Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

TiW ZdR

AdminODD2

O TiW ZdR

 • Tytuł
  Pijawka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. TiW ZdR

   zaakceptowane

  + Steam +Kulturka +Wiek Na pewno się przyda, jak najbardziej za TAK!
 2. TiW ZdR

   zaakceptowane

  Jestem na TAK +wiek +mikro +kulturka Myślę, że na pewno się ktoś jeszcze Nam przyda!
 3. Nick:TiW ZdR Wiek:22latka. Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadałem kiedyś własny serwer. Znajomość AMXX (W skali 1-10):Solidne 7 Staż w CS-sie:Gdzieś 9 wiosenek z przerwami Steam / NonSteam:STEAM_0:0:49740492 Dlaczego Ty:Byłem już tutaj kiedyś adminem na jednym serwerze który upadł, po krótkiej przerwie w CS'a powróciłem znów do Was i strzelam dalej z Wami. Chciałbym pomóc utrzymać poziom na serwerze i wyłapywać graczy używających wspomagaczy bo wiadomo, jak nie ma admina to krew człowieka zalewa.. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Zależy od czasu, 3-4godzinki dziennie. Kontakt:Pw/Steam Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/TiW ZdR/145.239.19.217:27015/
 4. TiW ZdR

  Nick:TiW ZdR Data ( Od kiedy do Kiedy ): 26.05.2020 do 06.06.2020 Powód: Za dużo pracy, za mało czasu dla siebie co mowa o przyjemnościach. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Max Bugs PS: Sorry, że dopiero piszę o urlopie, ale nie mam czasu nawet podrapać się po głowie. Wrócę to nadrobię. PoZdRo! :)
 5. TiW ZdR

  Kozaczek, pozdro!
 6. TiW ZdR

  Siemanko!
 7. TiW ZdR

  Siemankooo
 8. TiW ZdR

  Siemano!
 9. TiW ZdR

  Samsung Galaxy a50 też dobry, polecam!
 10. TiW ZdR

  Nick : TiW ZdR
 11. Nick: TiW ZdR Serwer: ODD2#2 Data:28.04.2020 Screen:
 12. TiW ZdR

  100
 13. Nick:TiW ZdR Wiek:22 Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadałem kiedyś własny serwer. Znajomość AMXX (W skali 1-10):Solidne 8 Staż w CS-sie:9 wiosenek z przerwami Steam / NonSteam:Steam Dlaczego Ty:Zacząłem od jakiegoś czasu grać tutaj na serwerze, bardzo mi się spodobał, poznałem graczy. Mało jest adminów i wiadomo nie każdy ma czas siedzieć przed komputerem 24/7, a jak człowiek sobie gra a wchodzi ktoś używając wspomagaczy to krew człowieka zalewa. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Parę godzinek dziennie 3-4, zależy jak pozwala czas. Kontakt:STEAM/FORUM Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TiW%20ZdR/80.72.43.106:27032/ PS: Konto założyłem, żeby złożyć podanie, gdzie na forum będę teraz wchodził regularnie. Liczę na rozpatrzenie podanka. Pozdrawiam! :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...