Skocz do zawartości

  femarix

   VIP

  4 obserwujących

  O femarix

  • Ranga
   Debiutant II
  • Urodziny 13.08.1998

  Ostatnio na profilu byli

  2 910 wyświetleń profilu
  1. femarix

    zaakceptowane

   Kuwa co to za wypys trolów dzisiaj z tym podaniem xD
  2. femarix

    zaakceptowane

   haha dobry JOKE xD jeden z lepszych dzisiaj dobra mozna zamykac
  3. femarix

    zaakceptowane

   Polecam kacpero siedzi ciągle na SERWERZE więc obecnosc odpalonych spadła by do 0.Jest opanowany nie rzuca się w ogień rozpaczy dzieciarni, potrafi chłodno przyjąc krytyke od innych graczy przez co nie wyzywa się z nikim. Jednym słowem WARTO go przyjąc.
  4. femarix

   Elo BAndeero
  5. femarix

    zamknięty

   Sprawiedliwie, te osoby co popełniły błąd powinny dostac upomnienie/warna i koniec tematu przyjąć swój błąd na klate i elo >: D
  6. femarix

   Spoko mordka , czym młodziej wygladasz to lepiej dla cb , ale.co to kuzwa za sciana xD Łęcina to robił? XD
  7. zostałem zablokowany na chatboxie taki komunikat i mam pytanie jakim to prawem !  zostałem poinformowany o tym po angielsku jestesmy w polsce kuzwa jego mać lasery . You can not chat because you're in block list. .

   1. BORN2KILL.

    BORN2KILL.

    Polska dla Polaków, trzymam kciuki byku, aby się ta sprawa wyjaśniła

    Edytowano przez BORN2KILL.
  8. femarix

   Zapomniałem się przywitać, cześć wszystkim.
  9. femarix

   Nałogowo wciągam Bojack Horseman ( SERIAL ) , ta kreskówka jest po prostu genialna, w tydzień skończyłem cztery sezony i zaczynam piąty. Nie pomyślałbym że w takiej z pozoru głupiej bajce dla dorosłych może kryć się tyle głębi, problemów życiowych, prawdy na temat społeczeństwa. Przy ostatniej scenie czwartego sezonu myślałem nad sensem życia , chyba dotychczas mój ulubiony cytat. "It’s not about being happy, that is the thing. I’m just trying to get through each day. I can’t keep asking myself ‘Am I happy? ‘ It just makes me more miserable. I don’t know If I believe in it, real lasting happiness, All those perky, well-adjusted people you see in movies and TV shows ? I don’t think they exist."
  10. femarix

   Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Bezi Kebs Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia, zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj, zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z polsatu. POWODZENIA W NOWYM ZYCIU !
  11. femarix

   Na Tak zwolniło się miejsce Turka i Beka2gil to czas na cb : D EPICKA PRZYGODA Trzej rycerze: Moderator TS3, Donator i człowiek ruszają do labiryntu MULTI_CHLEPA, by zdobyć magiczną rangę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest podaniem o rangę moderatora forum. SQNFUN(lub: Arkaddiusz ) - człowiek , który wykorzystuje ludzi i innych murzynów do niewolniczej pracy na ts3 w celu polepszenia rankingu. Ciekawostki: Arek potrafi beatboxować du*ą ( nikt prawie tego nie słyszał bo jest to bardzo rzadkie zjawisko) Kiedy próbuje powstrzymać się od wyzywania ludzi, powtarza "Dorota Weltmeister", co jest nawiązaniem do polskiej osobowości telewizyjnej, Doroty Wellman. Jest jedną z pierwszych osób , która nie miała konfliktu rasowego z krainą "pochylnia" był wobec nich pozytywnie nastawiony
  12. femarix

   POTĘŻNY FEMARIX (OSTROŻNIE)
  13. Zostań mą parówką ;> 

   1. femarix

    femarix

    K

  ×