Skocz do zawartości
 • sypkilopez

  Admin ODD2

  Ostatnia wygrana sypkilopez w dniu 3 Wrzesień

  Użytkownicy przyznają sypkilopez punkty reputacji!

  7 obserwujących

  O sypkilopez

  • Tytuł
   Wygadany
  • Urodziny 22.12.1986

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnie wizyty

  4 700 wyświetleń profilu
  1. sypkilopez

   Kurczak
  2. sypkilopez

    zamknięty

   @~Czarna~ też nie polecam raz coś źle pobindowalem i musiałem wymienić config na nowy bo meni mi nie chciało działać.
  3. skoro grasz tam często pisz podanie na admina :P pozdrawiam

  4. sypkilopez

    zamknięty

   Leci plus jak każda używka ma swoje plusy i minusy ale ze względu na to iż sporo osób to pali powinni to zalegalizować czysty zysk dla państwa tak jak na paliwie czy fajkach akcyza zrobiła by swoje Pozdrawiam.
  5. sypkilopez

   Zgłaszam się
  6. sypkilopez

   @Mikolaj Plaga hou odchodzić nie musisz ale pożegnanie napisać możesz
  7. sypkilopez

    zamknięty

   @BonKot92 wyciągnąłeś jakaś moją starą wypowiedź ze steam'a (zebym to jeszcze wiedział jaki masz nick na stimie) gdzie na serwie jeszcze były podwójne skoki i w/w Pan @Brain nauczył się skakać tak samo jak Pan @sNaKe (aka skrypters) który za te same skoki dostał unbana (po obejrzeniu demka) od samego opiekuna UBT w postaci Pana @Bezzi demka na oby dwu Panów nagrywałem i oglądałem sobie na spokojnie nic dziwnego nie zauważyłem w ich grze oprócz tego ze jak tak sobie skaczą to są łatwym celem do zabicia po prostu lamili niemiłosiernie i umierali zaraz na samym początku rundy zazwyczaj co by wykluczało ich rzekome "czity" o których mowa. skoro twierdzisz że ktoś używa czitów to zrób tak samo jak ostatnio w bodajże poprzednim twoim temacie nagraj demko (nie musisz rozpisywać podejrzanych akcji UBT zrobi to za ciebie) wstaw demko napisz o co chodzi a UBT zajmie się za ciebie tropieniem i banowaniem cziterów i tych większych i tych mniejszych. a Pan @Brain nie dostał wtedy bana ponieważ był i jest czysty co widać na końcu mojej wypowiedzi (screen) "zgłaszaj prawdziwych cziterów" skoro zostałem wywołany do tablicy uważam że temat mnie dotyczy. Pozdrawiam
  8. sypkilopez

   Jestem neutralny na mikro coś już tam zaczął się wypowiadać... Można mu dać szansę na okres próbny pozdrawiam
  9. sypkilopez

   jestem na razie na nieeee pograj trochę daj się lepiej poznać pozgłaszaj graczy jak jacyś oczywiście będą na mikro dzisiaj usłyszałem 1 raz. pozdrawiam.
  ×