Skocz do zawartości

  femarix

  Opiekun CS:GO COD 200

  femarix wygrał w ostatnim dniu 10 Lipiec 2019

  femarix ma najbardziej lubianą zawartość!

  4 obserwujących

  O femarix

  • Ranga
   Właściciel COD MOD 200 CS:GO
  • Urodziny 13.08.1998

  Ostatnio na profilu byli

  4 007 wyświetleń profilu
  1. femarix

   Pyrek wszystko świetnie wyjaśnił a co do Kapitana na chwile obecną jest Idealny , Kapitan bez ak47 to taki był by Snajper elitarny haha.
  2. femarix

   To mi sie podoba jazda z kebabami : DD
  3. femarix

   fajne takie Niebezpieczne
  4. femarix

    zaakceptowane

   Wszystko fajne na + , ale martwią mnie 2 rzeczy twoje małe RAGE i zbyt wielkie ambicje do miejsca pierwszego na serwerze co za tym idzie, możesz odrazu zabanować kogos za nic itp a tu kick poleci mute , będziesz zbyt wpatrzony w granie , że nie zauważysz zgłoszenia do ciebie , oczywiscie może tak nie byc ale takie są moje domysły jak ktos jest w gniewie i ma wielkiej ambicje do bycia top 1. Moim zdaniem Damy tobie szanse bo jesteś naszym osiedlowym monitoringiem na serwerze i potrzeba takiego zabezpieczenia , jest wiele nowych graczy którzy czekają na wartosciowe informacje jak zaczął grac na cod 200 , oczywiscie będziesz pod moim szczególnym nadzorem żebyś połowy serwera nie zbanował :p . Na ts3 wszystko ci objasnie jakie u nas panują zasady na serwerze i w jakich okolicznościach banować mutować itp.
  5. ale pikny profil

  6. femarix

    zamknięty

   [P] Psy czy Koty. I dlaczego ? [P] Najlepszy Administrator [P] Ulubione danie wyjasnij. [P] Najlepszy Horror według ciebie [P] Siłownia czy Fitness [P]Ulubiona kreskówka a dziecinstwa [P]Ulubiony Aktor/Aktorka [P]Dogadujesz się bardziej z chłopakami czy dziewczynami [P]Gunia dlaczego nie Gunisława [P]Chleb czy bułki [P]Ulubione zwirzątko [P]Ulubiona giera oprócz csa [P]Ulubione anime o ile jest. [P]Twój ulubiony kraj [P]Twoj znienawidzony kraj [P]Jakbys była w heroes 3 to jakim zamkiem byś była [P]Walniesz jakiegoś suchara [P]Czy zrobiłaś zapasy na korone [P]Czy chciałabyś pełnić jakąś wyższą funkcje na forum [P]Czy kiełbasa biała jest z ludzi , a czarna z murzynów ?
  7. femarix

   @Clueey
  8. Fajny kolorek :x

  9. femarix

    zaakceptowane

   + https://www.gametracker.com/player/%3A)/145.239.19.229:27015/ drugi gametracker Przyjęcie obowiązkowe serwer jest w tym momencie strasznie popularny i potrzebujemy dodatkowej pomocy , pan : ( bardzo polubił serwer i wszystkie błędy zawsze zgłasza. TAK
  10. Jestes spoko gość Femerix Pozdro Meloshke

  11. femarix

    zamknięty

   Serwer tez jest BETA a staramy sie wszystko naprawić powoli ^^
  12. femarix

    zamknięty

   Jeśli chodzi o regeneracje HP trzeba wpisać Retry w konsoli mi zawsze pomagało.
  13. femarix

  14. femarix

   oł shit xDD Jednak brutalna rzeczywistość szybko bohaterowi przyfasoliła z laczka i poprawiła z kopyta
  15. femarix

   woo anime na MH zeby cie nie zjedli : D
  ×