraz mniej osób, bo nie widzę sensu tutaj wchodzenia jeżeli nie mam możliwości w łatwy sposób przejrzeć postów dodanych od mojego ostatniego wejścia. plz help
×
×
 • Create New...