Skocz do zawartości
 • SQNFUN

  Moderator TS3

  Ostatnia wygrana SQNFUN w dniu 16 lipca

  Użytkownicy przyznają SQNFUN punkty reputacji!

  O SQNFUN

  • Tytuł
   Redaktor Naczelny
  • Urodziny 01.01.1992

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:45438766

  Ostatnie wizyty

  11114 wyświetleń profilu
  1. SQNFUN

  2. SQNFUN

   Jestem neutralny (bardziej na tak, niż na nie), ponieważ na zlocie okazał się spoko mordą, a na forum również jako UBT zawsze dawał sobie radę. Neutralny jestem tylko dla tego, iż uważam że taki Funnypuma który nie był na zlocie i nie przebywa na tsie z multihedowymi wyjadaczami/administracją których zdanie się liczy, również powinien mieć szanse i wierzę w to że ją dostanie... Pozdrawiam
  3. SQNFUN

   Nie mam jak sprawdzić czy rzeczywiście z rangi support admina wywiązujesz się tak jak powinieneś ale skoro ją nadal masz to jestem na tak w Twoim podaniu. Na forum od bardzo dawna panuje tzw. 'kolesiostwo' i nowe mordeczki mają utrudnioną drogę do poważniejszych rang dlatego też jestem za daniem Ci szansy - jak sobie nie poradzisz to Cię wypier.dolą i tyle. Powodzenia, masz mój głos. edit: teraz zauważyłem że masz konto od 2013 roku i tym bardziej uważam że można dać Ci szansę abyś został moderatorem forum.
  4. SQNFUN

   Kpina, podanie napisane na odpier.dol, a jednak chodzi o podanie na stanowisko moderatora forum. Każdy to widzi dlatego czym prędzej można je odrzucić, elo.
  5. SQNFUN

   kiedy będzie zmontowany film ze zlotu?
  6. SQNFUN

   879 http://cssetti.pl/serwer/80.72.43.106:27027
  7. SQNFUN

  8. SQNFUN

   Nick Kandydata: @dzejki Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Po roku prześladowania i nękania przez moderatorów forum w końcu został oczyszczony ze wszystkich zarzutów których nigdy nie popełnił. Zlotowy prankster i prawilna morda, uważam że to właśnie on powinien zostać lipcowym celebryto.
  9. SQNFUN

    zamknięty

   [P] Najbardziej pozytywna osoba na zlocie (uzasadnij) [P] Najbardziej pozytywna akcja na zlocie (uzasadnij) [P] Najsmaczniejsze potrawa według Ciebie (uzasadnij) [P] Podsumuj zlot w przynajmniej trzech zdaniach.
  10. SQNFUN

  11. SQNFUN

   odcinek
   Yt

   Szanuje, bardzo fajnie że poświęciłeś czas na sklejenie tego. Pozdrawiam.
  12. SQNFUN

  13. SQNFUN

   Nie będę się rozpisywał ale również jestem na nie. Niech każdy zinterpretuje zdjęcie które wklejam poniżej po swojemu. p.s tak jak napisał @Bezzi wyżej, skup się na rangach które obecnie posiadasz.
  14. SQNFUN

   Wydaje mi się że jako opiekun sieci mógłbyś się wstrzymać z wypowiedziami w podaniach (, ponieważ ewidentnie poparłeś kandydaturę senora dlatego też nie powinieneś negować innych podań - jest to bardzo stronnicze...) Ponadto nie widzę w zmianach personalnych żadnej rezygnacji dzisiaj z redaktora FP przez Rekuseqa... Co do samego podania to jestem na nie, ponieważ uważam że są lepsi kandydaci którzy bardziej sobie na to zapracowali. Pozdrawiam
  15. SQNFUN

   cyk!
  ×