Skocz do zawartości

  SQNFUN

   VIP

  SQNFUN wygrał w ostatnim dniu 23 Marzec

  SQNFUN ma najbardziej lubianą zawartość!

  O SQNFUN

  • Ranga
   Redaktor Naczelny
  • Urodziny 01.01.1992

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:45438766

  Ostatnio na profilu byli

  13 072 wyświetleń profilu
  1. SQNFUN

   No ch*j tam zapisz ale weź chociaż rzuć przybliżoną datę zlotu (13/14/15?), bo jeżeli chodzi o mnie to urlop na lipiec czy też sierpień bym musiał brać na dniach, a zamierzam jebnąć 2 tygodnie...
  2. Dzięki za pozdrowienia i do zobaczenia niebawem. Piona!
  3. SQNFUN

    zamknięty

   To już nie to samo co kiedyś, z momentem kiedy Ania oraz Malu zrezygnowali zaczęły się tutaj dziać różne dziwne rzeczy tak więc pomijając fakt, że jutro jest prima aprilis to również i w to jestem w stanie uwierzyć... Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam!
  4. SQNFUN

   cze
  5. SQNFUN

   cze
  6. SQNFUN

   cze
  7. to tylko moje zdanie - wydaje mi się że mobilizacja użytkowników do pisania na czatboxie w taki sposób jest słabym pomysłem ale tak jak napisałem - to tylko moje zdanie EDIT: BEZZI JEŻELI MI ODPOWIADASZ TO ODPOWIADAJ POSTEM, A NIE NOTATKĄ. JEST TO FORUM DYSKUSYJNE I NIKT CI NIE BRONI DODAĆ KOLEJNEGO POSTA, A TAKIE NADUŻYWANIE NOTATEK TYM BARDZIEJ PRZY MOICH POSTACH JEST wk*********e.
  8. Jestem na nie - zrodzi się spam i na czatboxie będą pisały ciągle te same osoby których po pewnym czasie każdy będzie miał dosyć. Zamiast pomóc to zaszkodzi..
  9. SQNFUN

   Witajcie! Jako że za 3dni mija trzecia rocznica mapki którą zrobiłem w 2017r. i czuje do niej poniekąd jakiś sentyment to pomyślałem sobie aby odświeżyć temat. Jak co roku napisałem do wszystkich adminów oraz kilku aktywnych użytkowników forum czy nie chcieliby zostać dodani do mapki ale jeżeli kogoś pominąłem albo któryś z graczy czy innych użytkowników naszego forum chciałby zostać do niej dodany to wystarczy napisać do mnie PW z nazwą miejscowości. Jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za pomoc w zbudowaniu tej mapy, bo bez Was by jej nie było jak i zachęcam do obczajenia ludzi ze swoich okolic oraz multiheadowych spotkań integracyjnych Czerwony punkt na mapie to miejsce w którym co roku odbywa się ZLOT MULTI-HEAD'a na przełomie lipca/sierpnia dlatego też jakby ktoś się chciał wybierać to możecie sobie pobieżnie obczaić kogo macie ewentualnie po drodze i z kim moglibyście się zabrać. Jeszcze raz dzięki! Piona! https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1lpzP8yFrRLqLUmjtgi5EEFzgCgw&ll=53.572953047278766%2C19.229791506249967&z=6
  10. SQNFUN

   Kiedyś był w ubt, kiedyś używał czitów, kiedyś wyrzucili go z ubt, kiedyś miał jakąś kosę w csgo
  11. SQNFUN

  12. SQNFUN

   Angielski - chociaż ja z tych lekcji niczego nowego się nie nauczyłem, wystarczy nakurwiać w giereczki mmo od małolata
  13. SQNFUN

  14. SQNFUN

  15. SQNFUN

   o ile zlot się odbędzie to będę (jechałbym z Gdyni pociągiem)
  ×